Klaudia Halejcio już niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Piękna aktorka długo ukrywała swój błogosławiony stan, jednak od czasu ogłoszenia światu radosnej nowiny, coraz śmielej publikuje w sieci materiały ukazujące jej ciążowe krągłości. W oczekiwaniu na pierworodną córeczkę artystki, jej najbliższe przyjaciółki, w tym Patricia Kazadi, postanowiły wyprawić dla niej bajkowe baby shower. Klaudia Halejcio zaprezentowała się na nim w białej, obcisłej sukience midi, która przepięknie opina jej ciążowe krągłości. Trudno oderwać od niej wzrok!

Reklama

Patricia Kazadi zorganizowała baby shower Klaudii Halejcio

Klaudia Halejcio już w czerwcu powita na świecie swoje pierwsze dziecko, i choć w ostatnich dniach aktorka przeżyła chwile grozy, to na szczęście już czuje się znakomicie. Co więcej, zaledwie dwa dni temu Halejcio pochwaliła się pokoikiem dla córeczki, który zaprojektowała z pomocą sztabu specjalistów. Teraz artystka po raz kolejny udowadnia, że jej stan zdrowia jest już naprawdę dobry, publikując na Instastories relację ze swojej baby shower.

Zobacz także: Klaudia Halejcio przeżyła chwile grozy tuż przed porodem! Dziwi się, że lekarz wysłał ją do domu

Jak się okazuje, młoda mama nie pozostała sama sobie podczas organizowania hucznej imprezy. Jak dowiedzieliśmy się z instagramowej relacji Klaudii Halejcio, główną organizatorką jej baby shower była Patricia Kazadi.

Nie możemy jako robotnicy robić w sukienkach - żartowała ubrana w dres Patricia Kazadi. Czarna robota musi być wykonana, wiadomo, dlaczego ja zostałam do tego zatrudniona - dodała ze śmiechem.

Instagram @klaudiahalejcio

Jak dowiadujemy się z instagramowej relacji Klaudii Halejcio, jej baby shower wygląda niczym te, które znamy z hollywoodzkich produkcji. Na imprezie nie zabrakło vintage vana serwującego prosecco, pięknych świeżych kwiatów.

Zobacz także
Instagram @klaudiahalejcio

Wydarzenie zostało zorganizowane w modnej warszawskiej restauracji, utrzymanej w rustykalnym stylu. We wnętrzu dominuje drewno, cegła oraz porastający je bluszcz.

Instagram @klaudiahalejcio

Nie zabrakło również suszonych kwiatów, ultramodnych traw pampasowych oraz innych dekoracji w stylu boho. Świetnym przełamaniem rustykalnego klimatu są białe i złote balony.

Instagram @klaudiahalejcio

Uwagę zwracają również niezwykle apetycznie wyglądające potrawy i słodkości, którymi chętnie pochwaliła się Klaudia na swoim Insta Stories.

Instagram @klaudiahalejcio

Trzeba przyznać, że impreza, podobnie jak pokój dla córeczki Klaudii Halejcio, utrzymana jest stonowanych, pastelowych barwach. Całość wygląda naprawdę imponująco!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama