Rihanna w żółtej sukni z trenem Kim Kardashian Krzyż penis wisiorek Mikołaj Roznerski na ulicy w białej koszulce, niebieskich jeansach i czapce Jessica Mercedes, Maffashion
Rihanna w żółtej sukni z trenem
1/8
Rihanna w żółtej sukni z trenem

W 2015 roku wydarzyło się też kilka rzeczy, o których chcielibyśmy zapomnieć. Tak jak żółta suknia Rihanny z Met Gali, o której pisały media na całym świecie. W sieci pojawiło się też mnóstwo memów, a co niektórzy porównywali jej tren nawet do jajecznicy. Co jeszcze znalazło się na naszej liście?

 

Zobacz: Plejada zjawiskowych gwiazd na MET Gala 2015. Pojawiły się największe nazwiska

2/8
Kim Kardashian
EastNews

Kim Kardashian nigdy nie przestanie nas zaskakiwać! Po urodzeniu drugiego dziecka celebrytka zjadła swoje łożysko. Oczywiście nie w formie naturalnej, a przerobione na tabletki, jednak bardzo chcielibyśmy to wymazać z pamięci.

3/8
Krzyż penis wisiorek

Wisiorek w kształcie krzyża czy penisa? Projekt Toma Forda mocno nas zaskoczył i trochę zniesmaczył. Nawet najbardziej kontrowersyjne fashionistki nie odważyłyby się tego założyć.

4/8
Mikołaj Roznerski na ulicy w białej koszulce, niebieskich jeansach i czapce

Mikołaj Roznerski w cienkiej koszulce w połowie listopada na ulicach Warszawy? Tak, to stało się naprawdę. Z troski o zdrowie aktora nie mogło go zabraknąć w tym zestawieniu. Chociaż na takie ciało przyjemnie się patrzy :)

5/8
Jessica Mercedes, Maffashion
ONS

Która pierwsza ścięła włosy - Maffashion czy Jessica Mercedes? Jaka jest prawda i kto rozpętał tę wojnę? Blogerki na jednym z pokazów pojawiły się razem w identycznych kreacjach trzymając się za rękę i szczycąc się tym, że w Polsce nikt jeszcze tak nie zrobił. Nikt też nie rozpacza na Snapchacie przed milionami obserwatorów, że koleżanka pierwsza skróciła włosy. W Nowym Roku życzymy więcej luzu!

6/8
Pierścionek SouZou

Redakcja Party uwielbia słodkości, ale pierścionek SouZou to już za dużo. Zdecydowanie wolimy minimalizm :)

7/8
Tomasz Karolak nago na Złotych Wężach 2015

Tomasz Karolak podczas rozdania Złotych Wężów, czyli nagrody za najgorsze polskie filmy i role, biegał całkowicie nagi po scenie, a części intymne zakrywał jednak poduszkami. Dystans do siebie jest bardzo ważny, ale bez przesady...

8/8
Wiktoria Grycan
ONS.pl

Niedawno Wiktoria Grycan pochwaliła się na Instagramie workiem z dolarami, obwieszczając światu, że wybiera się na zakupy. Polska Kim Kardashian nieco się zapędziła, ale fani szybko sprowadzili ją na ziemię uświadamiając, ile zarabia przeciętny Polak.

 

Worek z dolarami Wiktorii Grycan

 

#Holidays #Shopping #Goals 🎅💰😜 🎁

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Victoria Grycan (@victoriagrycan)