Jarosław Bieniuk w Dzień Dobry TVN
East News
Newsy

"Oskarżenia wpływają na kondycję psychiczną moich dzieci"! Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie w sprawie zatrzymania!

"Oskarżenia wpływają na kondycję psychiczną moich dzieci"! Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie w sprawie zatrzymania!

Jarosław Bieniuk, jest już na wolności. Sportowiec, który został zatrzymany we wtorek przez policję w związku z podejrzeniem pełnienienia przestępstwa na tle seksualnym, wczoraj (17 kwietnia), po godzinie 23 wyszedł z izby zatrzymań. Początkowo media informowała, że znajoma Bieniuka oskarżyła go o brutalny gwałt, jednak prokuratura postawiła mu inne zarzuty - „udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego”. Jarosław Bieniuk wyszedł na wolność za poręczeniem majątkowym w wysokości 20 tysięcy złotych. Sportowiec ma zakaz kontaktowania się ze świadkami i jest objęty dozorem policyjnym. 

Jarosław B. został przesłuchany w charakterze podejrzanego. Zostały mu postawione dwa zarzuty z art. 58 ustęp 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii – potwierdza Mariusz Duszyński, prokurator okręgowy z Gdańska dla WP Kobieta. 

A co sam Jarosław Bieniuk mówi o zarzutach i zatrzymaniu? Piłkarz napisał oświadczenie!

Jarosław Bieniuk podziękował nowej partnerce na premierze filmu "Ania": "Też przeżywa trudny czas"

Oświadczenie Jarosława Bieniuka

Jarosław Bieniuk wystosował oświadczenie, w którym twierdzi, że jest niewinny i prosi media, żeby używały jego pełnego nazwiska w swoich publikacjach. Oświadczenie piłkarza zostało odczytane m.in. w programie "Dzień Dobry TVN".

Co pisze Bieniuk? 

Informacje pojawiające się w mediach na temat rzekomo zarzucanych mi czynów są szokujące zarówno dla Państwa jak i dla mnie. Oskarżenia te są nieprawdziwe i formułowane wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści materialnych. Pragnę podkreślić, że jestem niewinny dlatego też niezwłocznie i dobrowolnie stawiłem się na posterunku policji. Od początku wyrażałem i w dalszym ciągu wyrażam swoją pełną gotowość do współpracy z wymiarem sprawiedliwości w celu jak najszybszego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Niesłuszne oskarżenia sformułowane pod moim adresem godzą bezpośrednio w moje dobre imię jak i destrukcyjnie wpływają na dobro i kondycję psychiczną moich dzieci. Do zakończenia postępowania i finalnej decyzji sądu zwracam się z prośbą do przedstawicieli mediów o wstrzymanie się od formułowania jednoznacznych ocen pod moim adresem oraz uszanowanie prawa członków mojej rodziny do prywatności w tym trudnym dla nas wszystkich okresie. Proszę także państwa przedstawicieli mediów o używanie mojego pełnego imienia i nazwiska w przygotowywanych artykułach medialnych bo tak właśnie należy postępować wobec osób niewinnych

Oświadczenie podpisał Jarosław Bieniuk.

W obronie sportowca wcześniej stanęli m.in. Natalia Siwiec i Radosław Majdan, którzy głośno zapewniali, że piłkarz z pewnością jest niewinny.

Jarosław Bieniuk w marynarce
Instagram

Zobacz także
Jarosław Bieniuk z pikslem

Nowe fakty w sprawie Jarosława B. Pomorski adwokat rzucił zupełnie inne światło na całe zdarzenie

Jarosław B. zatrzymany

Lechia Gdańsk opublikowała oświadczenie w sprawie zatrzymania Jarosława B. Jakie jest stanowisko klubu?

 

Anna Przybylska Oliwia Bieniuk
East News
Newsy
Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!
Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!

  Oliwia Bieniuk świętuje swoje 16 urodziny! Córka Ani Przybylskiej pięknieje z dnia na dzień, zatem spekulacje czy pójdzie w ślady sławnej mamy nie powinny nikogo dziwić. Na temat aktorskiej kariery wnuczki wypowiedziała się już mama Ani . Kilka miesięcy później Jarosław Bieniuk skomentował jej karierę modelki . Tymczasem nastolatka i jej uroda zdobywają kolejnych fanów na Instagramie! Zobaczcie co już wiemy o tym, jaka jest jedyna córka Ani Przybylskiej!   Zobacz także: Ania Przybylska zabawnie o wychowywaniu swoich dzieci! Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan płacząc wspomina współpracę z Anią Przybylską na planie reklamy   Anna Przybylska miała 23 lata gdy urodziła swoje pierwsze dziecko - córeczkę Oliwię.   Jarosław Bieniuk pokazał na Instagramie niepublikowane wcześniej zdjęcia Ani z córką.

Jarosław Bieniuk w Dzień Dobry TVN
East News
Newsy
Co ze sprawą Jarosława Bieniuka? Jest nowy komentarz prokuratury!
Co ze sprawą Jarosława Bieniuka? Jest nowy komentarz prokuratury!

W połowie kwietnia br. polskie media obiegła szokująca wiadomość dotycząca Jarosława Bieniuka. Były piłkarz został zatrzymany przez policję i spędził noc w izbie zatrzymań. Okazało się wówczas, że znajoma Bieniuka oskarża go o brutalny gwałt i podanie narkotyków. Prokuratura  postawiła mu zarzut „udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego”, ale były piłkarz nie został oskarżony o napaść seksualną. Rozpoczęło się śledztwo, które miało zakończyć się w poniedziałek 30 września. Czy śledczy rzeczywiście zakończyli już swoje działania? Co ze sprawą Jarosława Bieniuka? Jarosław Bieniuk od samego początku nie zgadza się z oskarżeniami Sylwii S. Sportowiec po wyjściu z izby zatrzymań wydał oświadczenie, w którym zapewniał, że jest niewinny. (...) Oskarżenia te są nieprawdziwe i formułowane wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści materialnych - pisał Jarosław Bieniuk.  Z czasem w mediach zaczęły pojawiać się nowe doniesienia w sprawie Bieniuka. Jak informował "Super Express", śledczy dotarli m.in. do nagrania ze wspólnej nocy sportowca i modelki. Zabezpieczono również monitoring z hotelu, w którym pojawili się Bieniuk i jego znajoma. Czy dziś śledczy zebrali już wszystkie dowody w sprawie? Niestety nie. Jak informuje "Fakt", śledztwo zostało przedłużone o kolejne tygodnie i ma potrwać jeszcze co najmniej do końca października.  Prokurator prowadzący sprawę wciąż czeka na wyniki ekspertyzy telekomunikacyjnej – dziennik cytuje prok. Grażynę Wawryniuk z prokuratury okręgowej w Gdańsku. Wciąż więc nie wiadomo, jak zakończy się sprawa Jarosława Bieniuka i modelki Sylwii S. Czy wkrótce dowiemy się, co tak naprawdę wydarzyło się w nocy z 12 na 13 kwietnia?  Zobacz także:   Jarosław...

Jarosław Bieniuk z Martyną Gliwińską
Forum
Newsy
Martyna Gliwińska zabrała głos w sprawie zatrzymania Jarosława Bieniuka! Co mówi o byłym partnerze?
Martyna Gliwińska zabrała głos w sprawie zatrzymania Jarosława Bieniuka! Co mówi o byłym partnerze?

Była partnerka Jarosława Bieniuka skomentowała ostatnie doniesienia dotyczące zatrzymania sportowca. Były piłkarz i Gliwińska byli parą przez prawie trzy lata. W połowie ubiegłego roku okazało się, że ich związek to już przeszłość.  Jarosław nie spełniał moich oczekiwań jako człowiek i partner. Szczegóły pragnę zostawić dla siebie z czystego szacunku do naszej relacji i dla dzieci – mówiła wówczas „Super Expressowi” Martyna.  Teraz, kiedy kilka dni temu okazało się, że Jarosław Bieniuk został zatrzymany prze policję w związku z podejrzeniem pełnienienia przestępstwa, Martyna Gliwińska postanowiła stanąć w obronie byłego partnera. Co mówi o Bieniuku? Była partnerka broni Jarosława Bieniuka Martyna Gliwińska w rozmowie z Faktem przyznaje, że nie wierzy, że Jarosław Bieniuk mógł skrzywdzić kobietę, która oskarża go o gwałt. Gliwińska jest pewna, że jej były partner jest niewinny.  Zawsze stanę murem za Jarosławem. Jesteśmy wciąż bliskim przyjaciółmi i znam go od podszewki. Jeżeli ma to jakieś znaczenie to ręczę, że cała ta fatalna sytuacja to nic innego jak nieudolna próba wyłudzenia. Jarek jest ostatnią osobą stającą do kłótni i zdolną do agresji, to nie w jego stylu, on unika takich sytuacji- powiedziała w rozmowie z dziennikiem.  Przypominamy, że Jarosław Bieniuk w środę (17 kwietnia) po godzinie 23 wyszedł z izby zatrzymań.  Prokuratura postawiła mu zarzut „udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego”. Po wyjściu na wolność sportowiec wystosował oświadczenie w którym zapewnia, że jest niewinny i prosi o podawanie pełnego nazwiska w medialnych publikacjach. Była partnerka broni Jarosława Bieniuka.  

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik