Gwiazdy na gali Orły 2021
East News
Newsy

Orły 2021: Plejada gwiazd na rozdaniu Polskich Nagród Filmowych. Kto zachwycił?

Kto pojawił się na wielkiej gali Orły 2021? Kto otrzymał statuetkę? Zobaczcie mnóstwo zdjęć i eleganckie gwiazdy: Agatę Kuleszę, Maję Ostaszewską czy Danutę Stenkę!

Największe gwiazdy filmu pojawiły się dziś w Warszawie na gali Orły 2021, czyli rozdaniu Polskich Nagród Filmowych. Wśród nich m.in. Maja Ostaszewska, Agata Kulesza, Danuta Stenka, Magdalena Różczka czy Zofia Domalik. Na Orłach 2021 nagrodzono najlepsze filmy oraz twórców filmowych za osiągnięcia z przełomu 2020/2021 roku. Kto otrzymał prestiżową statuetkę i kto zachwycił swoją stylizacją najbardziej? 

"Pułapka 2" od 3 września w TVN. Zobacz nowy zwiastun!

Orły 2021: Kto pojawił się na gali? Gwiazdy zachwyciły kreacjami! 

Na gali Orły 2021 przyznano statuetki w 19. kategoriach, w tym za "najlepszy film" - w tej kategorii nominowano takie produkcje jak: "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy",  "Jak najdalej stąd", "Sala samobójców. Hejter", "Szarlatan", "Zabij to i wyjedź z tego miasta". Nie mogło więc zabraknąć na niej najważniejszych twórców i najlepszych aktorów. Kto pojawił się na Orłach 2021?

Agata Kulesza nie miała sobie równych, jeśli chodzi o nominacje. Otrzymała aż dwie w kategorii NAJLEPSZA GŁÓWNA ROLA KOBIECA (za filmy "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" oraz "Śniegu już nigdy nie będzie") oraz jedną w kategorii NAJLEPSZA DRUGOPLANOWA ROLA KOBIECA - za film "Sala samobójców. Hejter". Na gali Orłów w kreacji do Macieja Zienia prezentowała się znakomicie!

Agata Kulesza w czarnej sukience na gali Orły 2021
East News

W ognistej czerwieni na Orłach pojawiła się Zofia Domalik, nominowana za rolę w filmie "Wszystko dla mojej matki". Aktorkę doskonale znają także widzowie polsatowskiego serialu "Zawsze warto", prywatnie to przyjaciółka Julii Wieniawy.

Zofia Domalik w czerwonej sukni na gali Orły 2021
East News

Na gali Orły 2021 pojawiła się również nominowana w kategorii NAJLEPSZA GŁÓWNA ROLA KOBIECA Maja Ostaszewska. Na ten wyjątkowy wieczór gwiazda wybrała suknię od Macieja Zienia. Wyglądała bosko!

Maja Ostaszewska na gali Orły 2021
East News

Na czerwonym dywanie Maję mogła przyćmić tylko ona - Danuta Stenka! 59-letnia aktorka, nominowana za rolę w filmie "Sala samobójców. Hejter", postawiła na biały total look, również od Macieja Zienia. Klasa! 

Danuta Stenka w białym komplecie na gali Orły 2021
East News

Jedna z najbardziej pożądanych par w świecie filmu - Magdalena Różczka (nominowana z rolę w filmie "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy") oraz reżyser, Jan Holoubek, który miał aż trzy szanse na nagrodę za film o Tomku Komendzie. 

Magdalena Różczka i Jan Holoubek na gali Orły 2021
East News

Na gali Orły 2021 pojawiły się również stylistka Malwina Wędzikowska oraz wybitne aktorki: Aleksandra Konieczna oraz Magdalena Zawadzka. 

Malwina Wędzikowska, Aleksandra Konieczna i Magdalena Zawadzka na gali Orły 2021
East News

Maciej Stuhr prawie co roku ma szansę na statuetkę - tym razem otrzymał nominację w kategorii NAJLEPSZA DRUGOPLANOWA ROLA MĘSKA za udział w filmie "Sala samobójców. Hejter". Ponadto na nagrodę miał również szasnę serial "Szadź" z jego udziałem. Na Orłach 2021 towarzyszyła mu żona, Katarzyna Błażejewska. 

Maciej Stuhr i Katarzyna Bałżejewska na gali Orły 2021
East News

Co prawda Marta Żmuda-Trzebiatowska nie dostała żadnej nominacji, ale to nie przeszkadzało jej zachwycać na czerwonym dywanie na gali Orłów 2021! Gwiazda bardzo cieszyła się na te wydarzenie:

Nie wierzę, że ta uroczystość się dzisiaj odbywa, ja prawie dwa lata nigdzie nie byłam - powiedziała na InstaStories.

Marta Żmuda Trzebiatowska na gali Orły 2021
East News

Swoją obecnością na Orłach 2021 zaszczycili Magdalena Boczarska oraz Mateusz Banasiuk. Magda zagrała w nominowanym do Orłów serialu "Król", z kolei Mateusz tym razem wręczał jedną z nagród. Czy to jedna z najbardziej stylowych aktorskich par? Nie mamy wątpliwości! 

Magda Boczarska w czarnej sukiencei Mateusz Banasiuk na gali Orły 2021
East News

Na galę Orłów Danuta Stenka, Maja Ostaszewska i Agata Kulesza przyjechały razem. Choć wszystkie miały szansę na statuetkę, jak widać o rywalizacji nie ma mowy. Która z aktorek prezentowała się najlepiej na czerwonym dywanie? Głos możecie oddać niżej, w naszej sondzie!

Maja Ostaszewska, Agata Kulesza i Danuta Stenka na gali Orły 2021
East News

Galę Orły 2021 poprowadziła niezastąpiona w tej roli Grażyna Torbicka. Prezenterka i dziennikarka od lat zajmuje się filmem (bo przecież "kocha kino"), jest w tej dziedzinie prawdziwą ekspertką i autorytetem. Podoba Wam się jej stylizacja?

Grażyna Torbicka na gali Orły 2021
EastNews

Orły 2021 - wyniki. Pełna lista nagrodzonych

Orzeł za Osiągnięcie Życia - Jerzy "Duduś" Matuszkiewicz
Odkrycie Roku - Jan Holoubek -  "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"
Najlepsza Drugoplanowa Rola Kobieca - Kinga Preis – "Jak najdalej stąd"
Najlepsza Drugoplanowa Rola Męska - Jan Frycz - "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"
Najlepsza Scenografia - Christopher Demuri, Lech Majewski – "Dolina Bogów"
Najlepszy Dźwięk - Franciszek Kozłowski – "Zabij to i wyjedź z tego miasta"
Najlepszy Film Dokumentalny  - "Wieloryb z Lorino" reż. Maciej Cuske
Najlepszy Scenariusz - "Zabij to i wyjedź z tego miasta" Mariusz Wilczyński
Orzeł Publiczności - "Sala Samobójców. Hejter"
Najlepszy Film Europejski - "Nędznicy"
Najlepszy Montaż - Rafał Listopad – "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"
Najlepszy Fabularny Serial Filmowy - "Król" w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego
Najlepsze zdjęcia - ex aequo Piotr Sobociński Jr. "Jak najdalej stąd" i Michał Englert "Śniegu już nigdy nie będzie"
Najlepsza charakteryzacja - "Liliana Gałązka, Mirela Zawiszewska – "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"
Najlepsza muzyka - Tadeusz Nalepa – "Zabij to i wyjedź z tego miasta"
Najlepsze kostiumy - Katarina Štrbová-Bieliková – "Szarlatan"
Najlepsza Główna Rola Męska - Piotr Trojan – "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"
Najlepsza Główna Rola Kobieca - Agata Kulesza – "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"
Najlepsza Reżyseria - Jan Holoubek – "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"
Najlepszy Film - "Zabij to i wyjedź z tego miasta" – reż. Mariusz Wilczyński

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Maja Ostaszewska odebrała statuetkę w imieniu swojego partnera, Michała Englerta.

Najmodniejsze suknie wieczorowe, którymi oczarujesz tłumy, znajdziesz w Cocomoda. Kod rabatowy sprawi, że zakupy będą jeszcze przyjemniejsze.

Maja Ostaszewska odbiera Orła 2021
Piotr Molecki/East News

Maja Ostaszewska, Janusz Gajos, Anna Dymna
EastNews
Newsy
Orły 2016. Lista wszystkich laureatów. Zobacz, które filmy były najlepsze
Orły 2016. Lista wszystkich laureatów. Zobacz, które filmy były najlepsze

W poniedziałek poznaliśmy listę laureatów Orłów 2016. Na gali zjawiła się cała plejada gwiazd, w tym: Agata Kulesza, Olga Bołądź, Joanna Kulig, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Magdalena Boczarska, Magdalena Cielecka . Przypomnijmy, że czwartego Orła w karierze, tym razem tego najważniejszego - Nagrodę za Osiągnięcia Życia - dostał Janusz Gajos . Oto laureaci Orłów 2016: Osiągnięcie życia: Janusz Gajos Odkrycie roku: Agnieszka Smoczyńska za film „Córki dancingu” Najlepsza główna rola męska: Janusz Gajos za film „Body/Ciało” Najlepsza główna rola kobieca: Maja Ostaszewska za film „Body/Ciało” Najlepsza drugoplanowa rola kobieca: Anna Dymna za film „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy” Najlepsza drugoplanowa rola męska: Wojciech Pszoniak za film „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy” Najlepsza scenografia: Jagna Janicka za film „Hiszpanka" Najlepszy film dokumentalny: „Aktorka”, reż. Kinga Dębska, Maria Konwicka Najlepsza muzyka: Wojciech Karolak za film „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy” Nagroda publiczności: „Moje córki krowy„ reż. Kinga Dębska Najlepszy scenariusz: „Moje córki krowy„ reż. Kinga Dębska Najlepszy dźwięk: Krzysztof Jastrząb, Mateusz Irisik za film „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy” Najlepszy montaż: Agnieszka Glińska za film „11 minut” Najlepsze zdjęcia: Arkadiusz Tomiak za film „Karbala” Najlepszy filmowy serial fabularny: „Prokurator”, reż. Jacek Filipiak, Maciej Pieprzyca Najlepsze kostiumy: Dorota Roqueplo, Andrzej Szenajch za film „Hiszpanka” Najlepszy film europejski: „Młodość”, reż. Paolo Sorrentino   Zobacz, jak w poprzednim roku gwiazdy zaprezentowały się na Orłach 2015.   Piękna Maja Ostaszewska została nagrodzona za rolę w "Body/Ciało"...

Agata Kulesza na gali "Orły 2017"
ONS
Newsy
Lista laureatów "Orły 2017". Znamy zwycięzców! Króluje "Ostatnia rodzina", "Jestem mordercą" i "Wołyń"
Lista laureatów "Orły 2017". Znamy zwycięzców! Króluje "Ostatnia rodzina", "Jestem mordercą" i "Wołyń"

Za nami gala  "Orły 2017".  Na gali pojawili się m.in.:  Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Boczarska,  Karolina Korwin-Piotrowska,  Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Joanna Orleańska, Małgorzata Foremniak, Joanna Kulig, Weronika Rosati.   A kto dostał statuetki? Przedstawiamy całą listę zwycięzców!   Zobacz FOTOGALERIĘ Z "ORŁÓW 2017"  Kożuchowska, Boczarska, Korwin Piotrowska, Rosati z partnerem i inne gwiazdy na rozdaniu "Orłów"   To też musisz zobaczyć!  Weronika Rosati już nie kryje swojego narzeczonego! Razem z Robertem pojawiła się na rozdaniu Orłów​ Orły 2017: Lista zwycięzców NAJLEPSZY FILM: "Wołyń", reż. Wojciech Smarzowski NAJLEPSZA REŻYSERIA: Wojciech Smarzowski, "Wołyń" NAJLEPSZY FILM DOKUMENTALNY: Anna Zamecka „Komunia” NAJLEPSZA SCENOGRAFIA: Marek Zawierucha „Wołyń” NAJLEPSZA DRUGOPLANOWA ROLA MĘSKA: Arkadiusz Jakubik „Jestem Mordercą” NAJLEPSZA DRUGOPLANOWA ROLA KOBIECA: Agata Kulesza „Jestem Mordercą” NAJLEPSZA ROLA MĘSKA: Andrzej Seweryn, "Ostatnia rodzina" NAJLEPSZA ROLA KOBIECA: Aleksandra Konieczna, "Ostatnia rodzina" ODKRYCIE ROKU: Jan P. Matuszyński, reżyser, „Ostatnia rodzina" NAJLEPSZY SCENARIUSZ: Robert Bolesto „Ostatnia rodzina” NAJLEPSZY DŹWIĘK: Jacek Hamela i Katarzyna Dzida-Hamela „Wołyń” NAJLEPSZY MONTAŻ: Paweł Laskowski „Wołyń” NAJLEPSZE KOSTIUMY: Paweł Grabarczyk, Magdalena Jadwiga Rutkiewicz-Luterek, Wanda Kowalska, Agata Drozdowska "Wołyń"  NAJLEPSZE ZDJĘCIA: Piotr Sobociński Jr. "Wołyń" NAJLEPSZY FILMOWY SERIAL FABULARNY: Łukasz Palkowski "Belfer" NAJLEPSZY FILM EUROPEJSKI: László Nemes „Syn Szawła” NAGRODA PUBLICZNOŚCI: Wojciech Smarzowski za film „Wołyń” NAJLEPSZA MUZYKA: Mikołaj Trzaska „Wołyń”   Więcej:  Zjawiskowa Małgorzata Kożuchowska na...

Nominacje do Orłów 2014
ONS
Newsy
Orły 2014: Znamy listę nominowanych gwiazd
Kto powalczy o prestiżową nagrodę?

Już 10 marca odbędzie się gala finałowa prestiżowych nagród filmowych "Orły 2014". Dziś odbyła się w Warszawie specjalna konferencja prasowa, podczas której ogłoszone nominacje. Na wydarzeniu nie zabrakło oczywiście gwiazd. Przypomnijmy: Torbicka, Wendzikowska, Stuhr na konferencji przed galą Orły 2014 Kto powalczy o statuetkę Orła? Wśród nominowanych znaleźli się m.in. Agata Kulesza za fantastyczną kreację w filmie "Ida" czy Dawid Ogrodnik z głośnego "Chce się żyć". Szansę na nagrodę ma również Joanna Kulig za rolę w "Nieulotne". Oczywiście nie mogło też zabraknąć w tym gronie Roberta Więckiewicza za jego kreację w filmie o Lechu Wałęsie. W sumie przyznano nominacje w 18 kategoriach - pełna lista poniżej. ORŁY 2014 - NOMINACJE: NAJLEPSZA GŁÓWNA ROLA KOBIECA - Agata Kulesza „Ida” - Agnieszka Grochowska „Wałęsa. Człowiek z nadziei” - Jowita Budnik „Papusza” NAJLEPSZA GŁÓWNA ROLA MĘSKA - Dawid Ogrodnik „Chce się żyć” - Janusz Gajos „Układ zamknięty” - Robert Więckiewicz „Wałęsa. Człowiek z nadziei” NAJLEPSZY FILM DOKUMENTALNY - „Inny świat” Dorota Kędzierzawska - „Miłość” Filip Dzierżawski - „Ojciec i syn” Paweł Łoziński NAJLEPSZY SCENARIUSZ - Andrzej Jakimowski „Imagine” - Maciej Pieprzyca „Chce się żyć” - Paweł Pawlikowski, Rebecca Lenkiewicz „Ida” NAJLEPSZE ZDJĘCIA - Adam Bajerski „Imagine” - Krzysztof Ptak, Wojciech Staroń „Papusza” - Łukasz Żal, Ryszard Lenczewski „Ida” NAJLEPSZA REŻYSERIA - Andrzej Jakimowski „Imagine” - Maciej Pieprzyca „Chce się żyć” - Paweł Pawlikowski „Ida” NAJLEPSZY FILM - „Chce sie żyć” Maciej Pieprzyca - „Ida” Paweł Pawlikowski - „Imagine” Andrzej Jakimowski NAJLEPSZY FILM EUROPEJSKI - „Koneser” Giuseppe Tornatore - „Sugar Man” Malik...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik