Anna Lewandowska po tym, jak reprezentacja Polski odpadła z Mistrzostwa Świata w Katarze razem z Robertem Lewandowskim wybrała się na zasłużony urlop. Para rodzinnie spędza czas na Malediwach, ale Anna Lewandowska nie zamierza odpoczywać i oprócz codziennych treningów, dba też o rozwój swojej marki kosmetycznej Phlov. Trenerka zdecydowała się zrobić niespodziankę partnerce Ronaldo, która podobnie jak Anna Lewandowska kibicowała w Katarze i wysłała Georginie Rodriguez prezent. Zaskakująca reakcja partnerki Ronaldo!

Reklama

Partnerka Ronaldo, Georgina Rodriguez opublikowała na Instastory relację z otwierania prezentu od Anny Lewandowskiej

Georgina Rodriguez niewątpliwie jest najpopularniejszą WAGs. Partnerkę Ronaldo na Instagramie śledzi prawie 42 miliony obserwatorów, a ostatnia stylizacja Rodriguez z meczu w Katarze została wyceniona na uwaga... 10 milionów złotych głównie za sprawą ultra drogiej biżuterii. Partnerka Ronaldo podobnie, jak Anna Lewandowska często wspiera piłkarza z trybun, a po ostatnim przegranym meczu Portugalii z Maroko okazało się to niezbędne, kiedy sam Ronaldo nie krył łez.

Okazuje się, że sama Georgina Rodriguez mogła liczyć na miły gest ze strony Anny Lewandowskiej, która zaskoczyła niespodzianką. Partnerka Ronaldo szczerze podziękowała za ten gest i pokazała, co dostała od żony Roberta Lewandowskiego!

Dziękuje piękna - napisała w kilku słowach partnerka Ronaldo, dziękując za prezent.

Instagram / georginagio

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy i mistrz drugiego planu. Fanka: "Nie mogę odwrócić wzroku od tego pana"

W przesyłce dla partnerki Ronaldo znalazły się kosmetyki z linii Phlov o wartości ok. 1,5 tys. zł. Wygląda na to, że prezent spodobał się Georginie Rodriguez i pochwaliła się nim w relacji na Instastory, a warto dodać, że jej kanał na Instagramie śledzi ponad 40 milionów obserwatorów. Anna Lewandowska wie, jak zadbać o promocję swojej marki.

Zobacz także

Sądzicie, że to początek nowej przyjaźni wśród popularnych WAGs? Anna Lewandowska zdążyła się już zaprzyjaźnić w Hiszpanii z partnerkami piłkarzy FC Barcelony i spotykają się nawet na wspólne treningi.

Instagram/Anna Lewandowska

Instagram/Anna Lewandowska

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama