Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozprawa sądowa. Paulina Smaszcz-Kurzajewska  w sądzie Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozprawa sądowa Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozprawa sądowa Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozprawa sądowa
Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski w sądzie

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski po 23 latach małżeństwa podjęli decyzję o rozwodzie. Teraz para spotkała się w sądzie i odbyła się ich pierwsza sprawa rozwodowa. Już wcześniej oboje zapewniali, że rozstają się w zgodzie i to znalazło potwierdzenie na sądowych korytarzach. 

Zobaczcie, jak zareagowali na swój widok!

1/5
Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozprawa sądowa.

Dziennikarz i jego żona spokojnie przywitali się na korytarzu. Widać jednak, że to dla obojga musi to być duże przeżycie, o czym świadczą poważne miny. Żadne z nich nie zdecydowało się komentować sprawy, ale Paulina Smaszcz-Kurzajewska zrobiła to już we wcześniejszych wywiadach.

2/5
Paulina Smaszcz-Kurzajewska  w sądzie

Paulina Smaszcz-Kurzajewska po rozstaniu zdecydowała się udzielić szczerego wywiadu dla magazynu "Viva!", w którym wyjaśniła, jak przebiegał koniec ich związku:

Końca miłości nie „zapowiada” krzyk, awantury, emocjonalna szarpanina, tylko cisza. W domach, w których nie ma miłości, jest coraz ciszej. Nikt już ze sobą nie rozmawia, nikt nie ma sobie nic do powiedzenia. Miłość polega między innymi na tym, że jesteś zainteresowana drugim człowiekiem. Kiedy kobieta mówi: „Ja mu jeszcze robię awantury” - to znaczy, że ona jeszcze kocha. Ale jak jej nie interesuje co on je, co on myśli, gdzie on bywa, gdzie śpi, co ma do powiedzenia, to znaczy, że już nie kocha. Tylko że u mnie było odwrotnie. To ja czuję się opuszczona. Nie ja odchodziłam... - wyznała szczerze. 

3/5
Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozprawa sądowa

Jak informował magazyn "Party" para decyzję o rozwodzie podjęła już pod koniec 2019 roku. Oboje doszli do porozumienia i zdecydowali się na rozstanie w zgodzie, również ze względu na dzieci:

Uzgodnili, że rozwiodą się za porozumieniem stron, dogadali się też w sprawie podziału majątku i opieki nad młodszym synem, więc rozwód powinien być orzeczony już na pierwszej rozprawie – zdradził wtedy "Party" ich znajomy.

4/5
Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozprawa sądowa

Paulina Smaszcz-Kurzajewska na rozprawę w sądzie wybrała dosyć niecodzienny kolor. Postawiła na słoneczny odcień żółtego.

5/5
Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozprawa sądowa

Para wyglądała bardzo poważnie. W sądzie pokazali klasę i potwierdzili, że rozstają się w zgodzie!