Paulina Sykut marzy o nagraniu płyty Paulina Sykut Paulina Sykut Paulina Sykut Paulina Sykut
Paulina Sykut marzy o nagraniu płyty
EastNews
1/5
Paulina Sykut marzy o nagraniu płyty
EastNews

 

Paulina Sykut-Jeżyna porzuci dotychczasową karierę na rzecz muzyki? Paulina już od wielu lat jest jedną z najpopularniejszych gwiazd Polsatu - prowadzi hitowy "Taniec z Gwiazdami" i  jest pogodynką stacji. Fani gwiazdy z pewnością pamiętają, że jej kariera w Polsacie rozpoczęła się od występów w programie "Idol" w 2002 roku. I chociaż Paulina Sykut nie odniosła wówczas sukcesu, to okazuje się, że muzyka wciąż jest obecna w jej życiu. Jakiś czas temu w sieci pojawiła się piosenka, którą gwiazda nagrała w towarzystwie Krzysztofa Iwaneczki, finalisty programu "The Voice of Poland". 

 

Czy teraz Paulina Sykut planuje skupić się na swojej muzycznej karierze? Wyda własny album? Zobaczcie, co powiedziała gwiazda Polsatu! 

 

Zobacz także: Pamiętacie jak zaczynały Joanna Kulig i Paulina Sykut? Mamy archiwalne nagranie z "Idola"!

2/5
Paulina Sykut

Paulina Sykut w rozmowie z portalem plejada.pl zdradziła, czy planuje wydanie własnej płyty! 

Muzyka towarzyszy mi przez całe życie. Nie jest tak, że to porzuciłam, bo wciąż dostaję różne propozycje muzyczne. Nie mówię, że definitywny koniec z muzyką. Czasem robię fajne rzeczy muzycznie. Natomiast życie muzyką wcale nie oznacza nagrywania płyt. Ostatnio nagrałam singiel w duecie. Na razie to mi wystarczy, ale kto wie, może w przyszłości zaśpiewam jeszcze coś fajnego - przyznała gwiazda Polsatu.

Słyszeliście już piosenkę Pauliny Sykut i Krzysztofa Iwaneczki z filmu "Narzeczony na niby"? Ich wspólny singiel znajdziecie na następnej stronie! 

3/5
Paulina Sykut
Instagram

Paulina Sykut zaśpiewała razem z Krzysztofem Iwaneczko, którego z pewnością pamiętacie z programu "The Voice of Poland".

 

4/5
Paulina Sykut
Print screen YouTube

Podoba się Wam głos gwiazdy Polsatu? Chcielibyście kupić jej solową płytę? 

5/5
Paulina Sykut
ONS.pl
Więcej na temat Paulina Sykut