Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem?
Instagram

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są parą? Jest komentarz tuż przed finałem! 

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem?
Instagram

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zareagował na medialne doniesienia i plotki internautów dotyczące jego relacji z Oliwią! Czy para, która poznała się na planie programu wciąż jest razem? A może ich relacja nie przetrwała próby czasu?

Łukasz najwyraźniej ma już dosyć pytań o to, czy jest jeszcze mężem Oliwii. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował w sieci zaskakujący wpis!

Łukasz czeka na finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Już dziś wieczorem - w piątek 22 maja, zostanie wyemitowany wielki finał czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W ostatnim odcinku hitu TVN7 dowiemy się, które pary zdecydowały się kontynuować swoje małżeństwo, a kto podjął decyzję o rozwodzie.

W najnowszej serii "Ślubu od pierwszego wejrzenia" sporo emocji przyniósł wątek Oliwii i Łukasza. Para od samego początku była sobą zachwycona - szybko pojawiło się między nimi uczucie. Ale czy po programie wciąż są razem? A może w finale ogłosili, że kończą swój związek? Odpowiedzi na te pytania poznamy już za kilka godzin - i jak się okazuje również sam Łukasz z niecierpliwością czeka, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące jego relacji z Oliwią! 

Łukasz opublikował podczas relacji na InstaStories zdjęcie z pytaniem "czy Oliwia i Łukasz pozostaną razem?". Uczestnik show w zaskakujący sposób odpowiedział na tak zadane pytanie!

Przeczytałem dzisiaj kilka komentarzy i dowiedziałem się z nich mnóstwo ciekawych rzeczy, że jesteśmy razem, że nie jesteśmy. Ktoś nas widział w Gdańsku, a kto inny w Lidlu w Katowicach. Raz Oliwia ma brzuszek ciążowy a raz nie. Niektórzy widzieli nas nawet już z dzieckiem. Podobno nawet w sanktuarium w Licheniu byliśmy widziani. Dobrze że finał już dzisiaj bo aż sam jestem ciekawy jak to z tym Łukaszem i Oliwią jest 😃- napisał Łukasz. 

A Wy jak myślicie, Oliwia i Łukasz będą razem? My mocno trzymamy za nich kciuki!

Zobacz także: Ważna zmiana w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Każdy fan musi o tym wiedzieć!

Łukasz skomentował plotki na temat jego związku.

Łukasz ze Ślubu od pierwszego wejrzenia komentuje plotki na temat swojego związku
Instagram

Kibicujecie Oliwii i Łukaszowi?

Instagram

 

Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23