Żart z Paris Hilton na Twitterze
ONS
Newsy

Ale wpadka... Internauci nabijają się z Paris Hilton

Kolejny raz nie popisała się wiedzą

Paris Hilton to bezsprzecznie królowa celebrytek. Niektórzy przypisują jej nawet, że to właśnie ona "wynalazła" ten zawód - bywalczyni salonów, wielkich imprez i ścianek. Jednak w przeciwieństwie do wielu innych aspirujących celebrytek, Hilton uczyniła ze swojego nazwiska prawdziwy biznes. Przypomnijmy: Paris Hilton w swoim żywiole. Specjalnie dla niej zamknęli sklep

Od lat jednak Paris buduje też swoją popularność na spektakularnych wpadkach. W 2004 roku Hilton brała udział w spotach reklamowych i akcji na żywo "Rock The Vote" zachęcającej młodych ludzi do głosowania w wyborach prezydenckich w USA. Szczytna idea i cel, ale... Hilton ostatecznie sama zapomniała zagłosować. Takich przypadków można by wymienić jeszcze mnóstwo.

Zobacz: Nelson Mandela NIE ŻYJE! Miał 95 lat

Dziś w nocy celebrytka padła ofiarą kolejnego żartu. Na Twitterze pojawiła się fala komentarzy znanych osób dotyczących śmierci Nelsona Mandeli, wśród nich również wpis Paris. W błyskawicznym tempie stał się on pośmiewiskiem, bowiem dziedziczka pomyliła w nim Mandelę z Martinem Lutherem Kingiem! Szybko jednak okazało się, że krążący w sieci wpis jest fałszywy, a Hilton wpadła w prawdziwą furię i dementowała wielokrotnie plotkę.

Ktokolwiek stworzył ten głupi i fałszywy tweet nie ma szacunku do straty, którą teraz przeżywa świat. To samo tyczy się wszystkich blogów przekazujących to dalej - napisała gwiazdka.


Żadna historia nie bierze się jednak znikąd. Gdyby nie głupie wpadki Paris w przeszłości, nie byłaby ona tak łatwym celem dla internautów. Udany żart?

Zobacz: Spalona Paris Hilton na premierze singla

Żart z Paris Hilton na Twitterze

 

Żart z Paris Hilton na Twitterze

 

Żart z Paris Hilton na Twitterze

 

Paris Hilton z siostrą na lunchu w Hollywood:

Nowy kolor włosów Paris Hilton
ONS
Newsy
Paris Hilton zmieniła kolor włosów. Koniec z platynowym blondem
Stary rok żegna nową fryzurą

Paris Hilton utrzymuje się już w show-biznesie od ponad dekady. Protoplastka celebrytek zbudowała na swojej sławie prawdziwe imperium i choć czasy jej świetności raczej minęły, ona wciąż radzi sobie świetnie. Jej legendarny status budują też wpadki, które pannie Hilton zdarzają się dość często. Przypomnijmy: Internauci nabijają sie z Paris Hilton. Tym razem słusznie? Celebrytka, choć naturalnie jest brunetką, z tlenionych blond włosów uczyniła swój znak rozpoznawczy. Ostatnio jednak Paris postanowiła zafundować sobie małą metamorfozę i przyciemnić włosy. Paparazzi zgromadzonym na lotnisku LAX w Los Angeles zaprezentowała już nową fryzurę i ciemniejszy, miodowy odcień blondu, który wygląda zdecydowanie naturalniej. Zadowolona uśmiechała się do fotografów. Cel został osiągnięty - po raz kolejny zwrócono na nią uwagę. Tak Paris Hilton prezentuje się w ciemniejszych włosach. Pasują jej? Zobacz: Kolorowy teledysk Paris Hilton. Pierwszy od 7 lat! Przesadnie opalona Paris w drodze na imprezę:

Nowy teledysk Paris Hilton
youtube
Newsy
Paris Hilton nagrała nowy teledysk. Tak kolorowo i kiczowato już dawno nie było [WIDEO]
Uda jej się wrócić na szczyt?

Paris Hilton to bezsprzecznie "królowa" wśród celebrytek - bez niej nie może się odbyć żadna duża impreza. Dziedziczka fortuny nie odpuści żadnej okazji, żeby pojawić się na ściance i przypomnieć o sobie światu. W przeciwieństwie do koleżanek z branży, ze swojego nazwiska uczyniła jednak prawdziwy biznes. I choć istnieje na rynku od ponad 10 lat, wciąż budzi zainteresowanie wśród mediów. Przypomnijmy: Paris Hilton to prawdziwa gwiazda. Specjalnie dla niej zamknęli sklep Celebrytka zajmuje się także aktorstwem i muzyką. W 2006 roku ukazał się jej album "Paris", który całkiem nieźle radził sobie na listach przebojów i przyniósł dwa wielkie hity. Teraz Hilton postanowiła powrócić do muzyki i szykuje się do wydania drugiego krążka. W sieci pojawił się właśnie teledysk do promującego go "Come Alive". Myślicie, że z takim wideo uda jej się podbić rynek? Zobacz: Paris Hilton zalicza wpadkę. Internauci nie mają litości   Paris Hilton wraca na czerwony dywan. Pozowała w Cannes:

Paris Hilton podczas pobytu w Polsce zgubiła pierścionek o wartości 100 tys. dolarów
ONS
Newsy
Paris Hilton zgubiła w Polsce pierścionek wart 100 tys. Odnalazł go... kierowca!
Dostanie 10 procent znaleźnego?

Niecały tydzień temu do Polski przyleciała jedna z najsłynniejszych celebrytek świata - Paris Hilton . Słynna dziedziczka fortuny odwiedziła Rzgów pod Łodzią, gdzie w Ptak Fashion City odbywały się Międzynarodowe Targi Mody. Paris była gościem specjalnym tego wydarzenia. Zobacz: Paris Hilton w Polsce! Zobacz co robiła w Rzgowie pod Łodzią... ZDJĘCIA Okazuje się, że podczas pobytu w Polsce Paris Hilton zgubiła swój pierścionek. Biżuterię o wartości 100 tysięcy złotych odnalazł kierowca busa, którym podróżowała celebrytka na lotnisku. O sprawie poinformował serwis TVN24, który dotarł do mężczyzny . - Śmieszna sprawa, że znalazłem jej pierścionek. W sobotę zauważyłem go w busie, którym odwoziłem pilotów i stewardessy na lot  - zdradził Mieczysław Cieślaczyk, pracownik łódzkiego lotniska. Znaleziony pierścionek pan Mieczysław oddał do depozytu, jednak po jakimś czasie zauważył, że identyczną błyskotkę miała podczas pobytu w Łodzi właśnie Paris Hilton. - Zauważyłem na zdjęciach w prasie, że biżuteria z busa bardzo przypominała tą, którą na palcu miała Amerykanka  - dodał Cieślaczyk. Jak podaje TVN 24  drogocenny pierścionek zostanie przekazany menadżerom celebrytki w Paryżu. Według prawnika Bronisława Muszyńskiego kierowca, który odnalazł i oddał zgubioną biżuterię może teraz liczyć na niezłą sumę . Według prawa, pan Mieczysław może ubiegać się o 10 procent znaleźnego. - Obowiązujące od 21 czerwca tego roku prawo o rzeczach znalezionych daje mu prawo do znaleźnego w wysokości 1/10 wartości znalezionej rzeczy. Znaleźne jest rodzajem gratyfikacji za uczciwość . Podziękowaniem za to, że znalazca nie przywłaszczył sobie zaginionej rzeczy - tłumaczy. Ciekawe więc czy Paris Hilton nagrodzi pracownika lotniska. Zobacz pierścionek, który celebrytka zgubiła podczas...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner