"W głębi lasu" nowy polski serial kryminalny na Netflix
Instagram Netflix, screen: zwiastun serialu

"W głębi lasu" na Netlfixie. Mamy zapowiedź nowego polskiego serialu kryminalnego!

"W głębi lasu" nowy polski serial kryminalny na Netflix
Instagram Netflix, screen: zwiastun serialu

W sieci dostępna jest już zapowiedź nowego polskiego serialu kryminalnego na podstawie twórczości Harlana Cobena. Akcja rozgrywa się w Polsce, a głównym bohaterem jest warszawski prokurator, który stara się rozwiązać sprawę tajemniczego zaginięcia siostry, które miało miejsce 25 lat wcześniej. Kiedy premiera na Netflixie?

Zobacz także: Ten serial to nowy hit na Netflixie! "Kalifat" to naprawdę mocna produkcja

"W głębi lasu" - o czym jest nowy polski serial kryminalny na Netflix?

Premiera produkcji "W głębi lasu" wyreżyserowanej przez Leszka Dawida i Bartosza Konopkę zaplanowana jest na 12 czerwca na platformie Netflix. Autorami scenariusza są  Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski. W rolach głównych występują Grzegorz Damięcki, Hubert Miłkowski, Agnieszka Grochowska oraz  Wiktoria Filus. 

O czym jest serial "W głębi lasu"? Akcja dzieje się w dwóch wymiarach czasowych (w 2019 roku oraz w 1994 roku). Głównym bohaterem jest Paweł Kopiński, warszawski prokurator, który 25 lat wcześniej stracił siostrę. Dziewczyna zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach, kiedy wraz z grupą znajomych oddaliła się z letniego obozu w stronę lasu. Na wskazanym terenie odnaleziono ciała ale nie było żadnego śladu po siostrze prokuratora oraz jej chłopaku. Znalezione w lesie ofiary wydają się mieć powiązanie z jej zaginięciem. 

Paweł Kopiński zrobi wszystko aby odnaleźć siostrę. Jedak nadzieję na rozwiązanie sprawy komplikują głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjawienie może niszczyć życie prokuratora. Czy będzie w stanie to wszystko poświęcić? 

Zobacz także: Te seriale na Netflixie obejrzysz w jeden wieczór! Oto najlepsze miniseriale w sieci!

Oto zwiastun najnowszego polskiego serialu kryminalnego pt. "W głębi lasu" na podstawie powieści Harlana Cobena. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Netflix Polska (@netflixpl)

Dobra wiadomość dla miłośników twórczości tego pisarza: na Netflixie dostępne są jeszcze dwie serialowe ekranizacje dzieł Harlana Cobena. To seriale "Safe" oraz "The Stranger". 

 

Więcej na temat Netflix
Przeładuj

Lewandowska, Sienkiewicz, Boruc... Te gwiazdy pokazały swoje brzuchy szybko po porodzie!

zobacz 02:18