Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Paulina Smaszcz-Kurzajewska
East News
Newsy

Paulina Smaszcz-Kurzajewska pokazała, jak wygląda jej nowy dom. To tu wyleczy złamane serce?

Zobacz, jak mieszka teraz Paulina Smaszcz-Kurzajewska!

Paulina Smaszcz-Kurzajewska ma za sobą ciężki rok. Strata bliskich osób, pracy, a chwilę później rozwód. Celebrytka i jej mąż, Maciej Kurzajewski, zdecydowali się bowiem na rozstanie po 23 latach wspólnego życia. Teraz każde z nich próbuje odnaleźć spokój. 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska pokazała właśnie na Instagramie, jak wygląda mieszkanie, w którym zamieszkała wraz z młodszym synem po rozstaniu z mężem. Przed nią jeszcze trochę pracy...

Szok! Mieszkania z programu "Gogglebox" nie należą do uczestników? Zdradza Sylwia Bomba

Jak mieszka Paulina Smaszcz-Kurzajewska?

Ostatnio Paulina Smaszcz-Kurzajewska udzieliła bardzo szczerego wywiadu dla magazynu "Viva!", w którym wyznała, jak wyglądały kulisy jej rozstania z Maciejem Kurzajewskim. 

Mam ogromny szacunek dla Maćka. Jest bardzo inteligentnym, błyskotliwym, rewelacyjnym facetem i genialnym ojcem. Ale zauważyłam w pewnym momencie, że przestałam wzbudzać jego zainteresowanie. Że nie ciekawi go czym się zajmuję, jak się czuję, co ja mówię. Zapytałam go kiedyś: „Słuchaj, a nie chciałbyś wpaść na moje szkolenie? Przychodzi do mnie ponad tysiąc kobiet, w ciągu dwóch miesięcy byłam w dziesięciu miastach. Nie chciałbyś choć raz zobaczyć co ja robię, o czym ja tam mówię?”- Paulina Smaszcz-Kurzajewska w rozmowie z "Vivą!" przyznała, że jej mąż nie pojawił się wówczas na szkoleniu. (...) Wysłałam mu otwarcie mojego doktoratu, wiedział, jakie to jest dla mnie ważne, ale zobaczyłam, że nigdy tego pliku nie otworzył. Co to oznacza? - dodała. 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska nie ukrywa, że czuje się bardzo zraniona i opuszczona. Mimo wszystko ma dla kogo walczyć. Celebrytka wychowuje dwóch synów: Franka oraz Julka. Starszy z nich od lat mieszka za granicą. Z kolei Julian jest jeszcze nastolatkiem i to właśnie z mamą zamieszkał po rozstaniu rodziców. Paulina Smaszcz-Kurzajewska robi wszystko, aby zapewnić mu szczęście.

Niedawno oboje wprowadzili się do nowego mieszkania. Paulina Smaszcz-Kurzajewska pokazała na Instagramie remont, który właśnie przeprowadza z pomocą ekipy. Zaczęła od kuchni oraz salonu, w którym stanął bardzo duży regał na kolekcję jej książek. 

Jak mieszka Paulina Smaszcz-Kurzajewska?
East News

Paulina i Maciek byli małżeństwem przez ponad 23 lata. Doczekali się dwóch synów. Wciąż mają do siebie wiele szacunku 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski
ONS.pl

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Paulina Smaszcz-Kurzajewska pozuje do zdjęć na prezentacja kolekcji Thecadess
EastNews
Newsy
Jesienna depresja? Paulina Smaszcz-Kurzajewska radzi: „Najlepszy na to jest seks”! WIDEO
Jesienna depresja? Paulina Smaszcz-Kurzajewska radzi: „Najlepszy na to jest seks”! WIDEO

Jak sobie radzić z jesienną depresją? Kilka rad w tej kwestii postanowiła udzielić  Paulina Smaszcz-Kurzajewska . Jak przetrwać ten okres?  Sposób na depresję? Radzi Paulina Smaszcz-Kurzajewska Żyjemy w trudnych czasach, ludzie nie radzą sobie z problemami. Jeśli pojawia się jesienna depresja to trzeba z kimś pogadać. Z przyjacielem albo z psychologiem. (...) Jest jednak cudowny sposób na wszystkie takie problemy. Złoty środek na wszystko to są dwa połączenia - sport i seks. To wystarczy - powiedziała w rozmowie z TVN-em Paulina. Ostatni okres to nie był łatwy czas dla Macieja Kurzajewskiego, którego kariera stanęła pod znakiem zapytania za promowanie programu Rinke Rooyensa w "Świat się kręci" . Jego żona z pewnością znalazła sposób na poprawienie mu humoru :-)   ZOBACZ:  Wiemy, czy Maciej Kurzajewski naprawdę straci pracę w telewizji! Czy może liczyć na wsparcie żony?   Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska na otwarciu salonu Omega   Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska na pokazie mody   Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska na rozdaniu Telekamer 2012

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski
ONS.pl
Newsy
"Wolę być sobą, niż podobać się byle komu!" Paulina Smaszcz-Kurzajewska w tych wpisach sugerowała koniec swojego małżeństwa!
Smaszcz-Kurzajewska nie była szczęśliwa w małżeństwie tym pisała na Instagramie.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska od jakiegoś czasu sugerowała że nie jest szczęśliwa w małżeństwie z Maciejem Kurzajewskim . Dziennikarka jest mówcą motywacyjnym i wykładowcą oraz działa na rzecz kobiet w kwiecie wieku. Dlatego na swoim Instagramie zamieszcza sentencje dla kobiet. Najcześciej dotyczą one kochania siebie, szanowania oraz utraconej lub wypalonej miłości.  Od lipca Smaszcz-Kurzajewska publikowała dość wymowne wpisy. Można by z nich sugerować, że są one o rozpadającym się właśnie małżeństwie.    Przeczytajcie sami! I dajcie znać co sądzicie o tych wpisach. Zobacz także:  TYLKO U NAS! Po 23 latach małżeństwa Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozwodzą się. Co się stało?

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski w sądzie
Newsy
Rozwód Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Macieja Kurzajewskiego! Para spotkała się w sądzie
Rozwód Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Macieja Kurzajewskiego! Para spotkała się w sądzie

Paulina Smaszcz-Kurzajewska  i Maciej Kurzajewski po 23 latach małżeństwa podjęli decyzję o rozwodzie. Teraz para spotkała się w sądzie i odbyła się ich pierwsza sprawa rozwodowa. Już wcześniej oboje zapewniali, że rozstają się w zgodzie i to znalazło potwierdzenie na sądowych korytarzach.  Zobaczcie, jak zareagowali na swój widok!

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner