Ten sezon zdecydowanie należy do Patricii Kazadi. Prowadzenie X-Factora, premiera płyty, telewizyjne występy i imprezy, na których występuje w najrozmaitszych rolach. Ostatnio Kazadi pracowała nad polskim morzem. Przypomnijmy: Kazadi nad morzem na imprezie sprzętów RTV

Reklama

Gwiazda w ostatnich kilkunastu miesiącach sporo też schudła i wyraźnie wyrzeźbiła sylwetkę, co zresztą często eksponuje i podkreśla obcisłymi kreacjami lub odsłoniętym brzuchem. Czy stosuje jakąś dietę? Okazuje się, że piosenkarka ma dość lekkie podejście do tego tematu i przyznaje, że jada nieregularnie i zdarza się jej nawet spałaszować fast-fooda.

Jem bardzo nieregularnie. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że nagle robię przerwę w nagraniach, bo jestem głodna i muszę zjeść pudełeczko, które do mnie przyjechało. Rozważnie jem wszystko, na co mam ochotę. Zdarza się, że sięgam po fast-food, chociaż wolę domowe jedzenie. Uwielbiam świeżo wyciskane soki i każdego dnia piję sok z grejpfruta, bądź marchewki z imbirem - wyznała w rozmowie z Tele Tygodniem.

Dieta może nie jest zbyt restrykcyjna, ale figura Kazadi prezentuje się bez zarzutu. Myślicie, że rzeczywiście pozwala sobie na tak dużo?

Reklama

Zobacz też Patricię Kazadi chwalącą się idealną figurą na Cyprze:

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama