Patrycja Wieja, Anna Lewandowska
instagram

Zwyciężczyni "Projekt Lady" poprowadzi obozy jak Lewandowska!

Patrycja Wieja, Anna Lewandowska
instagram

 

Czy Patrycja Wieja zostanie drugą Anną Lewandowską? Być może... Zwyciężczyni "Projektu Lady" od kilku miesięcy skacze na trampolinach. Patrycja zachęca wszystkich Polaków do aktywnego trybu życia. Ale czy uda jej się zostać najpopularniejszą trenerką w Polsce? Zapytaliśmy o jej plany na przyszłość, bo ostatnio doszły nas słuchy, że marzy jej się udział w domu Wielkiego Brata... 

 

Patrycja Wieja chce zostać doktorem! 

Tuż po opuszczeniu programu Patrycja Wieja zakochała się trampolinach. Zwyciężczyni "Projektu Lady" nie wyobraża sobie dnia bez treningu. Wyznaje zasadę, która mówi, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Wieja w rozmowie z nami wyznała, że po programie jej życie mocno się zmieniło. 26-latka ma sporo teraz rzeczy na głowie. Ale nie unika nowych wyzwań! 

Jestem pełna energii, tak samo jak w dniu, w którym wygrałam program, a moja siła i determinacja pozwala mi osiągnąć wiele (...) W zeszłym roku zakończyłam studia, obroniłam pracę magisterką, było to istotne wydarzenie w moim życiu! Udowodniłam sobie, że dam radę i jestem z siebie bardzo dumna - powiedziała nam Patrycja.

Dodała, że obrona nie sprawiła jej żadnego problemu, bo pracę poświęciła skakaniu! 26-latka otrzymała również zielone światło od komisji na kontynuowanie tematu. 

Całkiem poważnie myślę o napisaniu pracy doktoranckiej oraz nie wykluczam wydania książki dotyczącej sportu na trampolinach - wyznała.

Wieja, która nie narzeka na puste sale podczas prowadzonych przez nią treningów chciałaby również zaproponować ćwiczącym coś więcej, mianowicie obozy treningowe! 

Nie ukrywam, że chciałabym dorównać Ani Lewandowskiej i Ewie Chodakowskiej. Tak samo jak one pasjonuję się sportem, tylko w innym wydaniu - trampoliny :) Jeśli chodzi o obozy i pakiety z nimi związane, to chciałabym, aby moje bilety sprzedawały się szybciej niż np. u Ewy. ;) - zakończyła.

Czy obozy treningowe Patrycji podbiją rynek?

 

Zobacz też: Zwyciężczyni "Projekt Lady" wystąpi w Big Brotherze? Zobaczcie!

 

Patrycja Wieja zakochała się trampolinach

Zwyciężczyni programu „Projekt Lady” - Patrycja Wieja została trenerką fitness
Bee Music.

 

Czy zajmie miejsce Lewandowskiej lub Chodakowskiej? 

Patrycja Wieja
East News

Więcej na temat Projekt Lady Patrycja Wieja
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40