Paulina Sykut-Jeżyna Paulina Sykut Paulina Sykut w sukni Laurelle Paulina Sykut
Paulina Sykut-Jeżyna
eastnews
1/4
Paulina Sykut-Jeżyna
eastnews

 

Paulina Sykut-Jeżyna to jedna z gwiazd Polsatu, która swoją karierę zaczynała jako pogodynka, a teraz jest jedną z najważniejszych twarzy stacji. Prowadzi większość topowych imprez, a teraz okazuje się, że będzie miała własny program. Gwiazda będzie prowadzącą nowe muzyczne show Polsatu „Moje disco, moje wszystko”.

 

Zobaczcie, o czym będzie nowy program i jakich gwiazd możemy się w nim spodziewać! Być może okaże się hitem na miarę „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!

 

Zobacz: Rafał Maserak przeprasza Paulinę Sykut za sylwestrową wpadkę z majtkami!

2/4
Paulina Sykut
EastNews

 

Paulina Sykut jest ulubienicą widzów. Wzbudza sympatię i rzadko pojawiają się kontrowersyjne sytuacje z jej udziałem. Po sukcesie "Tańca z gwiazdami" Nina Terentiew postanowiła dać pogodynce kolejne show. Tym razem Sykut będzie jego prowadzącą i najwyraźniej bardzo cieszy ją ten fakt.  Na Instagramie niedawno opublikowała zdjęcie z planu nowego programu i napisała:

 

..w pracy🙈❤️ 🎥 #MojeDiscoMojeWszystko 
Dobrej nocy! 🌙💋😉

 

Zobaczcie, co gwiazda zdradziła o programie "Moje disco, moje wszystko"...

 

3/4
Paulina Sykut w sukni Laurelle
ONS

 

Program "Moje disco, moje wszystko" zobaczymy już w letniej ramówce. Nie znamy jeszcze dnia, w którym będą emitowane odcinki programu, ale biorąc pod uwagę tematykę - najprawdopodobniej będzie to weekendowe show. 

 

To program muzyczny. Recitale gwiazd disco i disco polo. Gościem każdego odcinka będzie inna gwiazda, która zagra na żywo swoje największe przeboje. Jako gospodyni, będę rozmawiać z nimi o ich życiu prywatnym i tym muzycznym. Myślę, że widzowie i fani dowiedzą się wiele o swoich idolach. Jest zabawnie, czasem wzruszająco. Program to taki muzyczny talk-show - zdradziła w rozmowie z se.pl Paulina Sykut-Jeżyna.

 

Zobacz: Paulina Sykut-Jeżyna nie miała łatwego dzieciństwa...

4/4
Paulina Sykut
Instagram

 

Planujecie oglądać nowy program Pauliny Sykut-Jeżyny? "Moje disco, moje wszystko" będzie hitem Polsatu?

 

Zobacz: Paulina Sykut-Jeżyna wraz z mężem szuka większego domu! Znamy powód!

Więcej na temat Paulina Sykut