AKPA
Według Joanny Horodyńskiej i Karoliny Malinowskiej
1/7
AKPA
Kto w ostatnim roku straszył swoim strojem? Modowy sąd "Party" wybrał sześć swoich typów. Zgadzacie się z Karoliną Malinowską i Joanną Horodyńską?
2/7
AKPA
Nasza ulubienica Małgorzata Potocka nie tylko dostarcza redakcji AfterParty.pl dużo uśmiechu i frajdy (w pozytywnym znaczeniu tych słów), ale także Karolinie Malinowskiej i Joanni Horodyńskiej.

Karolina: - Jej modowe wybory to przypadek trudny do rozpatrzenia, ale za to zawsze wywołujący uśmiech na twarzy.
Joanna: - Obserwacja jej stylizacyjnej gimnastyki sprawia mi ogromną frajdę.
3/7
AKPA
Piękna Anna Czartoryska oszałamia urodą, ale nie stylizacjami. Przynajmniej jeśli mowa o modowym sądzie "Party".

Karolina: - Tak nieziemska uroda wymaga odpowiedniej oprawy z dala od przewidywalności. Anna już dawno powinna wejść w romans z haute couture.
Joanna: - Gdy na nią patrzę nie czuję nic. I za to nic przyznaję jej tytuł najgorzej ubranych gwiazd minionego roku.

4/7
AKPA
Chociaż Karolina Korwin-Piotrowska przeszła ogromną metamorfozę to dla Horodyńskiej i Malinowskiej jest nadal źle ubraną Polką.

Karolina: - Karolina nie ma za grosz stylu, nawet tego złego. Oddała się w ręce specjalistów i wyszło jeszcze gorzej niż było: włosy na donicę, nos na kwintę i wiecznie skwaszona mina.
Joanna: - Każda zeszłoroczna stylizacja Karoliny była gorsza od poprzedniej. Jednak finał okazał się najbardziej rozpaczliwą próbą bycia modną.
5/7
AKPA
Jedyny rodzynek w zestawieniu, Michał Szpak nie kupił swoim mocno oryginalnym stylem specjalistek od wizerunku.

Karolina: - Nie wiem dlaczego Michał chce być drugą Lady Gagą. Jedna mi w zupełności wystarcza. Nich sobie będzie szalony, ale nie śmieszny. Proszę...
Joanna: - Rozumiem, że życie może być wielkim balem przebierańców, ale pewnego dnia trzeba się zastanowić, jaki klimat wybrać. Na razie Michał prezentuje się bardzo źle.
6/7
AKPA
Oryginalne stylizacje Alicji Węgorzewskiej nie uciekły uwadze Joanny i Karoliny. Niestety, nie kupiły jednak ich gustów.

Karolina: - Alicja jest w krainie czarów, ale czas z niej wracać na drugą stronę lustra, bo to ma zniekształcony obraz.
Joanna: - Czeskie garsonki, nabłyszczane sztucznością treny, nakrycia głowy, których nie znajduję w żadnej encyklopedii mody... Alicja nie zauważa cienkiej granicy smaku.
7/7
AKPA
Na deser zostawiamy Katarzynę Figurę. Jej styl seksbomby w ubiegłym roku chyba nie wypalił...

Karolina: - Czuję się rozczarowana stylem, jaki prezentowała w tym roku.
Joanna: - Seksbombą można być w każdym wieku i jeszcze dwa, trzy lata temu Figura była tego dobrym przykładem. Niestety to już przeszłość.