Zaliczyła spektakularny powrót! Po roku nieobecności w mediach Patricia Kazadi trafiła prosto do studia "Dzień dobry TVN", gdzie w roli prowadzącej zastąpiła Magdę Mołek. Jak wypadła u boku Marcina Mellera? Jak donowi nowe "Party", Patricia spisała się naprawdę dobrze, a szefowie stacji zdecydowali, że Kazadi będzie pojawiać się na antenie częściej. Ale to nie koniec! Prezenterkę jesienią zobaczymy aż w trzech produkcjach Grupy TVN! Jakich?

Reklama

Przeczytaj: Pojedynek na delolty! Klaudia Halejcio czy Patricia Kazadi? Która wygląda lepiej?

Kazadi dostała autorski program, w którym połączy swoje dwie największe pasje: podróże oraz taniec, będzie też producentką nowego talent show dla dorosłych. Ale dobra passa trwa nie tylko w jej życiu zawodowym. Patricia Kazadi od dwóch lat jest szczęśliwie zakochana w fotografie o imieniu Marcin. Mówi się, że wkrótce planują ślub! Ile w tym prawdy?

Zobacz także

Kim jest ukochany Patricii Kazadi?

Kazadi nie ukrywa, że od dwóch lat jest szczęśliwie zakochana. Wybrankiem jej serca jest zdolny fotograf o imieniu Marcin, którego poznała na planie jednej z reklam. Prezenterka spełnia swoje pozazawodowe marzenia. Jak donosi "Party", niedawno wprowadziła się do wymarzonego mieszkania z pięknym ogrodem. Ale na razie mieszka w nim sama. Czy to się niebawem zmieni?

Zobacz także: Patricia Kazadi i Rihanna w tym samym filmie!

Patricia i Marcin wkrótce będą świętować drugą rocznicę związku.

Planujemy wyjazd do Portugalii. Tam się zakochaliśmy. I w sobie, i w Lizbonie - zdradza w rozmowie z "Party" Patricia.

Czy to prawda, że planuje z ukochanym zaręczyny, a potem ślub?

Wiem, że po trzydziestce przychodzi czas na zmiany, ale na pierścionek i dzieci nie jestem jeszcze gotowa. I Marcin o tym wie. Dobrze nam tak, jak jest – przekonuje i po chwili dodaje:

Potrafię w ciągu jednego dnia wywrócić moje życie do góry nogami. Kto wie, może niedługo znów to zrobię?

Jesteś ciekaw, dlaczego Patricia Kazadi wycofała się na rok z show-biznesu? Co robiła przez ten czas i jakie jeszcze zmiany planuje? Przeczytasz w nowym "Party".

Patricia Kazadi zadebiutowała jako prowadząca "DDTVN" u boku Marcina Mellera.

Instagram

Reklama

Od dwóch lat Kazadi jest szczęśliwie zakochana, co widać na pierwszy rzut oka ;)

ONS.pl
Reklama
Reklama
Reklama