Paulina Smaszcz w nowej fryzurze
Instagram @paulina.smaszcz
Newsy

Paulina Smaszcz wydała oświadczenie. Jest wściekła. Mówi o Macieju Kurzajewskim 

Paulina Smaszcz ma już dość. Wydała oświadczenie, w którym opowiada o wizycie na komendzie: "Mama Maćka potwierdziła moją wersję".

Paulina Smaszcz opublikowała na Instagramie nowe oświadczenie. Wyraźnie poruszona była żona Macieja Kurzajewskiego poinformowała, że została wezwana na komendę policji w Wesołej w sprawie rzekomego "wtargnięcia" na posesję prezentera TVP oraz przyczynienia się do rozwoju choroby u jego mamy. Smaszcz w bardzo dosadny sposób przekazała, jakie naprawdę są jej relacje z byłą teściową oraz z jej synami, a także zaapelowała do mediów, by przestały "robić ludziom wodę z mózgu". Sprawdźcie, co jeszcze przekazała Paulina Smaszcz.

Największe skandale 2022 roku. Smaszcz, Fabijański, Królikowski... Pamiętacie, kto udawał, że ma raka?

Paulina Smaszcz łamiącym się głosem oświadcza: "Mam już dosyć kłamstw i insynuacji"

Medialne zamieszanie wokół Pauliny Smaszcz wciąż nie ustaje. Od czasu, kiedy była dziennikarka TVP zdecydowała się zabrać głos, zarzucając byłemu mężowi kłamstwa, media uważnie przyglądają się jej poczynaniom i śledzą jej komentarze. Wśród tematów, które przez cały czas budzą zainteresowanie, są relacje byłej żony Macieja Kurzajewskiego z ich synami, a także rodziną byłego męża - w szczególności byłą teściową. W ostatnim czasie w mediach plotkarskich pojawiły się doniesienia o tym, jakoby syn Pauliny Smaszcz nie zaprosił jej na swój ślub. Innym przykuwającym uwagę tematem były oskarżenia ze strony Kurzajewskiego, który miał podać byłą żonę na policję za zakłócenie miru domowego, o czym informował Super Express.

W najnowszym oświadczeniu Paulina Smaszcz oznajmiła, że właśnie dziś, 5 grudnia, została w tej sprawie przesłuchana na komendzie. 

Paulina Smaszcz wydala oświadczenie
Instagram/@paulina.smaszcz

Zobacz także: Paulina Smaszcz ogoliła głowę. W sieci pojawiło się nagranie, na którym ma łzy w oczach

Paulina Smaszcz poinformowała, jak przebiegła jej wizyta na komendzie i stwierdziła, że mama Macieja Kurzajewskiego miała potwierdzić jej wersję z dnia jej wizyty w rodzinnym domu: 

(...) Tak, byłam dziś wezwana, byłam dziś na przesłuchaniu w komendzie, gdzie mój były mąż zgłosił mnie, że niby wtargnęłam do jego domu i że niby przyczyniłam się do rozwoju choroby jego mamy, mojej byłej teściowej (...). Mama Maćka, pani Teresa Kurzajewskia potwierdziła na komendzie, moją wersje wydarzeń, że rozmawiałyśmy bardzo miło, serdecznie, życzyłyśmy sobie zdrowia i pożegnałyśmy się itd. Portale, które wypisują te kłamstwa, szczując i deprecjonując mnie i mój zawód, tylko dlatego, że jestem byłą zoną i mam odwagę, niech się wstydzą, że kłamią i są przeciw kobietom, które walczą o prawdę - tak jak ja - powiedziała łamiącym się głosem Smaszcz.

Dalej Paulina Smaszcz odniosła się na temat plotek na temat jej rzekomo złych relacji z synami oraz synową:

- Wzywam (...) ludzi, którzy tworzą plotki wyssane z palca, o tym, że nie mam relacji albo mam bardzo złe relacje z synową - mam wspaniale relacje z synową i bardzo się przyjaźnimy. Mam wspaniale relacje z synami. to są bardzo mądrzy, inteligentni mężczyźni (...). Mam dość, że tworzycie kłamstwa, że robicie ludziom wodę z mózgu, okłamując społeczeństwo (...). Niszczycie osobę, która i tak leży, która jest w takim stanie zdrowotnym, jak ja - podsumowała ostro Smaszcz.

Zobacz także:  Mama Macieja Kurzajewskiego już po przesłuchaniu. Co dalej z Pauliną Smaszcz? "Mocno się przestraszyła"

W końcówce oświadczenia Paulina Smaszcz poinformowała, że zamierza podjąć kroki prawne w stosunku do mediów, które mają przekazywać nieprawdziwe informacje na jej temat. Wygląda na to, że sytuacja stała się bardzo napięta. Co ciekawe, sam Maciej Kurzajewski konsekwentnie milczy na temat kontaktów z byłą żoną, a doniesienia o tym, że on i Cichopek już mają planować ślub, sugerują, że kompletnie nie przejmuje się groźbami byłej żony.

Paulina Smaszcz ogoliła głowę 3
Instagram @paulina.smaszcz

Paulina Smaszcz
Instagram @paulina.smaszcz

Paulina Smaszcz ogoliła głowę
TRICOLORS/East News

Paulina Smaszcz i syn
Instagram @paulina.smaszcz
Newsy
Syn Pauliny Smaszcz nie zaprosił jej na ślub?! "Ma złe relacje ze swoją synową"
Choć Paulina Smaszcz twierdzi, że ma bardzo dobre relacje z synami, to starszy z nich miał jej nie zaprosić na własny ślub! Podobno para młoda chciała uniknąć afer!

Zaczęło się od trzęsienia ziemi, a później napięcie już tylko rosło — tak można podsumować medialny konflikt między Pauliną Smaszcz a Maciejem Kurzajewskim. Choć już po pierwszych reakcjach kobiety-petardy mogliśmy się domyślać, że afera nie ucichnie zbyt szybko, to jednak mało kto spodziewał się, że do akcji wkroczy policja. Dziennikarka od początku zapewnia, że ma po swojej stronie synów, którzy "znają prawdę" i są świadomi win ojca. Zdaniem informatora relacja Pauliny Smaszcz z dziećmi może nie być wcale tak dobra. Podobno starszy z synów, Franciszek nie zaprosił mamy na własny ślub. Syn Pauliny Smaszcz nie życzył sobie obecności matki na ślubie? "Miała ingerować w ich związek" Paulina Smaszcz nie odpuszcza Maciejowi Kurzajewskiemu i cały czas uderza w swojego byłego męża. Jednak afera może ją wiele kosztować, ponieważ ostatnio policja przesłuchała mamę prowadzącego "Pytanie na śniadanie" w związku z niezapowiedzianą wizytą byłej synowej w jej domu. Choć mnóstwo osób — od ekspertów po gwiazdy show-biznesu — widzi, że Paulina Smaszcz mocno sobie szkodzi ostatnimi wypowiedziami, kobieta-petarda nie zamierza się zatrzymywać. Twierdzi też, że utrzymuje świetną relację z synami, którzy ją wspierają. Niedawno starszy z nich, Franciszek odwiedził swoją mamę. Nie było z nim ukochanej, Laury Esmeraldy Vaccari. Podobno kobieta nie dogaduje się z teściową i z tego powodu Paulina Smaszcz nie została zaproszona na ślub syna.  Zobacz także:  Mama Macieja Kurzajewskiego już po przesłuchaniu. Co dalej z Pauliną Smaszcz? "Mocno się przestraszyła" - Paulina ma złe relacje ze swoją synową, miała ingerować w ich związek. Nie została zaproszona na ich ślub, bo była obawa, że w tym i tak stresującym dla państwa młodych dniu będą jakieś afery — przekazał...

Paulina Smaszcz atakuje Macieja Kurzajewskiego
VIPHOTO/East News, Artur Zawadzki
Newsy
Paulina Smaszcz ostro rozlicza się z Maciejem Kurzajewskim! "Zawiódł całą rodzinę" 
Paulina Smaszcz o Macieju Kurzajewskim: "Ja jako była żona jestem wiedźmą, mściwą i agresywną, a on milczący rozgrywający dobrem i miłością były małżonek".

Według ustaleń Super Expressu, Maciej Kurzajewski podał Paulinę Smaszcz na policję za naruszenie miru domowego, po tym jak była żona odwiedziła jego matkę. Paulina Smaszcz wydała oświadczenie w sprawie: - Kłamstwa Macieja, manipulacje, oszczerstwa, tylko po to by obronić swój kłamliwy wizerunek medialny oraz walkę o pieniądze, osiągnęły szczyt - cytuje oświadczenie Super Express.  Dalej jest tylko mocniej.  Maciej Kurzajewski podał Paulinę Smaszcz na policje. Wydała oświadczenie Konfliktem Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego od kilku tygodni żyją nie tylko media ale również internauci. Byli małżonkowie odpierają wzajemne oskarżenia i chociaż dziennikarz stara się unikać medialnego szumu, jego była żona nie zamierza milczeć.  Po tym, jak okazało się, że Paulina Smaszcz odwiedziła mamę Macieja Kurzajewskiego by sprawdzić jak ma się pies Bono, dziennikarz miał nie wytrzymać. Według ustaleń Super Expressu miał podać Paulinę Smaszcz na policję za zakłócenie miru domowego. Skonfrontowana z tym Paulina Smaszcz wydała oświadczenie, które przesłała dziennikarzom tabloidu, twierdząc że: - Wszystkie informacje przedstawione mi w trakcie rzeczonej rozmowy są nieprawdziwe i stanowią kontynuację prowadzonej na przestrzeni ostatnich miesięcy, kampanii nienawiści, mającej na celu wyłącznie zniszczenie mojego dobrego imienia, reputacji zawodowej i wizerunku. Paulina Smaszcz uważa, że wiele artykułów pojawiających się w mediach przedstawia jej wizerunek jako  "kobiety pozbawionej szacunku do byłego małżonka i jego partnerki". Uważa, że: - Ja jako była żona jestem wiedźmą, mściwą i agresywną, a on milczący rozgrywający dobrem i miłością były małżonek. Niestety tak nie wygląda rzeczywistość i fakty. Zobacz także:  Paulina Smaszcz gorzko o pogarszającym się stanie...

Smutna Paulina Smaszcz i zmieszany Maciej Kurzajewski
Newsy
Paulina Smaszcz w tarapatach?! "Policja działa". Przesłuchiwana ma być matka Macieja Kurzajewskiego
Wszystko wskazuje na to, że medialny konflikt Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego jeszcze bardziej narasta. W sprawę już ingeruje policja. Poznajcie nowe szczegóły!

Przez ostatnie tygodnie Paulina Smaszcz nie ustawała w medialnych atakach na byłego męża. "Kobieta-petarda" nie tylko zarzucała Maciejowi Kurzajewskiemu hipokryzję, budowanie szczęścia na nieszczęściu innych, ale też rozliczne kłamstwa. Momentem kulminacyjnym miało być najście dziennikarki na schorowaną matkę prowadzącego "Pytanie na śniadanie. To przelało czarę goryczy. Sprawą już zajmuje się policja. Paulina Smaszcz będzie mieć kłopoty z policją?! Przez ostatnie dwa miesiące o Paulinie Smaszcz jest głośno, jak nigdy przedtem. Specjalistka od komunikacji nie tylko nie szczędzi byłemu mężowi ostrych słów krytyki, ale też gorzko ocenia jego związek z nową ukochaną - Katarzyną Cichopek. Ostatnio  Paulina Smaszcz wyznała, że jej synowie muszą zapowiadać swoje wizyty w domu Macieja Kurzajewskiego , a wszystko z powodu gwiazdy "M jak miłość". I choć do tej pory prowadzący "Pytanie na śniadanie" starał się unikać tematu byłej żony, to niezapowiedziana wizyta Pauliny Smaszcz w domu matki Macieja Kurzajewskiego   sprawiła, że dziennikarz nie wytrzymał. Jak podaje Jastrząb Post, policja już zajęła się sprawą. - Policja działa w sprawie Smaszcz. Szykują się pierwsze przesłuchania. Na pierwszy ogień idzie mama Maćka – mówi serwisowi osoba z bliskiego otoczenia Macieja Kurzajewskiego. Zobacz także:  Paulina Smaszcz w nowym wywiadzie uderza w byłego męża: "Zwariował ostatnio" Jak podkreśla informator serwisu, całe zajście sprawiło, że roztrzęsiona, 74-letnia matka Macieja Kurzajewskiego musiała ratować się lekami. - Cała rodzina uważa, że nikt nie może bez pozwolenia nachodzić starszej, schorowanej kobiety w domu i robić z tego show w internecie - zaznacza informator serwisu. Ostatnio również siostra Macieja Kurzajewskiego...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik