Melania i Donald Trump obdyli kolejną oficjalną wizytę, jednak to nie ich wyjście jest szeroko komentowane w sieci, ale gest Pierwszej Damy. Melania ostentacyjnie odrzuciła rękę męża, kiedy ten złapał ją za dłoń. To nie pierwsza tak niezręczna sytuacja w wydaniu tej pary! Podczas oficjalnych wyjść tego typu gesty stały się już standardem. Tym razem jednak reakcja Melanii była dosyć ostra, a wideo stało się hitem w sieci...

Reklama

Niezręczny moment dla prezydenta Stanów Zjednoczonych!

O kryzysie w małżeństwie Melanii i Donalda Trumpów media spekulują już od dawna. Po wspierającej żonie, którą świat poznał w czasie kampanii prezydenckiej nie ma już śladu. Po przeprowadzce do Białego Domu szybko okazało się, że ich relacja wcale nie jest tak idealna, jak ją kreowano, a Pierwsza Dama zyskała etykietkę "nieszczęśliwa Melania". Patrząc, jak kobieta publicznie okazuje Trumpowi niechęć i zwiększa dystans między nimi nic dziwnego, że pojawiają się plotki o kryzysie w ich małżeństwie.

Kiedy para razem z synem wróciła do Waszyngtonu ich wyjście z samolotu zostało zarejestrowane. To wtedy wszyscy zobaczyli, jak Donald Trump łapie Melanię za rękę, a ta ostro ją zabiera i podtrzymuje sukienkę, aby uniknąć ponownego kontaktu. To nagranie w kilka chwil stało się hitem Internetu, a największe amerykańskie gwiazdy udostępniają je na swoich profilach w mediach społecznościowych. Zrobiła to między innymi Rihanna, która do wideo dodała swój utwór o wymownym tytule: „Needed Me”!

To trzeba zobaczyć!

Zobacz także: Koszmarna wpadka Trumpa przy królowej! Był o krok od kompromitacji, ale uratowała go Melania!

Zobacz także

To nie pierwszy raz, kiedy Melania nie pozwoliła się wziąć za rękę mężowi.

East News

Jakiś czas temu, kiedy prezydent USA poprosił żonę o uśmiech na jej twarzy pojawił się dziwny grymas.

Para nigdy nie trzyma się za ręce. Widać, że Melania Trump unika tego za wszelką cenę.

EastNews

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama