Paulina Smaszcz reaguje na związek Macieja Kurzajewskiego z Kasią Cichopek
East News TRICOLORS, WOJCIECH STROZYK
Newsy

Paulina Smaszcz znowu reaguje na związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Po mocnym komentarzu pod wpisem Katarzyny Cichopek, Paulina Smaszcz znowu komentuje nowy związek byłego męża. Co napisała?

Paulina Smaszcz po przepełnionym żalem oraz uszczypliwymi uwagami komentarzu z okazji 40. urodzin Katarzyny Cichopek, ponownie zabrała głos na temat jej związku ze swoim byłym mężem. Gwiazda "M jak miłość" i Maciej Kurzajewski postanowili oficjalnie potwierdzić, że są razem tuż po tym, jak w sieci wybuchła burza, z powodu wypowiedzi Pauliny Smarszcz. To, co internauci zobaczyli pod postem prezentera, odbiegało od tego, co jego była żona napisała chwilę wcześniej na profilu Cichopek. O co chodzi? 

Nowe pary w polskim show-biznesie! Nie tylko Cichopek i Kurzajewski oraz Doda i Pachut

Paulina Smaszcz reaguje na wpis Macieja Kurzajewskiego o związku z Katarzyną Cichopek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili swój związek. Świętowali 40. urodziny aktorki w Izraelu. Zanim jednak zdecydowali na ujawnienie swojej relacji na Instagramie Katarzyny Cichopek pojawił się mocny komentarz od byłej żony Macieja Kurzajewskiego. Paulina Smaszcz zaatakowała Katarzynę Cichopek w 40. urodziny, wywlekając na światło dzienne prywatne brudy. Nie ukrywała swojego żalu, a jej komentarz mocno uderzył w ukrywaną do tej pory relację prowadzących "Pytanie na śniadanie": 

Kasiu, zapytaj Maćka, co zorganizował dla mnie jako matki swoich dzieci na moje 40. urodziny. Odpowiedź brzmi: NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko, proszę, bo KŁAMCY tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izraelu.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na pierwszym wspólnym zdjęciu po ogłoszeniu związku
Instagram @maciejkurzajewski

Zobacz także: Maciej Kurzajewski już nie ukrywa związku z Katarzyną Cichopek. "Cieszę się, że..."

Komentarz jednak zniknął z sieci dość szybko. Ponownie jak kolejny, tym razem pod wspólnym zdjęciem Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego na jego profilu: 

Nareszcie! Wszystkiego najlepszego

Przy drugim podejściu Paulina Smaszcz postanowiła złożyć gratulacje byłemu mężowi i nowej wybrance. Internauci byli jednak skonsternowani, szczególnie, że chwilę wcześniej na profilu gwiazdy "M jak miłość" czytali coś zupełnie innego. Oba komentarze jednak szybko zniknęły z sieci, jednak w internecie nic nie ginie. 

Zobacz także: Katarzyna Cichopek potwierdza związek z Maciejem Kurzajewskim! "Miłość" napisała gwiazda TVP

Paulina Smaszcz znowu reaguje na związek Kujarzewskiego i Cichopek
Instagram @maciejkurzajewski

Paulina Smaszcz
TRICOLORS/East News

Bosa Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w TVP 4

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na koncercie Wakacyjnej Trasy Dwójki
WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Joanna Kurska o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego
East News, WOJCIECH STROZYK
Newsy
Katarzyna Cichopek do Joanny Kurskiej: "Dziękujemy za wsparcie, od zawsze"
Joanna Kurska pogratulowała Katarzynie Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu ujawnienia związku: "Miłość jest najważniejsza".

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie potwierdzili swój związek w 40. urodziny aktorki. Ten niezwykły czas postanowili spędzić w Izraelu. Mało kto spodziewał się, że prowadzący "Pytania na śniadanie" akurat wtedy postanowią się ujawnić. W sieci pojawiło się tysiące komentarzy z gratulacjami. Na temat związku prowadzących "Pytania na śniadanie" postanowiła wypowiedzieć się także Joanna Kurska:  Kochajcie się  Katarzyna Cichopek nie pozostawiła komentarza żony Jacka Kurskiego bez odpowiedzi i podziękowała za wsparcie.  Katarzyna Cichopek dziękuje żonie Jacka Kurskiego za wsparcie Katarzyna Cichopek potwierdziła związek z Maciejem Kurzajewskim  chwilę po tym, jak w sieci pojawił się przepełniony goryczą i uszczypliwościami komentarz Pauliny Smaszcz, która wytknęła wówczas ukrywającej się jeszcze parze, że są razem w Izraelu. Z okazji urodzin aktorki napisała gorzko: "Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko proszę, bo KŁAMCY, tak szybko się nie zmieniają". Z kolei pod postem byłego męża Paulina Smaszcz ponownie zareagowała na związek Kurzajewskiego i Cichopek zupełnie zmieniając front.  Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, potwierdzając swoje uczucia wywołali prawdziwą medialną burzę. Otrzymali sporo wsparcia od zaprzyjaźnionych gwiazd. Wśród komentujących znalazła się także szefowa redakcji "Pytania na Śniadanie" Joanna Kurska:  MIŁOŚĆ jest Najważniejsza ❤️ kochajcie się - napisała pod zdjęciem zakochanych.  Zobacz także:  Paulina Smaszcz atakuje Katarzynę Cichopek w jej 40. urodziny. Wylewa brudy i uderza w Kurzajewskiego Katarzyna Cichopek odpisała na komentarz Joanny Kurskiej, dziękując jej za wpis oraz wsparcie, jakie od niej otrzymała:  ❤️ dziękujemy za wsparcie, od zawsze...

Paulina Smaszcz, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Damian Klamka/East News/Natasza Mludzik/TVP/East News
Newsy
Paulina Smaszcz o wpisie Kurzajewskiego: "Bliższych niż dzieci i matka już nie będzie"
Była żona Macieja Kurzajewskiego o jego wpisie o "ranieniu bliskich": Mam nadzieję, że miał na myśli synów, mamę i dwie siostry".

Paulina Smaszcz w rozmowie z mediami zareagowała na ostatni wpis Macieja Kurzajewskiego i odniosła się do swojego komentarza, który opublikowała pod zdjęciami Katarzyny Cichopek z Izraela- Paulina Smaszcz zwróciła się wówczas do gwiazdy TVP, żeby zapytała Macieja Kurzajewskiego, co powiedział swoim synom przed wylotem za granicę. Była żona dziennikarza w najnowszym wywiadzie zarzuca mu kłamstwo! Paulina Smaszcz uderza w Macieja Kurzajewskiego Takiego zamieszania wokół Katarzyny Cichopek, Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz nie spodziewał się chyba nikt. Tuż po tym, jak Katarzyna Cichopek opublikowała zdjęcia z Izraela Paulina Smaszcz w komentarzach zwróciła się do gwiazdy TVP sugerując, że przebywa tam z Maciejem Kurzajewskim.  Cieszę się, że Maciej Kurzajewski zabrał cię do Izraela, który zna doskonale, i spędzacie wspaniale twoje 40. urodziny! Kasiu, zapytaj Macieja Kurzajewskiego, co zorganizował dla mnie, jako Matki swoich dzieci, na moje 40 urodziny? Odpowiedź brzmi NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko proszę, bo KŁAMCY, tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izarelu? Mimo wszystko, spędzaj swoje urodziny WSPANIALE- pisała Paulina Smaszcz.  Teraz była żona dziennikarza w rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl odniosła się do swojego komentarza. Nie chodzi tylko o Izrael. Chodzi o wszystko, co mówił naszym synom o pani Katarzynie- wyznała Paulina Smaszcz. Co ciekawe, tuż po tym, jak Paulina Smaszcz opublikowała w sieci swój komentarz, Katarzyna Cichopek potwierdziła związek z Maciejem Kurzajewskim.  Zobacz także:   Ksiądz gorzko o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego: "I on rozbił małżeństwo, i ona..." Paulina Smaszcz w kolejnych wpisach sugerowała, że Katarzyna Cichopek i Maciej...

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski o swoich dzieciach
East News, Tadeusz Wypych, Instagram @katarzynacichopek @maciejkurzajewski
TV-Show
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski o dzieciach na wizji: "Jeżeli my będziemy szczęśliwi, oni też będą"
Maciej Kurzajewski wyznał: "Kochamy swoje dzieci. Dla nich zrobilibyśmy wszystko". To odpowiedź na ostry komentarz Pauliny Smaszcz?

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek dzień po ogłoszeniu związku udzielili pierwszego wywiadu jako para. Połączyli się ze studiem "Pytania na śniadanie" prosto z Izraela. Podczas wywiadu na temat swojej miłości poruszyli temat swoich dzieci z poprzednich związków:  Kochamy najbliższych swoich, Kasia swoje dzieci Adama i Helę, ja swoich synów Franka i Julka i dla nich zrobilibyśmy wszystko.  Czy ten apel to odpowiedź na komentarz, który Paulina Smaszcz zostawiła pod postem Katarzyny Cichopek w dniu jej 40. urodzin?  Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski o swoich dzieciach: "Zrobilibyśmy dla nich wszystko" Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski udzielili pierwszego wspólnego wywiadu w "Pytaniu na śniadanie" tuż po ogłoszeniu swojego związku. Podczas krótkiego łączenia opowiedzieli o swojej miłości i wycieczce do Ziemi Świętej, która zorganizowali z okazji 40. urodzin aktorki. Wczoraj Paulina Smaszcz zaatakowała Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego , sugerując m. in., że nie powiedział swoim synom gdzie i z kim naprawdę jedzie:  Kasiu, zapytaj Macieja Kurzajewskiego, co zorganizował dla mnie, jako Matki swoich dzieci, na moje 40 urodziny? Odpowiedź brzmi NIC. (...) Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izarelu? - pisała.  Dziś podczas wywiadu w "Pytaniu na śniadanie" Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski postanowili wspomnieć o swoich dzieciach.          Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Maciej Kurzajewski (@maciejkurzajewski) Zobacz także:  Paulina Smaszcz znowu...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik