Paulina Rzeźniczak pokazała, jak wyglądał dzień w którym razem z córką wyszła ze szpitala i wróciła do domu. Żona Jakuba Rzeźniczaka w poruszającym wpisie na Instagramie nie ukrywa, że był to dla niej wyjątkowy czas. Tylko spójrzcie, jak Jakub Rzeźniczak przygotował apartament na powitanie żony i córki!

Reklama

Paulina Rzeźniczak pokazała wyjątkowe zdjęcia i nagrania z córką

Dokładnie 10 lutego na świecie pojawiło się pierwsze dziecko Pauliny i Jakuba Rzeźniczaków. Para doczekała się córeczki Antoniny, ale radosną wiadomość ogłosili dopiero po kilku dniach. Teraz szczęśliwi rodzice nie ukrywają wizerunku dziewczynki i chętnie pokazują jej zdjęcia na Instagramie. Ostatnio Jakub Rzeźniczak pokazał, jak Paulina karmi córkę, a teraz pięknymi kadrami z małą Antosią pochwaliła się również dumna mama.

Pod zdjęciami i nagraniami pojawił się wzruszający wpis.

To był piękny dzień, kiedy już mogłyśmy wyjść do domku. Musiałyśmy z Antoninką zostać dłużej w szpitalu niż było planowane, stąd radość była jeszcze większa, gdy okazało się, że możemy jechać do domu. Oczywiście outfit Antoniny - zrobiony przez Prababcię MarysięSweterek jeszcze trochę oversize, ale był to bardzo ważny dzień dla Nas i chcieliśmy żeby był uwieczniony w czymś sentymentalnym.A w domu czekała taka piękna niespodzianka
napisała Paulina Rzeźniczak.

Na ostatnim nagraniu opublikowanym w poście internauci mogą zobaczyć, jak Paulina Rzeźniczak zareagowała na niespodziankę po powrocie do domu. Polały się łzy. Fani są poruszeni.

Zobacz także
Popłakałam się razem z Tobą! Od razu przypomniał mi się powrót z moją córcią do domu!
Najpiękniejsze chwile
Sama się poryczałam
komentują internauci.
Paulina Rzeźniczak pokazała nowe zdjęcia
Instagram @paulina_rzezniczak

Spójrzcie tylko, jak Jakub Rzeźniczak przygotował dom na powrót żony i córki ze szpitala!

Reklama

Zobacz także: Paulina Rzeźniczak zrobiła to w dzień swoich urodzin. W kilku słowach ujawniła prawdę o swoim mężu

Paulina Rzeźniczak pokazała nowe zdjęcia
Instagram @paulina_rzezniczak
Reklama
Reklama
Reklama