To już koniec jednego z najpiękniejszych związków w "Top Model". Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk rozstali się po kilku miesiącach bycia ze sobą. Informację o zakończeniu ich relacji podał za pośrednictwem Instagrama Patryk Grudowicz.

Reklama

Chciałbym nigdy tego nie napisać. Dziękuję Ci Kasiu za cały czas spędzony razem, nikt nie dał mi tyle radości co Ty. Przeżyłem z Tobą najwspanialsze chwile w życiu. Życzę Ci dalszych sukcesów i szczęścia w życiu, pokazałaś mi, że chcieć to móc. Przyszedł czas, żeby każdy poszedł w swoją stronę. Dziękuję - napisał Grudowicz.

Związek Kasi i Patryka mocno wszystkich zaskoczył - część fanów twierdziła, że tak naprawdę relacja ich łącząca była zmyślona - wszystko po to, by rozgłos o uczestnikach "Top Model" za szybko nie ucichł.

Zobacz także: Klaudia El Dursi podzieliła się dramatyczną historią z dzieciństwa. Ojciec chciał ją sprzedać!

Przypomnijmy, Kasia i Patryk ogłosili że są parą na Instagramie w lutym tego roku. Patryk Grudowicz opublikował wówczas kilka romantycznych zdjęć z Kasią i napisał: "Kocham cię!" Jak widać uczucie wygasło bardzo szybko.

To była naprawdę piękna para! Kasia i Patryk nie są już jednak razem.

Reklama
Zobacz także
EastNews

Kasia i Patryk wrócą jeszcze do siebie?

Patryk Grudowicz to finalista 6. edycji show TVN-u. Ten nieśmiały chłopak pochodzi z ubogiej rodziny. Od najmłodszych lat musiał pracować, aby pomóc mamie i rodzeństwu. Kasia Szklarczyk zwyciężyła 7. edycję "Top Model". Ta śliczna blondynka nie od razu zdobyła serca jury i widzów. Od początku wierzyła w nią jedynie Joanna Krupa.

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama