Gwiazdy "You Can Dance" wystąpią w nowym programie Polsatu? Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na ślubie przyjaciół Patricia Kazadi na premierze spektaklu Boxality Ida Nowakowska w programie You Can Dance Taniec z Gwiazdami - kto odpadł?
Gwiazdy "You Can Dance" wystąpią w nowym programie Polsatu?
ONS
1/5
Gwiazdy "You Can Dance" wystąpią w nowym programie Polsatu?
ONS

Polsat szykuje sporą niespodziankę dla swoich widzów! Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że w jesiennej ramówce stacji zabraknie nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"- taneczne show z udziałem gwiazd ma pojawić się w Polsacie w 2019 roku. Później okazało się, że zamiast "TzG" po wakacjach najprawdopodobniej zobaczymy, nowe show. Nina Terentiew w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl przyznała wówczas, że będzie to nowy taneczny program.

Myślimy o innym projekcie tanecznym, który byłby emitowany na zmianę z „Tańcem z Gwiazdami”- przyznała Nina Terentiew. 

O jaki program chodzi? Wiemy! Okazuje się, że wystąpi się w nim gwiazda, która wcześniej pojawiała się w show "You Can Dance"! Więcej informacji w naszej galerii.

Zobacz także: Popek będzie musiał zrezygnować z "Tańca z Gwiazdami"? Jest komentarz rapera: "Nie jest za dobrze ze mną..."

2/5
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na ślubie przyjaciół
East News

Jak udało się nam dowiedzieć, nowy program, który przygotowuje Polsat będzie produkowany na licencji znanego, dużego show "World of Dance"! W amerykańskiej wersji tego programu w jury zasiada m.in. Jennifer Lopez. W show biorą udział soliści, grupy taneczne, duety, które prezentują różne rodzaje tańca od hip-hopu do baletu. Zwycięzca amerykańskiej wersji show może wygrać milion dolarów. 

O tym, kto zasiądzie w jury polskiej wersji z pewnością dowiemy się wkrótce. Już teraz wiemy jednak, kto najprawdopodobniej poprowadzi nowe show Polsatu! Będzie to gwiazda "You Can Dance"! Zobaczcie sami! 

Zobacz także: A to niespodzianka! Gwiazdor "Tańca z Gwiazdami" zostanie ojcem! Będzie syn czy córka?

3/5
Patricia Kazadi na premierze spektaklu Boxality
ONS.pl

Według naszych informacji nowe show Polsatu może poprowadzić Patricia Kazadi, która wcześniej była gospodynią "You Can Dance" w TVN. Okazuje się jednak, że nie tylko Patricia jest brana pod uwagę przez władze Polsatu. Kto jeszcze może poprowadzić polską wersję "World of Dance"? 

 

4/5
Ida Nowakowska w programie You Can Dance
ONS

Okazuje się, że taneczne show może również poprowdzić znana z występów, a później z roli jurorki z "You Can dance" Ida Nowakowska! 

5/5
Taniec z Gwiazdami - kto odpadł?

Myślicie, że nowy program Polsatu przebije popularnością "Taniec z Gwiazdami"? Będziecie oglądać nowe taneczne show? My z pewnością! 

Więcej na temat Polsat