Krupińska Stoch sklejka
East News

Paulina Krupińska dostała prezent od Kamila Stocha. Okazuje się, że jest on nie tylko skoczkiem narciarskim...

Krupińska Stoch sklejka
East News

Paulina Krupińska to ma szczęście. Szczęśliwa - niedawno została przecież mamą, piękna - po porodzie błyskawicznie doszła do formy, ma wspaniałego faceta, a inni... rozpieszczają ją prezentami. Na Instagramie właśnie pochwaliła się prezentem od Kamila Stocha, naszej narciarskiej chluby.

Dziękuje @kamilstoch_official za tak ciepłego Mikołaja 😉

Jak widać na zdjęciu, Paulina jest zachwycona czapką i wygląda w niej bosko. Ale w końcu jak mawiają: ładnemu we wszystkim ładnie. Prawda?

 

Sami zobaczcie:

 

 

Dziękuje @kamilstoch_official za tak ciepłego Mikołaja 😉 większy wybór na www.kamiland.pl

A photo posted by Paulina Krupinska (@pkrupinska) on

 

Z drugiej części wpisu dowiadujemy się, że Kamil Stoch jest nie tylko doskonałym skoczkiem narciarskim, ale i biznesmenem - właścicielem marki odzieży zimowej Kamiland by Kamil Stoch. Skąd pomysł na taki interes?

Kamiland to odpowiedź na oczekiwania i sugestie moich kibiców oraz tych wszystkich, którzy lubią wyróżnić się w pomysłowy sposób. Wspólnie z grupą zaufanych elfów aktywnie biorę udział w powstawaniu każdego z produktów. Rysuję (nie chcielibyście tego widzieć), dobieram kolory (słuchając tych co czują trendy), mierzę, zmieniam, komentuję, podziwiam, zatwierdzam. I wyjątkowo chętnie daję się fotografować - pisze Kamil na stronie internetowej swojej firmy.

Jak dodaje Kamil Stoch, osobiście ocenia artykuły pod kątem tego, czy są funkcjonalne i atrakcyjne, bo sam chce być ich użytkownikiem. Trenuje w podobnych czapkach, choć sygnowanych innym logo...

Kamil Stoch w czasie treningu
East News

 

Nas zainteresowały również ceny kolekcji Kamila. Czapka, taka jak Pauliny, kosztuje 110 zł. Można też kupić T-shirty za 60 zł, czy kurki za 280 zł.

Jak widać młody skoczek ma głowę na karku i potrafi wykorzystać swoją popularność. Podobnie jak piękna Paulina...

Paulina Krupińska w czerwonym garniturze
ONS

Paulina Krupińska cała w bieli

Więcej na temat Paulina Krupińska Kamil Stoch
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48