Paulina Krupińska popłakała się podczas programu "Dzień Dobry TVN", na antenie emocję sięgnęły zenitu. W programach na żywo nieraz miały miejsce niezaplanowane i zaskakujące sytuacje, tak też się stało 22 czerwca. Ekipa śniadaniówki przygotowała niespodziankę dla prowadzącej i postanowili wręczyć jej bukiet kwiatów. W studiu polały się łzy, co było powodem tych wrażeń?

WIDEO

player placeholder

Paulina Krupińska popłakała się w "Dzień Dobry TVN". Co było tego powodem?

Paulina Krupińska obchodziła dzisiaj 36 urodziny. Prowadząca, jak prawdziwa profesjonalistka nie zdecydowała się wziąć z tej okazji urlopu, wolała pojawić się w studio TVN, aby poprowadzić program u boku Damiana Michałowskiego. Prowadzący wykorzystał moment, w którym mówił o pierwszym dniu lata, aby złożyć życzenia swojej koleżance ze studia i wręczyć jej różowy bukiet kwiatów. To jednak nie była jedyna niespodzianka.

Wielkie brawa dla Pauliny Krupińskiej-Karpiel. To jest, proszę państwa, podwójna 18-stka. Od całej redakcji Paula - życzymy ci spełnienia marzeń, wspaniałych ludzi dookoła, mnóstwo podróży i dużo pizzy, bo pizzy nigdy dosyć - powiedział na wstępnie Damian Michałowski.

Zobacz także: Paulina Krupińska stanęła w obronie męża po aferze. "Sprzeciwiam się"

Zobacz także:

To nie był koniec atrakcji. Choć Paulina Krupińska mogła spodziewać się bukietu, bo widziała go za kamerami, to nie przypuszczała, co wydarzy się potem. Na ekranie pojawił się film o solenizantce i jej przygodzie ze stacją TVN. Podczas emisji padły emocjonujące słowa.

Miss Polonia, prezenterka, kobieta wielu talentów. Nie boi się nowych wyzwań. Z wykształcenia pedagog, z zamiłowania zapalona rowerzystka, z powołania mama, z wyboru adoptowana góralka skrywająca kilka sekretów - słyszeliśmy podczas emisji "Dzień Dobry TVN".

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak zwróciła uwagę Marcinowi Prokopowi na wizji. Rzeczywiście przesadził?

Ostatnio Paulina Krupińska świętowała 6. urodziny syna, dziś świeczki z tortu zdmuchnęła ona sama. Do życzeń dla prezenterki przyłączyło się wielu internautów, którzy byli zdumieni, że była Miss Polonia postanowiła świętować ten dzień w pracy. Życzeń i ciepłych słów w jej stronę nie było widać końca.

- Urodziny w pracy ???????? Paulina Wszystkiego Najlepszego ❤️ niech cię szybko z pracy wypuszczą abyś mogła świętować ????❤️

- Wszystkiego najlepszego????! Wygląda Pani przepięknie!????????

- Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia oraz spełnienia marzeń ????????????????????

- Jubilatko Najlepszego życzę ❤️❤️❤️ - czytamy w komentarzach.

Na koniec, nic innego nam nie pozostało, jak życzyć Paulinie Krupińskiej wszystkiego co najlepsze.

Paulina Krupińska zaliczyła wpadkę podczas Fryderyków 2023
fot. Mieszko Piętka, Piotr Podlewski, Filip Radwański/AKP
imgcLstxQ-8ad35e0
Instagram @pkrupinska