"Taniec z Gwiazdami" znika z anteny

 

Nowy program zastąpi "Taniec z Gwiazdami"! Zaledwie wczoraj media informowały, że jesienią nie zobaczymy nowej edycji tanecznego show Polsatu. "TzG" wróci na antenę Polsatu dopiero za rok - pojawiły się więc pytania, co po wakacjach zastąpi wielki hit prowadzony przez Paulinę Sykut i Krzysztofa Ibisza? Okazuje się, że stacja szykuje nowy projekt! Jak informuje portal wirtualnemedia.pl Polsat chce pokazać nowe taneczne show.

 

Zobacz także: „Po tym, co zobaczyłam...’’. Nina Terentiew wspiera Beatę Tadlę! 

 

Nowy program zastąpi "Taniec z Gwiazdami"

Portal wirtualnemedia.pl informuje, że nowy program taneczny zastąpi "Taniec z Gwiazdami". Nowe show pojawi się na antenie Polsatu najprawdopodobniej już jesienią 2018 roku. 

Myślimy o innym projekcie tanecznym, który byłby emitowany na zmianę z „Tańcem z Gwiazdami”- przyznała Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu. - Pierwszą edycję nowego tanecznego show chcemy pokazać już jesienią tego roku, ale ostatecznie jeszcze nie podjęliśmy decyzji.

Wciąż nie wiadomo, jaki konkretnie program zastąpi "TzG". Portal twierdzi jednak, że prawdopodobnie będzie to polska licencja zagranicznego formatu. 

Jasteście ciekawi jaki będzie nowy program? Myślicie, że nowe show przebije popularnością hitowy "Taniec z Gwiazdami"?

 

Zobacz także: Nina Terentiew: „Nie miałampojęcia, że sukces kawałek po kawałku odbiera życie’’

 

Nowy program zastąpi "Taniec z gwiazdami".

Taniec z Gwiazdami - kto odpadł?

 

Nina Terentiew zdradziła plany Polsatu.

Nina Terentiew na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu
East News