Strona zawiera
treści tylko dla dorosłych

Małgorzata Kożuchowska w filmie "Bad Boy" Patryka Vegi
YouTube

Szokujący zwiastun nowego filmu Vegi "Bad Boy" z Małgorzatą Kożuchowską! Nie brakuje zbrodni, seksu i narkotyków

Małgorzata Kożuchowska w filmie "Bad Boy" Patryka Vegi
YouTube

Patryk Vega pokazał kontrowersyjny zwiastun reżyserski filmu "Bad Boy". To jedna z kilkunastu produkcji, które zapowiedział do końca 2025 roku. "Bad Boy" opowiada o ciemnych i patologicznych stronach piłki nożnej.

Premiera filmu zapowiedziana jest na 21 lutego 2020 roku. W rolach głównych wystąpią: Małgorzata Kożuchowska, Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Piotr Stramowski, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski. W filmie zagrają również popularni piłkarze - Kamil Grosicki i Sławomir Peszko. 

Zobacz także: Czy najnowsza rola u Vegi zniszczy karierę Andrzeja Grabowskiego?

Zwiastun filmu "Bad Boy" Patryka Vegi 

Patryk Vega nie zwalnia tempa. Zaledwie kilka miesięcy po głośnej premierze "Polityki" wraca z kolejnym filmem. Dziś do sieci trafił brutalny, pełen wulgaryzmów zwiastun "Bad Boy'a". Film pokaże skorumpowane, pełne przemocy środowisko kibiców piłki nożnej. 

Czołowy specjalista od kina sensacyjnego Patryk Vega odkrywa najgłośniejsze patologie w polskich klubach piłkarskich: powiązania z mafią i gangsterami, ustawianie meczów, groźby, zastraszania i agresja na stadionach. (...) "Bad Boy" to nie tylko inspirowana prawdziwymi wydarzeniami produkcja, która ujawnia najmroczniejszą stronę środowiska piłki nożnej. To również pełna akcji i wyrazistych postaci historia o miłości, zdradzie, pożądaniu i kobietach, które wolą niegrzecznych chłopców" – czytamy w oficjalnym opisie dystrybutora.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official)

O czym jest film "Bad Boy" Vegi? 

"Bad Boy" to najnowsze produkcja Patryka Vegi. Film trafi do kin 21 lutego 2020 roku. W sieci pojawił się oficjalny opis dystrybutora: 

"Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy Piotr (Maciej Stuhr) został policjantem, dla młodszego Pawła (Antoni Królikowski) napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny, uwikłanego w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego (Piotr Stramowski) kończy się, kiedy za sprawą donosu ląduje w więzieniu. Piotr, doświadczony glina, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go nowa dziewczyna Ola (Katarzyna Zawadzka), adwokat znajdująca paragrafy na najtrudniejsze przypadki. Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i inicjuje serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń. Paweł, wykorzystując nadarzające się okazje, próbuje przejąć kontrolę nad największym klubem piłkarskim w mieście. Nie dostrzega jednak, że od dawna jest na celowniku tajnej sekcji policyjnej, prowadzonej przez Adama (Andrzej Grabowski) i prokurator Annę (Małgorzata Kożuchowska). Tymczasem zauroczona Pawłem Ola, coraz bardziej angażuje się w fascynującą znajomość i związane z nią nielegalne interesy. Wkrótce będzie musiała wybierać między lojalnością wobec Piotra, a rodzącym się uczuciem do jego brata."

Wybierzecie się do kina? 

Zobacz także: Jak naprawdę nazywa się Patryk Vega? Ujawnił to... Bartłomiej Misiewicz

Patryk Vega przedstawia kolejny szokujący film, tym razem zajął się środowiskiem piłkarskim. Jedną z głównych ról w "Bad Boy'u" zagrał Antoni Królikowski. 

Antoni Królikowski w filmie "Bad Boy" Patryka Vegi
YouTube

W filmie zobaczymy również Małgorzatę Kożuchowską. Zobaczymy ją w zupełnie innej odsłonie. Wcieli się w rolę ostrej pani prokurator. 

Małgorzata Kożuchowska w filmie "Bad Boy" Patryka Vegi
YouTube

Patryk Vega będzie szokował. Brutalne sceny i dialogi pełne wulgaryzmów są charakterystyczne dla jego twórczości. 

Maciej Stuhr w filmie "Bad Boy Patryka Vegi
YouTube

 

Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13