Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski
ONS.pl

Jak dzieci Kurzajewskich zareagowały na ich rozwód? Paulina szczerze w wywiadzie: "Mija już kilka miesięcy, a..."

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski
ONS.pl

Paulina Smaszcz-Kurzajewska w najnowszym wywiadzie skomentowała swoje rozstanie z Maciejem Kurzajewskim. Jak na decyzję pary zareagowali ich synowie i co dziennikarka myśli o radach, które otrzymuje po tym, jak powiedziała głośno, że jej małżeństwo to już przeszłość? Na początku października ubiegłego roku w mediach pojawiła się zaskakująca informacja, że Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski nie są już razem. Magazyn "Party" donosił wówczas, że para rozstała się  23 latach małżeństwa- decyzję o rozstaniu podjęli ponoć już pod koniec 2018 roku. Teraz Paulina Smaszcz-Kurzajewska skomentowała swoje rozstanie z mężem! 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska szczerze o rozstaniu

Paulina Smaszcz-Kurzajewska w poruszającym wywiadzie dla magazynu "Viva!" skomentowała swoje rozstanie z Maciejem Kurzajewskim i zdradziła, czy jeszcze przed podjęciem tej trudnej decyzji zastanawiała się nad tym, żeby kontynuować swoje małżeństwo. 

Nie. Ponieważ to nie byłoby życie, tylko wegetacja. Ja i Maciek zasługujemy na dobre, szczęśliwe, spełnione życie i relacje. Mamy dopiero 46 lat. Jesteśmy w połowie biegu życia- przyznała w rozmowie "Vivą!". 

Dziennikarka i Maciej Kurzajewski razem poinformowali swoich synów o rozstaniu. Jak Franek i Julek zareagowali, kiedy dowiedzieli się, że ich rodzice podjęli decyzję o rozwodzie? 

(...) Przyjęły to ze spokojem, tylko zapytały: „Powiedzcie jak teraz będzie?”. Mija już kilka miesięcy, a Julek mówi: „Wiesz mamo, właściwie dla mnie nic się nie zmieniło. Jak tata wyjeżdżał to ty byłaś, jak ty wyjeżdżałaś, był tata. Wciąż jest tak samo”. Poza tym, chodzimy razem na obiady, normalnie rozmawiamy, dzielimy się opieką na Julkiem- Paulina Smaszcz-Kurzajewska zdradziła w wywiadzie. 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska nie ukrywa przy okazji, że nie chce żadnych rad po rozstaniu z mężem. 

Kiedy ludzie dowiadują się o takiej sytuacji, jak moja, każdy ma dla ciebie milion rad. Każdy ci mówi co powinnaś zrobić, jak się zachować, co powiedzieć. Ale ja nikogo nie proszę o radę. Ludzie układają mi na nowo życie, a ja nie mam siły oddychać. Boli mnie samo oddychanie- przyznała w rozmowie z magazynem "Viva!". 

Zobacz także: Paulina Smaszcz-Kurzajewska wyprzedaje swoją szafę po rozstaniu. Wiemy, co zrobi z pieniędzmi

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozstali się pod 23 latach małżeństwa.

Paulina Smaszcz Kurzajewska i Maciej Kurzajewscy rozwodzą się
EastNews

Para rozstała się w bardzo dobrych relacjach.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski
ONS.pl

 

 

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51