Katarzyna Szklarczyk

Kasia Szklarczyk stała się sławna dzięki udziałowi w siódmej edycji programu TVN „Top Model”, który wygrała w 2018 roku. Modelka o idealnych wymiarach ukończyła studia na kierunku architektura wnętrz, co pozwala jej na realizowanie talentu artystycznego. W 2021 roku spełniła swoje marzenie o debiucie na dużym ekranie – pojawiła się w filmie „Dziewczyny z Dubaju”, kontrowersyjnej produkcji piosenkarki Dody i Emila Stępnia. Sprawdź, jakie jeszcze pasje realizuje ta piękna modelka.

Imię: Katarzyna

Nazwisko: Szklarczyk

Nazwisko panieńskie: Szklarczyk

Pseudonim: brak

Wzrost: 180 cm

Data urodzenia: 24 lutego 1996 roku

Znak zodiaku: Ryby

Zawód: modelka, początkująca aktorka

Osoby - związki: 
- były partner Patryk Grudowicz,
- były partner Marcin Ostrowski.

Rodzice: brak informacji

Dzieci: brak

Rodzeństwo: dwie siostry

BIO: Kasia Szklarczyk to zwyciężczyni programu „Top Model”, modelka i początkująca aktorka. Już jako bardzo młoda dziewczyna wyróżniała się wyjątkową urodą i idealną sylwetką. Nic więc dziwnego, że bardzo szybko rozpoczęła karierę modelki. W 2016 roku wzięła udział w wyborach Miss Polonia, w którym udało jej się zakwalifikować do finałowej piątki.
W 2017 roku reprezentowała Polskę w międzynarodowym konkursie World Miss University – przyznano jej tytuł IV Wicemiss Świata Studentek oraz Miss Pokoju. Kasia Szklarczyk dba nie tylko o swoją urodę, lecz także o wykształcenie – jeszcze przed wzięciem udziału w programie „Top Model” ukończyła studia na Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej i uzyskała tytuł architekta wnętrz. Ten praktyczny kierunek pozwala jej realizować artystyczne pasje, wśród których jest rysunek, malarstwo oraz decoupage.
W 2018 roku zgłosiła się do siódmej edycji programu TVN „Top Model”. Jurorzy docenili Kasię Szklarczyk za idealne wymiary (87/64/90, 180 cm wzrostu i 60 kg), oryginalną urodę oraz charyzmę, którą prezentowała przed obiektywem. Ostatecznie została zwyciężczynią show, dzięki czemu jej kariera nabrała prawdziwego rozpędu. W 2021 roku spełniło się wielkie marzenie modelki o roli w filmie. Znalazła się w obsadzie aktorskiej głośnego filmu piosenkarki Dody i Emila Stępnia „Dziewczyny z Dubaju”. Produkcja porusza kontrowersyjny temat „ekskluzywnej prostytucji”. Kasia Szklarczyk zagrała tam razem z takimi gwiazdami polskiego filmu jak Katarzyna Figura, Paulina Gałązka czy Olga Kalicka. Modelka nie ukrywa, że chciałaby w przyszłości rozwijać karierę telewizyjną. Wzorem do naśladowania jest dla niej słynna podróżniczka i dziennikarka Martyna Wojciechowska.

Znana z: programu „Top Model”, dzięki któremu regularnie pojawia się w mediach, a jej życie prywatne jest szeroko komentowane. Modelka i początkująca aktorka ma wiele pasji. W wolnym czasie uprawia sport, a oprócz tego maluje i rysuje. Kasia Szklarczyk jest też znana ze swojej ogromnej miłości do zwierząt. Gdy tylko pozwalają jej na to obowiązki, wyprowadza na spacer psy ze schroniska. W życiu zawodowym wzoruje się na takich postaciach ze świata mody jak Kate Moss, Alessandra Ambrosio czy Adriana Lima. Na co dzień Szklarczyk jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, w szczególności na Instagramie. Ma tam ponad 350 tys. obserwujących, a jej zmysłowe fotografie uzyskują kilkadziesiąt tysięcy polubień. Takiego wyniku może pozazdrościć Kasi niejedna profesjonalna aktorka. Z jej opisu na Instagramie – „God First” (pol. „Po pierwsze Bóg”) – wynika też, że jest osobą wierzącą.

Funkcja w filmie:
- aktorka w filmie „Dziewczyny z Dubaju” (2021).

Płyty: brak

Książki: brak

Nagrody:
- tytuł IV Wicemiss Świata Studentek (2017);
- tytuł Miss Pokoju w ramach konkursu World Miss University (2017);
- wygrana w programie TVN „Top Model” (2018).

Instagram: @kasiaszklarczyk

Facebook: @kasiaszklarczyk1
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index