Omenaa Mensah złożyła życzenia babci

 

Udała jej się rzecz niemożliwa!  Kiedy kilka miesięcy temu Omenaa Mensah zniknęła z telewizji, jej fani byli przekonani, że wyjechała do Afryki na kolejna misję lub poświęciła się pracy w Omenaa Foundation. Tymczasem prezenterka wzięła wolne, by... przygotować się do narodzin drugiego dziecka! Co więcej, udało jej się ukryć nie tylko ciążę, ale i fakt narodzin synka. Dziennikarka uchyliła rąbka tajemnicy dopiero z rozmowie z "Dzień dobry TVN".  Jak donosi "Flesz", drugie dziecko to dopiero wstęp do wielkich zmian w życiu Omeny. Plotkuje się bowiem, że Mensah jest zaręczona!

 

Według informatorów "Flesza", Omenaa jest bardzo szczęśliwa i... po uszy zakochana w swoim partnerze. Kim jest wybranek jej serca?

 

Zobacz także: Vanessa Mensah jest równie piękna, jak mama! Zobacz, jak wyrosła!

 

Kim jest ukochany Omeny Mensah?

Sama dziennikarka konsekwentnie unika pytań dotyczących jej życia prywatnego.

Jestem szczęśliwą mamą i realizuję wszystkie swoje marzenia, również zawodowe - powiedziała Mensah.

"Fleszowi" udało się ustalić, że Omenaa Mensah spotyka się z prezesem dużej spółki, prężnie działającej nie tylko w Polsce, ale również w innych miastach Europy oraz na rynkach azjatyckim i afrykańskim. Parę łączą też wspólne zainteresowania - oboje uwielbiają podróże. Niedawno razem z synkiem byli w Beskidzie Śląskim.

 

Polecamy: Omenaa Mensah i jej córka Vanessa połączyły siły.

Są bardzo szczęśliwi, ale już na początku znajomości ustalili, że oddzielają życie prywatne od zawodowego i swoją miłość będą chronić przed mediami tak długo, jak im się uda - zdradza znajoma prezenterki.

Podobno na palcu Omeny Mensah pojawił się też pierścionek zaręczynowy. Czy gwiazda naprawdę przyjęła oświadczyny ukochanego mężczyzny? Dowiesz się z nowego numeru "Flesza".

 

Omenaa Mensah ma już córkę Vanessę.

Omenaa Mensah urodziła drugie dziecko
Instagram

Po drugim porodzie prezenterka wygląda fenomenalnie!

Omenaa Mensah urodziła drugie dziecko
Instagram

Omenaa Mensah urodziła drugie dziecko
Instagram

 

 

Więcej na temat Omenaa Mensah