Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
paulinapapierska.blogspot.com
Newsy

Papierska już w Chinach. Mamy pierwsze zdjęcia!

Uda jej się międzynarodowa kariera?

Na chińskim rynku jest o wiele łatwiej zadebiutować niż np. w Europie. Przekonał się o tym polski zespół Roan, który w Chinach cieszy się ogromną popularnością, czy ostatnio odnosząca sukcesy Candy Girl. Grono Polaków chcących zawojować wschodnią część Azji powiększa się, tym razem dołączyła do nich Paulina Papierska.

Zwyciężczyni I edycji "Top Model" w lutym zdradziła AfterParty.pl, że wyjeżdża do Chin i Indii (zobacz: Paulina Papierska wyjeżdża do Chin). Jak obiecała, tak zrobiła i od poniedziałku zamieszkała w chińskim Shenzhen. Na swoim blogu Papierska napisała:

- Od poniedziałku jestem w Chinach. Shenzhen jest miastem bardzo czystym, zadbanym. Nowoczesne budynki mieszają się z zielenią. Bardzo mi się tu podoba! Minusem jest jednak klimat.. Jest tu strasznie parno. Mam całkiem odmienne odczucia, niż wtedy, gdy byłam w Turcji.


Paulina wyżaliła się co ją drażni w chińskiej kulturze:

- Zauważyłam (co mnie drażni!), że chińczycy (zwłaszcza mężczyźni) bardzo mlaszczą, kiedy jedzą, piją, żują gumę. Ponadto mężczyźni zapuszczają paznokcie. Szczególnie widać to przy najmniejszym palcu.. Nie komentuję.

Pod ocenę poddała także "chińskiego kurczaka", który nie do końca spełnił jej oczekiwania:

- Wydaje mi się, że jest robiony w całości, podany w kawałeczkach... Nie wiem czy jest krojony, łamany, ale w ryżu natrafiłam na szyjkę, kurzą stópkę.. Wszystko, ze skórą i kośćmi. Wyjadłam ryż, grzyby, papryczkę. Kurczaka trochę podziubałam.


Przy okazji modelka załączyła kilka zdjęć z sesji testowej, które ze względu na ograniczenia udostępniła w formie zrzutów z ekranu. Możecie zobaczyć je poniżej. Myślicie, że Papierskiej uda się zabłysnąć w Chinach tak jak Oldze Kaczyńskiej w Izraelu? Zobacz: Zdjęcia Kaczyńskiej w izraelskich magazynachKomentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
paulinapapierska.blogspot.com
Newsy
Tak Paulina Papierska pracuje w Chinach
Sesje, spotkania i mało rozrywki

Paulina Papierska rok pracowała na swój sukces, a w zasadzie szansę na sukces. Po tym jak wygrała "Top Model" wyciszyła się, czasami pozując do sesji dla znajomych fotografów. Niedawno jednak wzięła "byka za rogi" i w celu poszerzania swojego portfolio wyjechała do Chin, o czym napisaliśmy jako pierwsi. W Chinach Paulina jest od prawie dwóch tygodni i tylko w tym czasie zdążyła poznać kilku zagranicznych speców z dziedziny mody. Tylko u nas: Papierska wyjeżdża do Chin i Indii Na swoim blogu Papierska dokładnie relacjonuje całą podróż. Ostatnio pochwaliła się prywatnymi zdjęciami z "wakacji" i castingów. Co ciekawe, sesje testowe wyglądają w Chinach zupełnie inaczej niż w Polsce. -  Cały tydzień miałam castingi.  Dwa, cztery w ciągu dnia . Przebiegają one inaczej niż w Europie. Nie ma dużo dziewcząt, zazwyczaj jesteśmy same (dziewczyny z mojej agencji), więc castingi przebiegają bardzo sprawnie. Klient przegląda nasze zdjęcia, po czym prosi byśmy stanęły w wyznaczonym miejscu, chwyta za aparat i robi zdjęcia... W sumie bardzooo dużo zdjęć. Testuje nasze umiejętności pozowania. (big pose, sexy pose, no pose). Taka mini sesja.  Paulina zachwala także tamtejszy rynek odzieżowy. Twierdzi, że za najmniejsze pieniądze można uzupełnić swoją garderobę o mnóstwo nowych rzeczy: -   Kupiłam dwie torebki i marynarkę, zapłaciłam za to 75 zł.  u la la! :)  Ciuchy, elektronika są tanie. Z relacji wynika, że Papierska bez problemu nawiązała kontakt z azjatyckim światem mody i koleżankami z pozostałych części Europy. Pytanie tylko czy oprócz miłych wspomnień i masy ubrań Paulina przywiezie także jakiś lukratywny kontrakt podpisany np. z jakąś chińską marką? Na pewno tego jej życzymy.  

Newsy
Paulina Papierska w nowej sesji
Mamy zdjęcia z backstage'a

Zwyciężczyni pierwszej edycji programu "Top Model" Paulina Papierska długo nie mogła znaleźć swojego miejsca na polskiej scenie modowej. Miało być tak pięknie, jednak ta branża to twardy kawałek chleba.  Modelka ma już na koncie kilka wyjść na wybieg i kilka sesji zdjęciowych, a ostatnio w rozmowie z Afterparty.pl (zobacz: Paulina Papierska wyjeżdża do Chin ) zdradziła, że najprawdopodobniej wyjedzie do Chin i tam będzie próbować sił jako modelka. Jednak nim wyjedzie cały czas stara się o sobie przypomnieć. Ostatnio wzięła udział w ciekawej sesji. Na swoim facebooku Papierska umieściła odważne zdjęcia zza jej kulis. Zdjęcia inspirowane twórczością Petera Lindbergha   wykonał Kamil Duszyński. O efektach przekonamy się już wkrótce. A oto przedsmak: jm

Paulina Papierska twarzą internetowego sklepu Ghyci
Newsy
Papierska podpisała kontrakt w Chinach! Wiemy co reklamuje
Pierwszy zagraniczny sukces zwyciężczyni Top Model

Pamiętacie Paulinę Papierską ? Zwyciężczyni 1. edycji "Top Model" podpisała właśnie swój pierwszy kontrakt z zagraniczną marką. W urodę i talent modelki uwierzyła chińska marka odzieżowa Ghyci . Jak doszło do tej współpracy? Rok temu Paulina przekazała nam jako pierwszym informację o tym, że wyjeżdża do Chin ( zobacz ). Na azjatyckim rynku na młodą gwiazdę czekały castingi i sesje zdjęciowe. Razem z koleżankami z innych europejskich krajów, Papierska walczyła o zainteresowanie reklamodawców. Ostatecznie udało się jej znlaeźć chętnych do współpracy. Na swój fanpage na Facebooku Paulina dodała zdjęcia z kampanii raklmowej. To jej pierwsza zagraniczna sesja. Będą kolejne? Zobacz: Chińska sesja Pauliny Papierskiej. Robi wrażenie?

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner