Kirstie Alley i John Travolta w "I kto to mówi"
East News

Pamiętacie Mollie z "I kto to mówi"? Kirstie Alley ma dziś już 70 lat! Jej życie było pełne skandali

Kirstie Alley i John Travolta w "I kto to mówi"
East News

Choć ma na swoim koncie wiele nominacji i 43 filmowe role, widzowie najlepiej zapamiętali ją jako samotną mamę, Mollie, w "I kto to mówi", którą po raz pierwszy zagrała aż 32 lata temu. Kirstie Alley dała się poznać również jako skandalistka, a swojego czasu media pilnie śledziły jej życie uczuciowe. Ponoć miała romansować nawet z Parickiem Swayze i Johnem Travoltą! Choć niektórym trudno uwierzyć w nieubłaganie przemijający czas, aktorka w styczniu świętowała swoje 70. urodziny. Jak wygląda i jakie mroczne kulisty skrywa jej sława? Wielu może się zdziwić. Znów jest o niej głośno!

Od premiery "I kto to mówi" minęły 32 lata. Co dziś dzieje się z Kirstie Alley?

Mimo sławy życie Kirstie Alley nie zawsze było usłane różami. W 1976 roku, tuż przed swoim telewizyjnym debiutem, podpadła w uzależnienie od narkotyków i choć wyszła z nałogu, przez wiele lat była bardzo nieszczęśliwa. Gwiazda zmagała się z wahaniami wagi, a media chętnie rozpisywały się o jej otyłości. Jak się okazuje, to dzięki występowi w "Tańcu z gwiazdami" aktorka odzyskała swoją dawną sylwetkę i udało jej się zrzucić aż 45 kilogramów! 

Swój aktorski debiut na dużym ekranie zaliczyła w filmie "Star Trek II: Gniew Khana", choć dziś widzowie kojarzą ją zdecydowanie z komediowych ról. Film "I kto to mówi", w którym wystąpiła przy boku Johna Travolty, przyniósł jej ogromną rozpoznawalność niemal na całym świecie. Gwiazda miała okazję współpracować z największymi gwiazdami kina i choć głośno było o jej licznych romansach, nigdy nie zaznała prawdziwej miłości. Ze swoim mężem rozwiodła się po 7 latach i choć z drugiego małżeństwa ma dwójkę dzieci, kolejne sercowe rozterki przyczyniły się do depresji. Kirstie Alley rozpoczęła również przygodę ze scjentologią i operacjami plastycznymi. Jak wygląda dziś?

Po latach aktorka zaczęła zdradzać smaczki z prywatnego życia gwiazd. Zdaniem Kirstie Alley, ją i Patricka Swayzego miało łączyć gorące uczucie, choć nigdy miało nie dojść pomiędzy nimi do zbliżenia. Kiedy w 2018 roku wzięła udział w "Celebrity Big Brother U.K.", swoimi wyznaniami przyprawiała widzów o prawdziwe wypieki. Wtedy właśnie wyznała, że miała romansować, lub prawie wdać się w romans, również z Johnem Travoltą!

Dziś Kirstie Alley słynie z, dla niektórych, kontrowersyjnych politycznych poglądów i udzielania się akcjach, które mają zwiększyć bezpieczeństwo na drodze. Do tego kroku popchnęła ją życiowa tragedia, jakiej doświadczyła. Aktorka w wyniku wypadku samochodowego spowodowanego przez pijaną kobietę straciła swoją ukochaną mamę. 

Zobacz także: Jak dziś wygląda 52-letnia "Ania z Zielonego Wzgórza"? Na próżno doszukiwać się rudych włosów! Poznalibyście ją?

32 lata temu zagrała w pierwszej części kultowej komedii "I kto to mówi". Jak dziś wygląda Kirstie Alley?

Kirstie Alley i John Travolta w "I kto to mówi"
East News

Słynna aktorka 12. stycznia obchodziła swoje 70 urodziny i trzeba przyznać, że bardzo się zmieniła.

Kirstie Alley
East News

Tak prezentowała się kilkanaście lat temu, kiedy walczyła z dodatkowymi kilogramami.

Kirstie Alley - jak się zmieniała?
ONS

Gwiazda wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie przedstawia swoje opinie na wiele tematów.

 

 

Więcej na temat John Travolta
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47