Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski
ONS.pl
Newsy

Co z ich majątkiem? Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski podjęli ważną decyzję

Co z ich majątkiem? Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski podjęli ważną decyzję

Wiadomość o rozstaniu Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Macieja Kurzajewskiego zaskoczyła wszystkich! Tydzień temu magazyn "Party" jako pierwszy poinformował, że para po 23 latach małżeństwa postanowiła zakończyć swój związek. Okazało się wówczas, że Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski decyzję o rozwodzie podjęli wspólnie i to już kilka miesięcy temu. Później magazyn "Flesz" ustalił, że pomimo rozstania para wciąż ma bardzo dobre relacje i planuje rozwód za porozumieniem stron. Teraz w mediach pojawiły się nowe informacje!

"Hotel Paradise 3": Bibi zdradziła nam, czy jest już gotowa na nową miłość

Co z podziałem majątku pary?

Paulina Smaszcz-Kurzajewska w rozmowie z magazynem "Flesz" przyznała ostatnio, że jej rozstanie z mężem przebiega w bardzo pokojowym nastroju. Teraz "Super Express" informuje, że para podjęła już decyzję dotyczącą podziału majątku. Według doniesień dziennika, Maciej Kurzajewski zostaje w ich rodzinnym domu, a jego żona przeprowadza się do Warszawy. 

Przede mną robienie mieszkania - Paulina Smaszcz-Kurzajewska relacjonowała ostatnio na Instagramie. 

Okazuje się, że Paulina Smaszcz-Kurzajewska zdecydowała się zamieszkać w stolicy i teraz skupia się na rozwoju własnej firmy - Paulina prowadzi warsztaty i wykłady motywacyjne. 

Przypominamy, że Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski poznali się w 1996 roku, a już kilka miesięcy później odbył się ich ślub. Para doczekała się dwóch synów, 22-letniego Franka i 13-letniego Julka. Niestety, choć Paulina i Maciej uchodzili za wzorowe małżeństwo, wkrótce oficjalnie zakończą swój związek.

Zobacz także: Udawali, że jest dobrze, a od dawna planowali rozwód? Cała prawda o małżeństwie Kurzajewskich

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski podjęli decyzję o rozwodzie.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski
ONS.pl

Para rozwodzi się po 23 latach małżeństwa.

Paulina Smaszcz Kurzajewska i Maciej Kurzajewscy rozwodzą się
EastNews

 

Dominika Tajner o rozwodzie z Michałem Wiśniewskim
Newsy
Czy czeka nas publiczne pranie brudów? Dominika Tajner szczerze o rozwodzie z Michałem Wiśniewskim
Czy czeka nas publiczne pranie brudów? Dominika Tajner szczerze o rozwodzie z Michałem Wiśniewskim

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner Wiśniewska są w trakcie rozwodu. Pozostają jednak w dobrych relacjach, także ze względu na dzieci. Dominika udzieliła niedawno szczerego wywiadu w "Vivie!", w którym opowiedziała o kulisach rozstania z liderem "Ich Troje". Jednak niektórzy źle zinterpretowali jej słowa.  Czy w sądzie szykuje się "pranie brudów"? Zobaczcie, co nam zdradziła!  Zobacz także:  TYLKO U NAS! Dominika Tajner zdradzi tajemnice swojego małżeństwa! Czy Michał Wiśniewski ma się czego obawiać?

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski
ONS.pl
Newsy
Jak dzieci Kurzajewskich zareagowały na ich rozwód? Paulina szczerze w wywiadzie: "Mija już kilka miesięcy, a..."
Paulina Smaszcz-Kurzajewska w najnowszym wywiadze skomentowała swoje rozstanie z Maciejem Kurzajewskim

Paulina Smaszcz-Kurzajewska w najnowszym wywiadzie skomentowała swoje rozstanie z Maciejem Kurzajewskim. Jak na decyzję pary zareagowali ich synowie i co dziennikarka myśli o radach, które otrzymuje po tym, jak powiedziała głośno, że jej małżeństwo to już przeszłość? Na początku października ubiegłego roku w mediach pojawiła się zaskakująca informacja, że Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski nie są już razem. Magazyn "Party" donosił wówczas, że para rozstała się  23 latach małżeństwa- decyzję o rozstaniu podjęli ponoć już pod koniec 2018 roku. Teraz Paulina Smaszcz-Kurzajewska skomentowała swoje rozstanie z mężem!  Paulina Smaszcz-Kurzajewska szczerze o rozstaniu Paulina Smaszcz-Kurzajewska w poruszającym wywiadzie dla magazynu "Viva!" skomentowała swoje rozstanie z Maciejem Kurzajewskim i zdradziła, czy jeszcze przed podjęciem tej trudnej decyzji zastanawiała się nad tym, żeby kontynuować swoje małżeństwo.  Nie. Ponieważ to nie byłoby życie, tylko wegetacja. Ja i Maciek zasługujemy na dobre, szczęśliwe, spełnione życie i relacje. Mamy dopiero 46 lat. Jesteśmy w połowie biegu życia- przyznała w rozmowie "Vivą!".  Dziennikarka i Maciej Kurzajewski razem poinformowali swoich synów o rozstaniu. Jak Franek i Julek zareagowali, kiedy dowiedzieli się, że ich rodzice podjęli decyzję o rozwodzie?  (...) Przyjęły to ze spokojem, tylko zapytały: „Powiedzcie jak teraz będzie?”. Mija już kilka miesięcy, a Julek mówi: „Wiesz mamo, właściwie dla mnie nic się nie zmieniło. Jak tata wyjeżdżał to ty byłaś, jak ty wyjeżdżałaś, był tata. Wciąż jest tak samo”. Poza tym, chodzimy razem na obiady, normalnie rozmawiamy, dzielimy się opieką na Julkiem- Paulina Smaszcz-Kurzajewska zdradziła w wywiadzie.  Paulina...

Paulina Smaszcz Kurzajewska i Maciej Kurzajewscy rozwodzą się
EastNews
Newsy
TYLKO U NAS! Po 23 latach małżeństwa Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozwodzą się. Co się stało?
Po 23 latach małżeństwa Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozwodzą się. Co się stało?

Tego nikt się nie spodziewał!! Przez niemal 23 lata małżeństwa uchodzili za wzorową, szczęśliwą i ciągle zakochaną w sobie parę. Tymczasem, jak czytamy w nowym „Party”, Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski postanowili się rozstać! Para decyzję o rozwodzie podjęła wspólnie, w dodatku już kilka miesięcy temu. Co się stało? Jak Maciej Kurzajewski poznał swoją żonę? Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski poznali się zimą 1996 roku. Maciej pracował wówczas jako reporter w redakcji sportowej. Kiedy relacjonował odbywający się wtedy Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem, tuż pod Krokwią zobaczył piękną dziewczynę, która od razu wpadła mu w oko. Na pierwszą randkę dziennikarz zaprosił Paulinę wcale nie do eleganckiej restauracji na wystawną kolację, ale na... grzane wino i łyżwy! I to był miłosny strzał w dziesiątkę! Wpadłem po uszy. To najwspanialsza kobieta, jaką mogłem na tym świecie znaleźć – mówił jeszcze niedawno o swojej żonie Kurzajewski. Paulina i Maciej byli tak w sobie zakochani, że kilka miesięcy później zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu. Przyrzekali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską w kościele Najświętszego Zbawiciela Parę do ślubu wiózł sam Krzysztof Ibisz! Tego dnia panna młoda postawiła na oryginalną, biało-niebieską kreację, którą Paulina sprowadziła specjalnie z Paryża. Przez lata małżeństwa Kurzajewscy doczekali się dwóch synów: Franciszka i Juliana oraz pokonali razem wiele kryzysów. Dlaczego tym razem się nie udało? Dlaczego Paulina i Maciej Kurzajewscy rozwodzą się? Jak czytamy w "Party", drogi Pauliny i Maćka rozeszły się, ale wciąż pozostają w dobrych relacjach. Decyzje o rozwodzie podjęli podobno już pod koniec ubiegłego roku., a niedawno złożyli...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner