Paulina Smaszcz-Kurzajewska
East News

Paulina Smaszcz-Kurzajewska o rozwodzie:  "Wybrałam pieniądze, za które..."

Paulina Smaszcz-Kurzajewska
East News

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozwiedli się po 23 latach małżeństwa, ale ich rozstanie przebiegło bardzo spokojnie, co w show-biznesie rzadko się zdarza. Para ma dwóch synów 23-letniego Franciszka i 14-letniego Juliana - to właśnie dobro dzieci było dla obojga bardzo ważne, dlatego bez problemów podzielili majątek i rozstali się z klasą. Teraz Paulina Smaszcz-Kurzajewska w wywiadzie z Pauliną Koziejowską w programie  „Super Show” zdradziła, dlaczego wybrała pieniądze i zdecydowała się na nowe życie!

Paulina Smaszcz-Kurzajewska ujawnia kolejne szczegóły rozwodu

Paulina Smaszcz-Kurzajewska po rozstaniu udzieliła kilku szczerych wywiadów, w których opowiedziała trudnym rozstaniu z mężem. Teraz znów zdecydowała się poruszyć ten temat i zdradziła, dlaczego to nie ona została w ich domu, ale zdecydowała się na nowe życie w mieszkaniu, które wybrała dla siebie:

Zostawiłam dom, kupiłam sobie piękne mieszkanie. Zabrałam ze sobą kota, bo pies ma w tamtym domu, w którym został Maciek, piękny ogród, no i mój syn mieszka ze mną i z tatą. Nie mogłabym zostać, bo każda rzecz, każdy mebel budziły emocje… Podzieliliśmy się. Maciek dostał dom, a ja kupiłam sobie mieszkanie… Nie wybrałam domu, wybrałam pieniądze, za które kupiłam sobie piękne mieszkanie - powiedziała w programie Pauliny Koziejowskiej „Super Show”

Prezenterka wyznała też, że to ona ostatecznie podjęła decyzję o rozwodzie i postanowiła wyprowadzić się z domu. Dodaje też, że nadal wiele łączy ją z byłym mężem, ale różnice sprawiły, że nie widziała możliwości dalszego bycia razem:

Nie ma takiej możliwości, żeby kogoś przestać kochać po latach. To jest tyle wspólnych wspomnień, emocji… Ja go bardzo szanuję i bardzo cenię, jest wspaniałym ojcem. Nie wyobrażam sobie jednak, żeby z różnicami poglądów, życia, wartości… Ja chcę się rozwijać, on chce się zwijać, ja chcę być aktywna, on chce wypoczywać, ja chcę do ludzi, on nie chce do ludzi, to jest niemożliwe. My rozmawiamy ze sobą z szacunkiem i się dogadujemy bardzo dobrze. To jest ojciec moich dzieci – wyjaśniła i dodała: – Decyzję o rozwodzie podjęłam ja.

Para jest przykładem, że rozwody mogą przebiegać spokojnie i z klasą! Jednak po rozstaniu to Paulina Smaszcz-Kurzajewska zdecydowanie chętniej ujawnia kulisy zakończenia wieloletniego małżeństwa z dziennikarzem.

 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski w sądzie

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski w sądzie

Para rozstała się po 23 latach małżeństwa

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski
ONS.pl

 

 

Więcej na temat Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52