W sieci dostępna jest już zapowiedź nowego polskiego serialu kryminalnego na podstawie twórczości Harlana Cobena. Akcja rozgrywa się w Polsce, a głównym bohaterem jest warszawski prokurator, który stara się rozwiązać sprawę tajemniczego zaginięcia siostry, które miało miejsce 25 lat wcześniej. Kiedy premiera na Netflixie?

Reklama

Zobacz także: Ten serial to nowy hit na Netflixie! "Kalifat" to naprawdę mocna produkcja

"W głębi lasu" - o czym jest nowy polski serial kryminalny na Netflix?

Premiera produkcji "W głębi lasu" wyreżyserowanej przez Leszka Dawida i Bartosza Konopkę zaplanowana jest na 12 czerwca na platformie Netflix. Autorami scenariusza są Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski. W rolach głównych występują Grzegorz Damięcki, Hubert Miłkowski, Agnieszka Grochowska oraz Wiktoria Filus.

O czym jest serial "W głębi lasu"? Akcja dzieje się w dwóch wymiarach czasowych (w 2019 roku oraz w 1994 roku). Głównym bohaterem jest Paweł Kopiński, warszawski prokurator, który 25 lat wcześniej stracił siostrę. Dziewczyna zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach, kiedy wraz z grupą znajomych oddaliła się z letniego obozu w stronę lasu. Na wskazanym terenie odnaleziono ciała ale nie było żadnego śladu po siostrze prokuratora oraz jej chłopaku. Znalezione w lesie ofiary wydają się mieć powiązanie z jej zaginięciem.

Paweł Kopiński zrobi wszystko aby odnaleźć siostrę. Jedak nadzieję na rozwiązanie sprawy komplikują głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjawienie może niszczyć życie prokuratora. Czy będzie w stanie to wszystko poświęcić?

Zobacz także

Zobacz także: Te seriale na Netflixie obejrzysz w jeden wieczór! Oto najlepsze miniseriale w sieci!

Oto zwiastun najnowszego polskiego serialu kryminalnego pt. "W głębi lasu" na podstawie powieści Harlana Cobena.

Dobra wiadomość dla miłośników twórczości tego pisarza: na Netflixie dostępne są jeszcze dwie serialowe ekranizacje dzieł Harlana Cobena. To seriale "Safe" oraz "The Stranger".

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama