Jakub Wons już w 2016 roku opublikował w sieci pierwsze wspólne zdjęcie z Anną Muchą! Razem promowali wówczas spektakl, w którym występowali - wtedy chyba nikt się nie spodziewał, że po kilku latach w mediach pojawią się fotki Anny Muchy i Jakuba Wonsa z romantycznej randki.

Reklama

Dziś jest o nich naprawdę głośno! Musicie zobaczyć zdjęcia, które znaleźliśmy na profilu Jakuba Wonsa na Instagramie.

Anna Mucha i Jakub Wons na wspólnych zdjęciach sprzed lat

Zaledwie kilka dni temu w mediach pojawiły się zdjęcia Anny Muchy z tajemniczym mężczyzną. Razem wybrali się do restauracji, a później paparazzi uwiecznili ich jak spacerowali trzymając się za ręce. Szybko okazało się, że mężczyzna z którym spotkała się Anna Mucha to aktor, Jakub Wons. Portal pudelek.pl donosił wówczas, że Anna Mucha i Jakub Wons poznali się już kilka lat temu.

Ania zna Kubę od dawna, poznali się podczas prób do spektaklu "Letni Dzień", z którym oboje zjeździli Polskę wzdłuż i wszerz - informowalo źródło Pudelek.pl.

Fotki z randki Anny Muchy i Jakuba Wonsa, syna gwiazdora serialu "Ranczo", zelektryzowały polskie media, ale okazuje się, że ich wspólne zdjęcia pojawiły się w sieci już w 2016 roku. Jakub Wons publikował wówczas zdjęcia z prób i premiery spektaklu w którym występował razem z Anną Muchą. Podobne fotki pokazywała również Anna Mucha.

Zobaczcie sami!

Zobacz także

Zobacz także: Nowy partner Anny Muchy to aktor znany z "M jak Miłość"!

Jakub Wons w 2016 roku opublikował zdjęcie na którym pozował m.in. z Anną Muchą.

Anna Mucha i Jakub Wons zagrali wówczas w sztuce "Letni Dzień".

Kilka lat później paparazzi "przyłapali" ich na randce.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama