Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Paulina Smaszcz-Kurzajewska
East News
Newsy

Paulina Smaszcz-Kurzajewska o rozwodzie:  "Wybrałam pieniądze, za które..."

Paulina Smaszcz-Kurzajewska wspomina swoje rozstanie z mężem. Zdradziła, dlaczego to ona się wyprowadziła z ich domu!

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozwiedli się po 23 latach małżeństwa, ale ich rozstanie przebiegło bardzo spokojnie, co w show-biznesie rzadko się zdarza. Para ma dwóch synów 23-letniego Franciszka i 14-letniego Juliana - to właśnie dobro dzieci było dla obojga bardzo ważne, dlatego bez problemów podzielili majątek i rozstali się z klasą. Teraz Paulina Smaszcz-Kurzajewska w wywiadzie z Pauliną Koziejowską w programie  „Super Show” zdradziła, dlaczego wybrała pieniądze i zdecydowała się na nowe życie!

Jak polscy piłkarze nazywają swoje dzieci? Robert Lewandowski i Maciej Rybus tradycyjnie, Kamil Glik oryginalnie!

Paulina Smaszcz-Kurzajewska ujawnia kolejne szczegóły rozwodu

Paulina Smaszcz-Kurzajewska po rozstaniu udzieliła kilku szczerych wywiadów, w których opowiedziała trudnym rozstaniu z mężem. Teraz znów zdecydowała się poruszyć ten temat i zdradziła, dlaczego to nie ona została w ich domu, ale zdecydowała się na nowe życie w mieszkaniu, które wybrała dla siebie:

Zostawiłam dom, kupiłam sobie piękne mieszkanie. Zabrałam ze sobą kota, bo pies ma w tamtym domu, w którym został Maciek, piękny ogród, no i mój syn mieszka ze mną i z tatą. Nie mogłabym zostać, bo każda rzecz, każdy mebel budziły emocje… Podzieliliśmy się. Maciek dostał dom, a ja kupiłam sobie mieszkanie… Nie wybrałam domu, wybrałam pieniądze, za które kupiłam sobie piękne mieszkanie - powiedziała w programie Pauliny Koziejowskiej „Super Show”

Prezenterka wyznała też, że to ona ostatecznie podjęła decyzję o rozwodzie i postanowiła wyprowadzić się z domu. Dodaje też, że nadal wiele łączy ją z byłym mężem, ale różnice sprawiły, że nie widziała możliwości dalszego bycia razem:

Nie ma takiej możliwości, żeby kogoś przestać kochać po latach. To jest tyle wspólnych wspomnień, emocji… Ja go bardzo szanuję i bardzo cenię, jest wspaniałym ojcem. Nie wyobrażam sobie jednak, żeby z różnicami poglądów, życia, wartości… Ja chcę się rozwijać, on chce się zwijać, ja chcę być aktywna, on chce wypoczywać, ja chcę do ludzi, on nie chce do ludzi, to jest niemożliwe. My rozmawiamy ze sobą z szacunkiem i się dogadujemy bardzo dobrze. To jest ojciec moich dzieci – wyjaśniła i dodała: – Decyzję o rozwodzie podjęłam ja.

Para jest przykładem, że rozwody mogą przebiegać spokojnie i z klasą! Jednak po rozstaniu to Paulina Smaszcz-Kurzajewska zdecydowanie chętniej ujawnia kulisy zakończenia wieloletniego małżeństwa z dziennikarzem.

 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski w sądzie

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski w sądzie

Para rozstała się po 23 latach małżeństwa

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski
ONS.pl

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski w sądzie
Newsy
Rozwód Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Macieja Kurzajewskiego! Para spotkała się w sądzie
Rozwód Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Macieja Kurzajewskiego! Para spotkała się w sądzie

Paulina Smaszcz-Kurzajewska  i Maciej Kurzajewski po 23 latach małżeństwa podjęli decyzję o rozwodzie. Teraz para spotkała się w sądzie i odbyła się ich pierwsza sprawa rozwodowa. Już wcześniej oboje zapewniali, że rozstają się w zgodzie i to znalazło potwierdzenie na sądowych korytarzach.  Zobaczcie, jak zareagowali na swój widok!

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski
ONS.pl
Newsy
Co z ich majątkiem? Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski podjęli ważną decyzję
Co z ich majątkiem? Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski podjęli ważną decyzję

Wiadomość o rozstaniu Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Macieja Kurzajewskiego zaskoczyła wszystkich! Tydzień temu magazyn "Party" jako pierwszy poinformował, że para po 23 latach małżeństwa postanowiła zakończyć swój związek. Okazało się wówczas, że Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski decyzję o rozwodzie podjęli wspólnie i to już kilka miesięcy temu. Później magazyn "Flesz" ustalił, że pomimo rozstania para wciąż ma bardzo dobre relacje i planuje rozwód za porozumieniem stron. Teraz w mediach pojawiły się nowe informacje! Co z podziałem majątku pary? Paulina Smaszcz-Kurzajewska w rozmowie z magazynem "Flesz" przyznała ostatnio, że jej rozstanie z mężem przebiega w bardzo pokojowym nastroju. Teraz "Super Express" informuje, że para podjęła już decyzję dotyczącą podziału majątku. Według doniesień dziennika,  Maciej Kurzajewski zostaje w ich rodzinnym domu, a jego żona przeprowadza się do Warszawy.  Przede mną robienie mieszkania - Paulina Smaszcz-Kurzajewska relacjonowała ostatnio na Instagramie.  Okazuje się, że Paulina Smaszcz-Kurzajewska zdecydowała się zamieszkać w stolicy i teraz skupia się na rozwoju własnej firmy - Paulina prowadzi warsztaty i wykłady motywacyjne.  Przypominamy, że Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski poznali się w 1996 roku, a już kilka miesięcy później odbył się ich ślub. Para doczekała się dwóch synów, 22-letniego Franka i 13-letniego Julka. Niestety, choć Paulina i Maciej uchodzili za wzorowe małżeństwo, wkrótce oficjalnie zakończą swój związek. Zobacz także:   Udawali, że jest dobrze, a od dawna planowali rozwód? Cała prawda o małżeństwie Kurzajewskich Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski podjęli decyzję o...

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozprawa sądowa
Newsy
Paulina Smaszcz-Kurzajewska szczerze o relacjach z byłym mężem: "Przychodzi do mnie wieczorem..."
Paulina Smaszcz-Kurzajewska opowiedziała o rozstaniu z Maciejem Kurzajewskim i zdradziła, jak teraz wyglądają ich relacje.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska opowiedziała o rozstaniu z Maciejem Kurzajewskim i zdradziła, jak teraz wyglądają ich relacje. Czy po głośnym rozwodzie para utrzymuje ze sobą kontakt? Dziennikarka w programie "Super Show" wyznała, jaka jest prawda! Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski zaledwie kilka tygodni temu spotkali się w sądzie na ich sprawie rozwodowej. Para po 23 latach podjęła decyzję o zakończeniu swojego związku. Okazuje się jednak, że pomimo rozstania Paulina Smaszcz-Kurzajewska utrzymuje bardzo dobre relacje z byłym mężem! Była para spotyka się nawet na wspólne kolacje czy śniadania! Paulina Smaszcz-Kurzajewska szczerze o relacjach z byłym mężem W wywiadzie dla magazynu "Viva!" Paulina Smaszcz-Kurzajewska nie ukrywała, że rozstanie z mężem było dla niej bardzo bolesnym doświadczeniem. Teraz jednak dziennikarka zdradziła, że to ona podjęła decyzję o rozwodzie! Wspólnie widzieliśmy, że coraz rzadziej mamy wspólne zdanie, ale decyzję podjęłam ja - Paulina Smaszcz-Kurzajewska zdradziła w programie "Super Show". A jak teraz, kilka tygodni po rozprawie rozwodowej wyglądają relacje Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Macieja Kurzajewskiego? Okazuje się, że była para wciąz utrzymuje ze sobą bardzo dobre kontakty.  (...) Ja powiedziałam, że się wprowadzę, jak tylko sobie znajdę fajne mieszkanie. Julek był z nami po rozmowach, Franek również, no i bardzo dobrze nam się żyło. Teraz już się wyprowadziłam, ale Maciek przychodzi do mnie wieczorem na kolację albo rano dzwoni, czy zjemy razem z Julkiem śniadanie. Uważam, że to jest bardzo ważne, żeby pokazać dziecku, że szanujesz tego drugiego rodzica- wyznała Paulina Smaszcz-Kurzajewska.  Jak widać, można się rozstać z klasą i bez awantur!  Zobacz także:  Rozwód Pauliny...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner