Paulina Smaszcz-Kurzajewska
East News

Paulina Smaszcz-Kurzajewska pokazała, jak wygląda jej nowy dom. To tu wyleczy złamane serce?

Paulina Smaszcz-Kurzajewska
East News

Paulina Smaszcz-Kurzajewska ma za sobą ciężki rok. Strata bliskich osób, pracy, a chwilę później rozwód. Celebrytka i jej mąż, Maciej Kurzajewski, zdecydowali się bowiem na rozstanie po 23 latach wspólnego życia. Teraz każde z nich próbuje odnaleźć spokój. 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska pokazała właśnie na Instagramie, jak wygląda mieszkanie, w którym zamieszkała wraz z młodszym synem po rozstaniu z mężem. Przed nią jeszcze trochę pracy...

Jak mieszka Paulina Smaszcz-Kurzajewska?

Ostatnio Paulina Smaszcz-Kurzajewska udzieliła bardzo szczerego wywiadu dla magazynu "Viva!", w którym wyznała, jak wyglądały kulisy jej rozstania z Maciejem Kurzajewskim. 

Mam ogromny szacunek dla Maćka. Jest bardzo inteligentnym, błyskotliwym, rewelacyjnym facetem i genialnym ojcem. Ale zauważyłam w pewnym momencie, że przestałam wzbudzać jego zainteresowanie. Że nie ciekawi go czym się zajmuję, jak się czuję, co ja mówię. Zapytałam go kiedyś: „Słuchaj, a nie chciałbyś wpaść na moje szkolenie? Przychodzi do mnie ponad tysiąc kobiet, w ciągu dwóch miesięcy byłam w dziesięciu miastach. Nie chciałbyś choć raz zobaczyć co ja robię, o czym ja tam mówię?”- Paulina Smaszcz-Kurzajewska w rozmowie z "Vivą!" przyznała, że jej mąż nie pojawił się wówczas na szkoleniu. (...) Wysłałam mu otwarcie mojego doktoratu, wiedział, jakie to jest dla mnie ważne, ale zobaczyłam, że nigdy tego pliku nie otworzył. Co to oznacza? - dodała. 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska nie ukrywa, że czuje się bardzo zraniona i opuszczona. Mimo wszystko ma dla kogo walczyć. Celebrytka wychowuje dwóch synów: Franka oraz Julka. Starszy z nich od lat mieszka za granicą. Z kolei Julian jest jeszcze nastolatkiem i to właśnie z mamą zamieszkał po rozstaniu rodziców. Paulina Smaszcz-Kurzajewska robi wszystko, aby zapewnić mu szczęście.

Niedawno oboje wprowadzili się do nowego mieszkania. Paulina Smaszcz-Kurzajewska pokazała na Instagramie remont, który właśnie przeprowadza z pomocą ekipy. Zaczęła od kuchni oraz salonu, w którym stanął bardzo duży regał na kolekcję jej książek. 

Jak mieszka Paulina Smaszcz-Kurzajewska?
East News

Paulina i Maciek byli małżeństwem przez ponad 23 lata. Doczekali się dwóch synów. Wciąż mają do siebie wiele szacunku 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski
ONS.pl

 

Więcej na temat Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15