Agata Buzek raczej rzadko pojawia się na ściankach, ale tym razem zrobiła wyjątek. Aktorka olśniła wszystkich swoim wyglądem podczas gali Orły 2021, a jej metamorfoza zrobiła ogromne wrażenie. Po jej długich blond włosach nie ma już śladu - artystka postawiła na krótkie cięcie i nowy kolor. Zobaczcie, jak teraz wygląda!

Reklama

Zobacz także: Orły 2021: Plejada gwiazd na rozdaniu Polskich Nagród Filmowych. Kto zachwycił?

Agata Buzek zaskoczyła swoją zmianą w wyglądzie

Agata Buzek należy do grona gwiazd, które stronią od dzielenia się szczegółami swojego życia prywatnego w mediach, jednak od czasu do czasu możemy zobaczyć gwiazdę na czerwonych dywanach przy okazji premier filmowych, teatralnych czy wielkich gal. Z tego też względu aktorkę dość rzadko widujemy publicznie.

Jednak w miniony poniedziałek Agata Buzek pojawiła się na gali Orły 2021 i ci, którzy nie śledzili jej losów na bieżąco, z pewnością mogą być zdziwieni tym, jak dziś wygląda aktorka! Dotychczas artystka miała dłuższą fryzurę, a na jej głowie zazwyczaj widzieliśmy jasny odcień blondu. Ale teraz to już przeszłość! Gwiazda postawiła na bardzo krótkie cięcie, a także na miedziany kolor. Sami spójrzcie, jak teraz wygląda!

East News/Pawel Wodzynski

Agata Buzek ma niezwykle oryginalną, niebanalną urodę - przez wielu porównywana jest do Tildy Swinton. Tak ciekawą fryzurą podkreśliła jeszcze bardziej wszystkie swoje atuty. Aktorka na galę Orły 2021 wybrała oryginalny komplet w kolorze pomarańczowym, do którego dobrała sandały na obcasie. Gwiazda - jak zazwyczaj - zdecydowała się na bardzo delikatny makijaż.

Zobacz także
East News/Piotr Molecki

Agatę Buzek aktualnie możecie oglądać między innymi w spektaklu "Odyseja. Historia dla Hollywoodu" w Nowym Teatrze w Warszawie. I jak Wam się podoba aktorka w nowej odsłonie? Zmiana na plus? Naszym zdaniem wygląda jak światowej sławy modelka!

East News/Pawel Wodzynski
Reklama

A tak gwiazda prezentowała się w dłuższych włosach i jasnym odcieniu blondu.

East News
Reklama
Reklama
Reklama