Popek, Janja Lesar Popek Popek Popek Raper Popek pokazał córkę w "Tańcu z Gwiazdami"
Popek, Janja Lesar
ONS.pl
1/5
Popek, Janja Lesar
ONS.pl

 

Dalsze występy Popka w "Tańcu z Gwiazdami" stoją pod znakiem zapytania! Kontrowersyjny raper to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych uczestników najnowszej edycji tanecznego show. Ku zdziwieniu wszystkich muzyk świetnie radzi sobie na parkiecie i zbiera bardzo pozytywne oceny od jury. Niestety, kilka dni temu okazało się, że Popek ma poważne problemy ze zdrowiem. Po ostatnim treningu raper trafił do szpitala, jednak lekarze nie potrafili ustalić, co dokładnie mu dolega. Sam Popek tłumaczył swoim fanom, że ma problemy z równowagą. 

Wczoraj po treningu, na którym robiłem góra dół, góra dół  zacząłem się zataczać, zaczęło mnie znosić na prawo i na lewo, zwymiotowałem i tak jest do dzisiaj. Chcę iść do kuchni- od razu skręcam w lewo po starcie. Nie mam stabilizacji w nogach, nosi mnie na boki, a nie jestem pijany. Nie ukrywam, że trochę się martwię - mówił kilka dni temu. 

A jak Popek czuje się teraz? Raper pojawił się na treningu przed zbliżającym się odcinkiem "Tańca z Gwiazdami", ale wcale nie po to, żeby uczyć się nowej choreografii... Zobaczcie, co powiedział o swoim stanie zdrowia! Czy planuje wystąpić w piątkowym odcinku show? Odpowiedź na następnej stronie.

 

Zobacz także: Popek po raz kolejny zostanie ojcem! Znamy płeć dziecka!

2/5
Popek
ONS

 

Popek w rozmowie z "Super Expressem" skomentował swój stan zdrowia.  Raper nie ukrywa, że - chociaż czuje się lepiej niż jeszcze kilka dni temu - to wciąż nie ma siły na treningi. 

Jest lepiej z dnia na dzień, ale czuję się zamroczony, jakbym dostał z pięści w twarz. Kręci mi się w głowie, ale przyszedłem tutaj dzisiaj (na salę treningową), nagrałem sobie, żeby oglądać ten układ do jutra, bo mam nadzieję, że jutro będzie już dobrze - ocenił Popek.

A czy planuje występy w najbliższy piątek?

Są szanse z tego co widzę. Nastraszył mnie mój kolega powiedział, że te neurologiczne sprawy mogą być od kilku dni do paru miesięcy, ale u mnie zauważyłem wyraźną poprawę po tym szpitalu - przyznał raper. - Nie jest za dobrze ze mną dzisiaj, nie mogłem tańczyć bo wiedziałem, że mogę zrobić sobie tylko krzywdę. Czekam do ostatniej chwili, kiedy mnie puści. Delikatnie będę szlifował te układy taneczne do piątku i w piątek dam z siebie wszystko. 

Popek nie ukrywa jednak, że bardzo martwi się swoim stanem zdrowia. Co więcej muzyk przyznał, że dwa razy zemdlał prowadząc samochód! 

 

Zobacz także: Jak wyglądał kiedyś Popek przed skaryfikacją ciała i wytatuowaniem gałek ocznych? ZOBACZ!

3/5
Popek
ONS

 

Raper w najnowszym wywiadzie przyznał, że zemdlał za kierownicą! To właśnie wtedy Popek trafił do szpitala. 

Wsiadłem do auta, zaczęło mi się strasznie kręcić w głowie, w momencie kiedy podnosiłem głowę do góry mdlałem. Zemdlałem dwa razy na światłach - przyznał w rozmowie z "Super Expressem".

To bardzo niepokojące.

4/5
Popek
East News

 

Popek jest wyraźnie zaniepokojony!

Boję się, nie ukrywam, że się nie boję. Nigdy nie spotkałem się z tego typu schorzeniem - zdradził Popek. 

Jak myślicie, Popek jednak zdecyduje się wystąpić w najnowszym odcinku "Tańca z Gwiazdami"? 

5/5
Raper Popek pokazał córkę w "Tańcu z Gwiazdami"
EastNews
Więcej na temat Taniec z Gwiazdami Popek