Anna Lewandowska i Robert Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska wydała specjalne OŚWIADCZENIE w sprawie ciąży! Co napisała?

Anna Lewandowska i Robert Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska wydała oświadczenie w sprawie ciąży. Na facebookowym profilu żony Roberta Lewandowskiego pojawił się specjalny wpis, w którym trenerka odnosi się do licznych publikacji na temat jej ciąży. Lewandowska dementuje w nim wszelkie informacje z artykułów, które pojawiały się w mediach na jej temat. Gwiazda fitnessu podkreśla, że żadne publikacje na temat jej ciąży nie są przez nią autoryzowane. 

 

Zobacz też: TYLKO U NAS! Znamy imię i płeć dziecka Anny i Roberta Lewandowskich! Będziecie zaskoczeni!

 

Oświadczenie Anny Lewandowskiej w sprawie ciąży

Drodzy,

chciałabym stanowczo zdementować pojawiające się w ostatnim czasie w różnych środkach masowego przekazu, szczególnie w niektórych kolorowych tygodnikach, informacje na temat stanu mojego zdrowia, stanu ciąży, sposobu i miejsca jej rozwiązania oraz tym podobnych ,,pewnych i sprawdzonych newsów”, zaczerpniętych podobno bezpośrednio z grona mi najbliższych przyjaciół i rodziny. Stanowczo podkreślam, że pojawiające się ostatnio artykuły na mój temat w żaden sposób nie były autoryzowane przeze mnie, ani osoby z którymi współpracuję, opierają się na niesprawdzonych i niepotwierdzonych informacjach - napisała Anna Lewandowska na swoim profilu.

Trenerka apeluje o uszanowanie jej prywatności w czasie oczekiwania na dziecko.

W tym miejscu, zwracam się do Wydawców, ze względu na naruszanie moich dóbr osobistych, aby weryfikowali rzetelność informacji swoich współpracowników, które publikują na łamach swoich magazynów i czasopism. Jednocześnie przekazuję, że jeśli nadal będą naruszane moje dobra osobiste, poprzez publikację niepotwierdzonych informacji, będę zmuszona wejść na drogę prawną. Wierzę jednak, że uszanujecie Państwo moją prośbę. A Wam moi Kochani chciałabym podziękować za wsparcie i pozytywną energię jaką otrzymuję każdego dnia - czytamy w oświadczenie trenerki.

Ciąża Anny Lewandowskiej wzbudza ogromne emocje. Niedawno pojawiła się informacja w tygodniu "Na Żywo", w której, powołując się na anonimowe źródło, napisano, że Lewandowska zdecydowała się na poród naturalny w Niemczech. To właśnie te doniesienia mogły skłonić trenerkę do zamieszczenia oświadczenia w internecie.

 

Anna Lewandowska zostanie mamą po raz pierwszy za około dwa miesiące. Dziecko prawdopodobnie urodzi się w kwietniu.

 

Polecamy: Wada wzroku a poród naturalny. Kiedy wskazane jest cesarskie cięcie

 

Anna Lewandowska wydała oświadczenie w sprawie ciąży.

Oświadczenie Anny Lewandowskiej w sprawie ciąży
Facebook/Anna Lewandowska

Trenerka za dwa miesiące zostanie mamą. Na świat przyjdzie pierwsze dziecko państwa Lewandowskich.

Anna i Robert Lewandowscy

Ania przebywa obecnie w Monachium, gdzie na co dzień mieszkają z Robertem.

Anna Lewandowska
Facebook/Anna Lewadowska

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01