Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek
EOS
Newsy

Paulina Smaszcz w szokującym wyznaniu o Kurzajewskim i Cichopek: "Wspierałam ten związek od początku"

Paulina Smaszcz w jednym z ostatnich wywiadów stwierdziła, że nie tylko od dawna wiedziała o związku Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Takich słów nikt się nie spodziewał!

Choć po tym, co działo się w ostatnim czasie, może nam się wydawać, że Paulina Smaszcz niczym nas już nie zaskoczy, dziennikarka udowadnia, że jest inaczej! Była żona Macieja Kurzajewskiego w jednej z ostatnich rozmów z mediami zdradziła, że od dawna wiedziała, że prowadzący "Pytanie na śniadanie" i Katarzyna Cichopek są w związku. Dodała, że nawet wspierała jego decyzję. Jednak późniejsze zachowanie prowadzącego TVP sprawiło, że musiała zareagować.

Jak Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski znoszą aferę z Pauliną Smaszcz? "Są tym zmęczeni"

Paulina Smaszcz o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego: "Ja to wszystko robiłam, żeby im pomagać"

Już od kilku tygodni Paulina Smaszcz ostro rozlicza się z Maciejem Kurzajewskim po tym, jak jej były mąż ujawnił związek z Katarzyną Cichopek. Wokół dziennikarki pojawiła się burza, gdy ta postanowiła publicznie uderzać w prezentera "Pytanie na śniadanie". Kobieta-petarda właśnie podzieliła się zaskakującym wyznaniem. Przyznała, że od dłuższego czasu wiedziała o relacji gwiazd i nawet ją wspierała! Wróciła do tematu podsłuchów i zdradziła, że wcześniej konsultowała się w tej sprawie z ojcem swoich dzieci.

Paulina Smaszcz
EOS

Zobacz także: Paulina Smaszcz gorzko o pogarszającym się stanie zdrowia: "Zaczyna się duży problem neurologiczny"

- Ja próbowałam rozmawiać wielokrotnie. I wspierałam ten związek od początku, bo ja o tym związku wiedziałam bardzo dawno temu. Wspierałam mojego byłego męża i panią Katarzynę, kiedy założono im podsłuchy i bali się, że treści usłyszą ich pracodawcy i cała Polska. Ja nie znam pani Katarzyny, ale Maciek zawsze przychodził do mnie i opowiadał o tym, co się dzieje — powiedziała w rozmowie z serwisem Plotek.pl.

Paulina Smaszcz ujawniła, że Maciej Kurzajewski opowiedział jej o podsłuchach prywatnych rozmów. Z jej relacji wynika, że dowiedziała się, kto za tym stoi.

Paulina Smaszcz
EOS

- Opowiadał o podsłuchach, które zostały im założone w samochodach. Dokładnie wiadomo przez kogo i dlaczego — wyznała.

Co w takim razie sprawiło, że później Paulina Smaszcz tak gorzko zaczęła wypowiadać się na temat Macieja Kurzajewskiego? Dziennikarka stwierdziła, że starała się wspierać byłego męża, który związał się z Katarzyną Cichopek, ale wszystko zmieniło się, gdy zobaczyła, że to odbija się na jej rodzinie!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na śniadanie (1)
Akpa

- Napisałam oświadczenie. Było mu potrzebne zawodowo oświadczenie o naszych dobrych relacjach. Ja to wszystko robiłam, żeby im pomagać. Oczekiwałam jednak, że w drugą stronę, kiedy zaczną się ujawniać, nie będzie krzywdy mojej rodziny. A ta krzywda jest — zaznaczyła.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek z torbą za 6 tysięcy złotych pod studiem TVP! [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Co myślicie o tym stanowisku Pauliny Smaszcz? Czy ta wypowiedź sprawi, że internauci spojrzą na nią z większym zrozumieniem?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
EOS

Paulina Smaszcz uderza w Cichopek i Kurzajewskiego
East News, Tadeusz Wypych, Wojciech OLSZANKA
Newsy
Paulina Smaszcz o Kurzajewskim i Cichopek: "Moi synowie nie mogą przyjść do domu, jak jest pani Katarzyna"
Paulina Smaszcz wyznała, o co ma żal do Macieja Kurzajewskiego. Zdradziła, dlaczego ujawniła związek byłego męża i Katarzyny Cichopek.

Paulina Smaszcz znów zabrała głos w sprawie związku Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek. Paulina Smaszcz w najnowszym wywiadzie wyznała, dlaczego publicznie zaatakowała byłego męża i jego nową partnerkę i zdradziła, kto poprosił ją o to, żeby ujawniła ich relację. Paulina Smaszcz w podcaście "Porażka czyli sukces" uderza w byłego męża twierdząc, że jej synowie nie mogą przyjść do domu, kiedy jest w nim Katarzyna Cichopek.  Paulina Smaszcz gorzko o byłym mężu i Katarzynie Cichopek Paulina Smaszcz nie ukrywa, że ma ogromny żal do Macieja Kurzajewskiego. Chociaż para rozstała się już kilka lat temu, to dziennikarka bardzo negatywnie wypowiada się o nowym związku byłego męża. Paulina Smaszcz zarzuciła Katarzynie Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu, że ukrywali swoją relację i oszukiwali nie tylko opinię publiczną, ale przede wszystkim synów prowadzącego "Pytanie na śniadanie".  Teraz Paulina Smaszcz w rozmowie z Anną Zejdler zdradziła, że zanim wyjawiła, co łączy jej byłego męża z Katarzyną Cichopek, próbowała wyjaśnić wszystko bez publicznego prania brudów. Dziennikarka wyznała, że czekała bardzo długo, ale zareagowała, kiedy jej synowie poprosili ją o pomoc. Ja naprawdę przez dwa lata od naszego rozwodu starałam się mieć rewelacyjne relacje z Maćkiem, komunikatywne. Maciek przychodził na obiady, razem jeździliśmy na obiady itd. i nagle pojawia się ta kobieta i ustaliliśmy, że - bo z moimi partnerami Maciek nie miał problemu, zawsze to jest jego dom, zawsze mógł przyjść kiedy był Julek czy Franek, to jest zawsze dom ponieważ on jest ojcem moich dzieci, a ojca moje dzieci mają jednego. (...)- więc nie może być tak, że na coś się umówiliśmy i znowu ja wypełniam wszystkie ustalenia tej umowy, a pojawia się pani Katarzyna i wszystko znika- w podcaście "Porażka czyli sukces" wyznała Paulina...

Paulina Smaszcz z byłym mężem, Maciejem Kurzajewskim
Newsy
Paulina Smaszcz o Macieju Kurzajewskim: "Straciłam miłość mojego życia"
Dzienikarka w najnwoszym wywiadzie opowiedziała o trudnych chwilach, a przy okazji wbiła szpilę Maciejowi Kurzajewskiemu. Paulina Smaszcz nawiązała do wykształcenia byłego męża!

Paulina Smaszcz w najnowszym wywiadzie wspomina o byłym mężu, a przy okazji zdradza, jakie wykształcenie ma Maciej Kurzajewski. Dziennikarka w podcaście Herra On Air opowiedziała o trudnych chwilach i przyznała, że Maciej Kurzajewski był miłością jej życia. Paulina Smaszcz gorzko podsumowała rozstanie z byłym mężem. Paulina Smaszcz o rozstaniu z Maciejem Kurzajewskim Wokół Pauliny Smaszcz od kilku tygodni jest naprawdę bardzo głośno. Wszystko zaczęło się od komentarza, jaki opublikowała pod jednym ze zdjęć Katarzyny Cichopek, która spędzała 40. urodziny w Izraelu. Paulina Smaszcz zdradziła wówczas, że gwiazda TVP poleciała tam z jej byłym mężem, a chwilę później Katarzyna Cichopek potwierdziła związek z Maciejem Kurzajewskim. Paulina Smaszcz miała żal do gwiazdora "Pytania na śniadanie" za to, że - jak twierdzi - okłamywał swoich synów w sprawie Katarzyny Cichopek. Celebrytka w jednym z wywiadów wyznała nawet, że ich bliska relacja miała rozpocząć się już kilka lat temu.  Teraz Paulina Smaszcz w podcaście Herra On Air opowiadając o trudnych chwilach w swoim życiu wspomniała o rozstaniu z Maciejem Kurzajewskim i publicznie wyznała, że dziennikarz był miłością jej życia.  - Ja straciłam wszystko. Straciłam wymarzoną pracę, zdrowie, pieniądze, miłość mojego życia, którą był mój mąż . Teraz jest następna, wiesz, tych partnerów nie brakuje, ale... Tak, rodzina, która była dla mnie mitem, to wszystko upadło. Co mi zostało? Moje kompetencje, moja edukacja, moje doświadczenie i to, co w życiu osiągnęłam. Jestem w stanie przeżyć. Lepiej, gorzej, ale przetrwać i nadal być sobą- wyznała Paulina Szmaszcz.  Zobacz także:   Paulina Smaszcz o romansie Cichopek i Kurzajewskiego. "Mnie nie obowiązuje układ z panią Katarzyną" Paulina Smaszcz w najnowszym wywiadzie nie ukrywa...

Paulina Smaszcz o reakcji synów na związek Macieja Kurzajewskiego z Katarzyną Cichopek
VIPHOTO/East News, TADEUSZ WYPYCH/REPORTER
Newsy
Paulina Smaszcz o reakcji synów na związek Macieja Kurzajewskiego z Katarzyną Cichopek. Mocne słowa
Paulina Smaszcz nie zamierza milczeć. Była żona Macieja Kurzajewskiego obnaża nowe fakty na temat jego nowego związku. "Okłamywali swoje rodziny" - grzmi.

Odkąd Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili swój związek, była żona dziennikarza nie szczędzi zakochanym uszczypliwości, zarzucając im hipokryzję i budowanie szczęścia na nieszczęściu innych. W najnowszym wywiadzie Paulina Smaszcz po raz kolejny uderzyła w prowadzących "Pytanie na śniadanie". Nie tylko opisała początek ich relacji, a ale też zdradziła, jak synowie zareagowali na wieści o nowej ukochanej swojego ojca. Oj... Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie będą zadowoleni z tych słów! Paulina Smaszcz o reakcji synów na związek Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek Wieści o związku prowadzących "Pytanie na śniadanie" wywołały niemałą medialną burzę. I podczas gdy część fanów tej dwójki niezwykle im kibicuje dopytując, czy Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski niebawem ze sobą zamieszkają , inni nie szczędzą im gorzkich słów. Tu prym wiedzie była żona dziennikarza, która zarówno w mediach społecznościowych, jak i licznych wywiadach nie pozostawia na Kurzajewskim suchej nitki. Paulina Smaszcz już grozi sądem , nazywając swojego byłego ukochanego kłamcą. Teraz, w najnowszej rozmowie z Moniką Jaruzelską, Paulina Smaszcz także nie zamierzała oszczędzać Macieja Kurzajewskiego. W "Gwiazdozbiorze Jaruzelskiej" Paulina Smaszcz została zapytana przez Monikę Jaruzelską o to, co było impulsem do jej komentarzy w sieci na temat byłego męża. Dziennikarka nie kryjąc emocji wyznała: - We mnie nie ma nadal złości. Życzę Maćkowi bardzo dobrze, to jest ojciec moich synów. Jest jednak pewna granica obłudy i kłamstwa. Ja nie dam siebie ani moich synów deprecjonować w życiu mojego męża - przyznała Paulina Smaszcz.  Zobacz także:  Katarzyna Cichopek przyłapana przez paparazzi przed kościołem! Nie była sama! DUŻO ZDJĘĆ Paulina Smaszcz zdradziła...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik