Mam Talent znika z telewizji
ONS

Pod koniec zeszłego roku trwały wielkie spekulacje dotyczące obsady "Tańca z Gwiazdami", który wiosną miał wyemitować TVN. Początek nowego roku przyniósł jednak sensacyjną wiadomość o tym, że format przejął ich największy konkurent czyli Polsat. Taneczne show startuje już za nieco ponad tydzień i zapowiada się niezwykle ciekawie. Przypomnijmy: Jest już pierwszy spot nowego "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie. Mamy wideo

W kuluarach spekuluje się, że włodarze TVN nie są do końca zadowoleni z takiego obrotu spraw. W wiosennej ramówce stacji pojawi się tylko jedna nowość spod znaku rozrywki i będzie to "Project Runway". Nie dziwi zatem, że Edward Miszczak myśli już o mocnej odpowiedzi na jesień. Jak donosi "Fakt", TVN szuka obecnie nowych formatów, które mogłyby w kolejnej ramówce zastąpić "Mam Talent". Talent-show gości już na antenie telewizji od wielu lat i zdaje się, że jego formuła się wyczerpała.
 

Ten program się już trochę przejadł, a fundusze stacji są przecież ograniczone. TVN chce zaskoczyć widzów na jesieni i zaproponować nowy show. Oficjalne decyzje jeszcze nie zapadły, ale szefostwo skupia się na szukaniu nowych formatów - zdradza w rozmowie z "Faktem" osoba z TVN.


Oznaczałoby to, że Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak musiałyby rozejrzeć się za nowymi posadami w telewizji. Widzicie je w innych dużych programach?

Zobacz: Chylinśka bardzo szczerze o uzależnieniu od narkotyków

Gwiazdy "Mam Talent" na konferencji prasowej: