Wiadomość o rozstaniu Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Macieja Kurzajewskiego zaskoczyła wszystkich! Tydzień temu magazyn "Party" jako pierwszy poinformował, że para po 23 latach małżeństwa postanowiła zakończyć swój związek. Okazało się wówczas, że Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski decyzję o rozwodzie podjęli wspólnie i to już kilka miesięcy temu. Później magazyn "Flesz" ustalił, że pomimo rozstania para wciąż ma bardzo dobre relacje i planuje rozwód za porozumieniem stron. Teraz w mediach pojawiły się nowe informacje!

Reklama

Co z podziałem majątku pary?

Paulina Smaszcz-Kurzajewska w rozmowie z magazynem "Flesz" przyznała ostatnio, że jej rozstanie z mężem przebiega w bardzo pokojowym nastroju. Teraz "Super Express" informuje, że para podjęła już decyzję dotyczącą podziału majątku. Według doniesień dziennika, Maciej Kurzajewski zostaje w ich rodzinnym domu, a jego żona przeprowadza się do Warszawy.

Przede mną robienie mieszkania - Paulina Smaszcz-Kurzajewska relacjonowała ostatnio na Instagramie.

Okazuje się, że Paulina Smaszcz-Kurzajewska zdecydowała się zamieszkać w stolicy i teraz skupia się na rozwoju własnej firmy - Paulina prowadzi warsztaty i wykłady motywacyjne.

Przypominamy, że Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski poznali się w 1996 roku, a już kilka miesięcy później odbył się ich ślub. Para doczekała się dwóch synów, 22-letniego Franka i 13-letniego Julka. Niestety, choć Paulina i Maciej uchodzili za wzorowe małżeństwo, wkrótce oficjalnie zakończą swój związek.

Zobacz także: Udawali, że jest dobrze, a od dawna planowali rozwód? Cała prawda o małżeństwie Kurzajewskich

Zobacz także

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski podjęli decyzję o rozwodzie.

ONS.pl

Para rozwodzi się po 23 latach małżeństwa.

EastNews
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama