Największe gwiazdy filmu pojawiły się dziś w Warszawie na gali Orły 2021, czyli rozdaniu Polskich Nagród Filmowych. Wśród nich m.in. Maja Ostaszewska, Agata Kulesza, Danuta Stenka, Magdalena Różczka czy Zofia Domalik. Na Orłach 2021 nagrodzono najlepsze filmy oraz twórców filmowych za osiągnięcia z przełomu 2020/2021 roku. Kto otrzymał prestiżową statuetkę i kto zachwycił swoją stylizacją najbardziej?

Reklama

Orły 2021: Kto pojawił się na gali? Gwiazdy zachwyciły kreacjami!

Na gali Orły 2021 przyznano statuetki w 19. kategoriach, w tym za "najlepszy film" - w tej kategorii nominowano takie produkcje jak: "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy", "Jak najdalej stąd", "Sala samobójców. Hejter", "Szarlatan", "Zabij to i wyjedź z tego miasta". Nie mogło więc zabraknąć na niej najważniejszych twórców i najlepszych aktorów. Kto pojawił się na Orłach 2021?

Agata Kulesza nie miała sobie równych, jeśli chodzi o nominacje. Otrzymała aż dwie w kategorii NAJLEPSZA GŁÓWNA ROLA KOBIECA (za filmy "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" oraz "Śniegu już nigdy nie będzie") oraz jedną w kategorii NAJLEPSZA DRUGOPLANOWA ROLA KOBIECA - za film "Sala samobójców. Hejter". Na gali Orłów w kreacji do Macieja Zienia prezentowała się znakomicie!

East News

W ognistej czerwieni na Orłach pojawiła się Zofia Domalik, nominowana za rolę w filmie "Wszystko dla mojej matki". Aktorkę doskonale znają także widzowie polsatowskiego serialu "Zawsze warto", prywatnie to przyjaciółka Julii Wieniawy.

East News

Na gali Orły 2021 pojawiła się również nominowana w kategorii NAJLEPSZA GŁÓWNA ROLA KOBIECA Maja Ostaszewska. Na ten wyjątkowy wieczór gwiazda wybrała suknię od Macieja Zienia. Wyglądała bosko!

East News

Na czerwonym dywanie Maję mogła przyćmić tylko ona - Danuta Stenka! 59-letnia aktorka, nominowana za rolę w filmie "Sala samobójców. Hejter", postawiła na biały total look, również od Macieja Zienia. Klasa!

Zobacz także
East News

Jedna z najbardziej pożądanych par w świecie filmu - Magdalena Różczka (nominowana z rolę w filmie "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy") oraz reżyser, Jan Holoubek, który miał aż trzy szanse na nagrodę za film o Tomku Komendzie.

East News

Na gali Orły 2021 pojawiły się również stylistka Malwina Wędzikowska oraz wybitne aktorki: Aleksandra Konieczna oraz Magdalena Zawadzka.

East News

Maciej Stuhr prawie co roku ma szansę na statuetkę - tym razem otrzymał nominację w kategorii NAJLEPSZA DRUGOPLANOWA ROLA MĘSKA za udział w filmie "Sala samobójców. Hejter". Ponadto na nagrodę miał również szasnę serial "Szadź" z jego udziałem. Na Orłach 2021 towarzyszyła mu żona, Katarzyna Błażejewska.

East News

Co prawda Marta Żmuda-Trzebiatowska nie dostała żadnej nominacji, ale to nie przeszkadzało jej zachwycać na czerwonym dywanie na gali Orłów 2021! Gwiazda bardzo cieszyła się na te wydarzenie:

Nie wierzę, że ta uroczystość się dzisiaj odbywa, ja prawie dwa lata nigdzie nie byłam - powiedziała na InstaStories.

East News

Swoją obecnością na Orłach 2021 zaszczycili Magdalena Boczarska oraz Mateusz Banasiuk. Magda zagrała w nominowanym do Orłów serialu "Król", z kolei Mateusz tym razem wręczał jedną z nagród. Czy to jedna z najbardziej stylowych aktorskich par? Nie mamy wątpliwości!

East News

Na galę Orłów Danuta Stenka, Maja Ostaszewska i Agata Kulesza przyjechały razem. Choć wszystkie miały szansę na statuetkę, jak widać o rywalizacji nie ma mowy. Która z aktorek prezentowała się najlepiej na czerwonym dywanie? Głos możecie oddać niżej, w naszej sondzie!

East News

Galę Orły 2021 poprowadziła niezastąpiona w tej roli Grażyna Torbicka. Prezenterka i dziennikarka od lat zajmuje się filmem (bo przecież "kocha kino"), jest w tej dziedzinie prawdziwą ekspertką i autorytetem. Podoba Wam się jej stylizacja?

EastNews

Orły 2021 - wyniki. Pełna lista nagrodzonych

Orzeł za Osiągnięcie Życia - Jerzy "Duduś" Matuszkiewicz
Odkrycie Roku - Jan Holoubek - "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"
Najlepsza Drugoplanowa Rola Kobieca - Kinga Preis – "Jak najdalej stąd"
Najlepsza Drugoplanowa Rola Męska - Jan Frycz - "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"
Najlepsza Scenografia - Christopher Demuri, Lech Majewski – "Dolina Bogów"
Najlepszy Dźwięk - Franciszek Kozłowski – "Zabij to i wyjedź z tego miasta"
Najlepszy Film Dokumentalny - "Wieloryb z Lorino" reż. Maciej Cuske
Najlepszy Scenariusz - "Zabij to i wyjedź z tego miasta" Mariusz Wilczyński
Orzeł Publiczności - "Sala Samobójców. Hejter"
Najlepszy Film Europejski - "Nędznicy"
Najlepszy Montaż - Rafał Listopad – "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"
Najlepszy Fabularny Serial Filmowy - "Król" w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego
Najlepsze zdjęcia - ex aequo Piotr Sobociński Jr. "Jak najdalej stąd" i Michał Englert "Śniegu już nigdy nie będzie"
Najlepsza charakteryzacja - "Liliana Gałązka, Mirela Zawiszewska – "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"
Najlepsza muzyka - Tadeusz Nalepa – "Zabij to i wyjedź z tego miasta"
Najlepsze kostiumy - Katarina Štrbová-Bieliková – "Szarlatan"
Najlepsza Główna Rola Męska - Piotr Trojan – "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"
Najlepsza Główna Rola Kobieca - Agata Kulesza – "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"
Najlepsza Reżyseria - Jan Holoubek – "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"
Najlepszy Film - "Zabij to i wyjedź z tego miasta" – reż. Mariusz Wilczyński

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Maja Ostaszewska odebrała statuetkę w imieniu swojego partnera, Michała Englerta.

Reklama

Najmodniejsze suknie wieczorowe, którymi oczarujesz tłumy, znajdziesz w Cocomoda. Kod rabatowy sprawi, że zakupy będą jeszcze przyjemniejsze.

Piotr Molecki/East News
Reklama
Reklama
Reklama