Gwiazdy, które zrobiły sobie operacje plastyczne
Chirurg plastyczny im pomógł czy zaszkodził?
1/12
Gwiazdy, które zrobiły sobie operacje plastyczne

Operacje plastyczne oraz wstrzykiwanie botoksu to w naszym kraju cały czas tematy tabu. Najczęściej z zabiegów chirurgii plastycznej czy dobrodziejstw medycyny estetycznej korzystają osobistości z show-biznesu, które muszą stale dbać o swój wizerunek. Część z nich otwarcie przyznaje się do tego, że dała się pokroić w imię piękna, jednak większość na ten temat milczy, choć ich ciało mówi co innego. Obejrzyj galerię gwiazd, które poprawiły swoją urodę przy pomocy skalpela lub strzykawki.

2/12
Kayah

Jednym ze sztampowych przykładów gwiazdy, która poddała się operacji plastycznej jest Kayah. Wokalistka ma za sobą korekcję nosa. Na początku swojej kariery piosenkarka miała duży haczykowaty nos. Teraz jest on wąski i smukły. Piosenkarka podejrzewana jest również o wstrzykiwanie sobie od czasu do czasu botoksu.

3/12
Anna Powierza

Anna Powierza poprawiła sobie nos. Po operacji aktorka ponoć stwierdziła, że jej kariera nabrała rozpędu i zaczęła otrzymywać nowe propozycje ról. Gwiazda po korekcji nosa wystąpiła również w rozbieranej sesji do jednego z męskich miesięczników.

4/12
Maja Frykowska

Kolejną gwiazdą, która nie była zadowolona ze swojego nosa jest Maja Frykowska. Przebieg korekcji nosa Mai można było zobaczyć na stronach jednego z tabloidów. Operację nosa Frykowska uważa za dobrą decyzję. Nie planuje jednak żadnych innych korekt/operacji plastycznych.

5/12
Maria Seweryn

Ostatnio do poprawy swoje twarzy przyznała się Maria Seweryn. Operację plastyczną zasugerował aktorce jej ojczym. Edward Kłosiński stwierdził, że tak wielkiego nosa nikt nie zdoła dobrze oświetlić. Gwiazda pozbyła się również pieprzyka znad górnej wargi.

6/12
Hanna Bakuła

Hanna Bakuła jest przykładem tego, jak może wyglądać człowiek, gdy operacja plastyczna nie pójdzie pomyślnie. Chirurg plastyczny oszpecił malarkę. Artystka w wyniku błędów lekarza podczas operacji nosa i liftingu twarzy miała przez kilka lat poważne problemy zdrowotne z powodu zaszczepionego gronkowca.

 

Zobacz także: gronkowiec - objawy i leczenie

 

7/12
Ewa Kuklińska

Ewa Kuklińska otwarcie mówi o tym, że od kilku lat wstrzykuje sobie w twarz jad kiełbasiany. Jej twarz praktycznie od dłuższego czasu się nie zmienia. Gwiazda w jednym z wywiadów wyznała również, że z ręką na sercu poleca botoks wszystkim kobietom.

8/12
Anna Popek

Anna Popek również przyznała się do stosowania botoksu. Dziennikarka argumentuje wstrzykiwanie sobie jadu kiełbasianego tym, że pracuje głównie twarzą, a co za tym idzie cały czas musi dobrze wyglądać przed kamerą. Czyżby bała się konkurencji ze strony młodszych koleżanek?

9/12
Agnieszka Szulim

Agnieszka Szulim przyznała się, że powiększyła sobie biust. Dziennikarka powiedziała o tym otwarcie, gdy prowadziła rozmowę na temat operacji plastycznych podczas swojego dyżuru w telewizji śniadaniowej.

10/12
Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska przyznała się do tego, że powiększyła sobie usta oraz biust, chociaż na początku zaprzeczała tym faktom. Operacje plastyczne nie wyszły celebrytce na dobre, gdyż stała się pośmiewiskiem mediów i karykaturą samej siebie.

11/12
Ewa Minge

Ewę Mingę można uznać za królową operacji plastycznych wśród gwiazd. Projektantka ma ponaciąganą całą twarz oraz wymodelowane kości policzkowe. Jednak Minge do tej pory przyznała się otwarcie tylko do jednego zabiegu, którym jest korekta nosa.

12/12
Tomasz Jacyków

Mężczyźni niechętnie przyznają się do poprawiania swojej urody. Jednym z niewielu, który nie krępuje się o tym mówić jest Tomasz Jacyków. Stylista uwielbia wstrzykiwać sobie od czasu do czasu odrobinę botoksu.