Patrycja Wieja
instagram

Zwyciężczyni "Projekt Lady" wystąpi w Big Brotherze? Zobaczcie!

Patrycja Wieja
instagram

 

Ten program oglądali kiedyś niemal wszyscy Polacy. Po 10 latach od daty ostatniego odcinka powraca "Big Brother"! Tym razem na antenie TVN7. Wielkie show najprawdopodobniej obejrzymy jeszcze w tym roku! Ale kto wystąpi w najnowszym sezonie? Ponoć stacja wysłała już kilka zaproszeń do gwiazd. Czy Patrycja Wieja, zwyciężczyni "Projektu Lady" otrzymała takie zaproszenie? Znamy prawdę! 

 

Z Projektu Lady do Big Brothera 

Patrycja Wieja była najlepsza i zdeklasowała konkurentki w programie "Projekt Lady". Podopieczna Małgorzaty Rozenek-Majdan przeszła największą metamorfozę i w finale pokonała Pamelę Szczepek i Angelikę Karwowską. Dziś Patrycja zachęca do skakania na trampolinach i unika skandali. Ciężko o niej zatem pisać w negatywny sposób. Wieja udzieliła jednak wywiadu, w którym opowiedziała o najnowszym planie na siebie, mianowicie o udziale w programie "Big Brother". 

Czy zwyciężczyni "Projektu Lady" wróci do dawnego stylu życia? W programie nie brakowało przecież awantur i alkoholu. Wszyscy pamiętamy również Maję Frykowską w jacuzzi z Kenem! 

Kiedyś był "Big Brother" i był hitem, gdyby wrócił też stałby się hitem. Na pewno bym w nim wystąpiła - powiedziała Patrycja w "MiauCzat"
 

Producenci wysłali już podobno kilka zaproszeń do najnowszej edycji. Czy takie gwiazdy jak  blogerka Olfaktoria czy transeksualistka Rafalala wystąpią w programie? Ponoć otrzymały zaproszenia, ale jeszcze nie zdecydowały. Będziecie oglądać? 

Zobacz: Rusza "Projekt Lady 3"! Pamiętacie uczestniczki poprzednich edycji? Sprawdź, co teraz robią!

 

Patrycja Wieja została trenerką fitness

Zwyciężczyni programu „Projekt Lady” - Patrycja Wieja została trenerką fitness
Bee Music.

 

Chcielibyście ją zobaczyć w domu wielkiego brata? 

Instagram

Więcej na temat Big Brother Patrycja Wieja
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17