Instagram
Newsy

Poważna różnica zdań u Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Trudna decyzja dotyczy ich synka

Poważna różnica zdań u Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Trudna decyzja dotyczy ich synka

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" muszą podjąć ważną decyzję dotyczącą ich dziecka! Czy para, która zaledwie kilka dni temu po raz pierwszy została rodzicami, ochrzci małego Franka? Okazuje się,  ze Oliwia i Łukasz jeszcze nie podjęli ostatecznej decyzji w tej sprawie.

Para w rozmowie z portalem pomponik.pl zdradziła, dlaczego mają wątpliwości dotyczące chrztu syna. Łukasz nie ukrywa, że jako osoba niewierząca nie planuje ślubu kościelnego i nie myśli o chrzcie dziecka. A jak komentuje to Oliwia, która jest katoliczką?

"Rolnik szuka żony". Stanisław żałuje udziału w programie? "Będzie co wnukom opowiadać"

Łukasz zgodzi się na chrzest syna?

Oliwia i Łukasz wzięli udział w ostatniej, czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Dziś, rok po nagraniach programu para wciąż jest razem. Co więcej, zakochani zaledwie kilka dni temu zostali rodzicami.

Rodzina Oliwii i Łukasza powiększyła się dokładnie 26 maja - na świecie pojawił się wówczas ich syn, Franek. Teraz dumni rodzice w rozmowie z mediami zdradzili, że nie podjęli jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie chrztu dziecka. Łukasz zdradził również, że nie planunuje z Oliwią ślubu kościelnego.

Jestem niewierzący i ślub kościelny nie jest mi do niczego potrzebny. Co do chrztu, to wychodzę z założenia, że jak powiedziało się A, to trzeba powiedzieć B - Łukasz przyznał w rozmowie z portalem pomponik.pl.

A jak komentuje to Oliwia, która jest wierząca? 

Kwestia chrztu jest jeszcze do przegadania. To też jest inaczej, to jest trudna decyzja. To jest ciężki temat - w rozmowie z portalem skomentowała Oliwia. 

Według doniesień portalu pomponik.pl, mama Oliwii próbuje przekonać Łukasza, żeby zgodził się na chrzest syna. Czy uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmieni zdanie w tej kwestii?

Zobacz także: Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami Franka! Oto historia ich miłości

Oliwia i Łukasz wciąż zastanawiają się nad chrztem syna.

Tak wygląda Oliwia ze
Instagram

Czy para zdecyduje się na uroczystość?

Instagram

Zobacz także
Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem?

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowała zaskakujące zdjęcie Łukasza. Pokazała, jak maluje swojego męża!

Łukasz całuje Oliwię ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się nowym uroczym zdjęciem z Oliwią! "Moje nauki nie poszły w las" 

 

Dlaczego związek Joanny i Adama się rozpadł?
Ślub od pierwszego wejrzenia
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wiemy, dlaczego naprawdę Joanna i Adam się rozwiedli. Zaważył jeden szczegół
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wiemy, dlaczego naprawdę Joanna i Adam się rozwiedli. Zaważył jeden szczegół

Czwarta edycja " Ślubu od pierwszego wejrzenia " zakończyła się dwoma udanymi związkami. Oliwia i Łukasz powitali na świecie swojego syna zaledwie kilka dni po emisji finału show. Agnieszka i Wojtek również nadal tworzą zgodne małżeństwo. Dlaczego więc nie udało się Joannie i Adamowi?  Wojtek i Agnieszka oglądając show zauważyli, że uczestnikom brakowało przede wszystkim rozmowy i szczerości. A to one często są fundamentami związku. Agnieszka i Wojtek właśnie na rozmowie budowali własną relację, czy podobne praktyki pomogłyby również Adamowi i Joannie? Zobaczcie, co zdradzili nam ich koledzy z programu.  Zobacz także:  Czy Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznali się z pozostałymi uczestnikami w trakcie nagrań? Czy gdyby Joanna i Adam więcej czasu poświęcili na poznanie siebie, ich losy potoczyłyby się inaczej?  Wojtek i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zauważyli, że parze zdecydowanie brakowało rozmowy. Oni sami budowali swoją więź na podstawie ciągłych rozmów, które pozwoliły im poznać wzajemne poglądy w różnych sytuacjach, nie tylko tych dobrych.   

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem?
Instagram
Newsy
Jak dobrze znasz Oliwię i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? QUIZ

Oliwia i Łukasz zyskali ogromną sympatię widzów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para wzbudza ogromne emocje wśród fanów eksperymentu, którzy z niecierpliwością czekają na informacje, jak potoczyły się losy tej dwójki! Chociaż na odpowiedź na to pytanie musimy jeszcze trochę poczekać, to jednak specjalnie dla widzów programu przygotowaliśmy wyjątkowy quiz! Przed Wami 10 pytań, na które odpowiedź będą znali tylko najwierniejsi fani hitu TVN7! Zobaczcie jak dobrze znacie Oliwię i Łukasza! 

Zobacz także: Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła płeć drugiego dziecka! Czy wybrała już imię?

Oliwia i Łukasz zyskali ogromną sympatię widzów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" . Para wzbudza ogromne emocje wśród fanów eksperymentu, którzy z niecierpliwością czekają na informacje, jak potoczyły się losy tej dwójki! Chociaż na odpowiedź na to pytanie musimy jeszcze trochę poczekać, to jednak specjalnie dla widzów programu przygotowaliśmy wyjątkowy quiz! Przed Wami 10 pytań, na które odpowiedź będą znali tylko najwierniejsi fani hitu TVN7! Zobaczcie jak dobrze znacie Oliwię i Łukasza!  Zobacz także:  Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła płeć drugiego dziecka! Czy wybrała już imię?

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedzieli o pierwszych dniach z dzieckiem
Instagram
TV-Show
Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" biorą rozwód. Wiemy, co z ich dzieckiem!
Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" biorą rozwód. Wiemy, co z ich dzieckiem!

Oliwia i Łukasz już nie są razem- ta wiadomość zaskoczyła chyba wszystkich fanów pary, która poznała się na planie ostatniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W minioną niedzielę Oliwia opublikowała w sieci wpis, który zelektryzował internautów. Okazało się wówczas, że jedna z najpopularniejszych par z hitu TVN7 podjęła decyzję o rozstaniu. Oliwia o wspólnych wychowywaniu syna po rozstaniu Oliwia i Łukasz wystąpili w ostatniej, czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Między uczestnikami show bardzo szybko pojawiło się uczucie, a wszyscy fani mocno im kibicowali. W finale programu Oliwia i Łukasz ogłosili, że wciąż są razem, a już kilka dni po emisji ostatniego odcinka okazało się, że zakochani zostali rodzicami! Syn pary pojawił się na świecie 26 maja. Najlepszy prezent na Dzień Mamy, jaki mogłam sobie wymarzyć 🙈 Razem z Frankiem mamy się superancko i już nie możemy się doczekać, kiedy tata  @elkuchta  zabierze nas do domu! - Oliwia pisała wówczas na Instagramie. Wydawało się, że miłość w związku Oliwii i Łukasza kwitnie w najlepsze. Niestety, kilka tygodni temu internauci zaczęli podejrzewać, że para przechodzi poważny kryzys. Byli uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie komentowali wówczas plotek na swój temat, jednak w miniony weekend Oliwia przerwała milczenie i zdradziła, że jej zwiazek z Łukaszem to już przeszłość.  Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się- poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Warto przypomnieć, że przed ślubem Oliwię i Łukasza dzieliły setki kilometrów. Kiedy zakochani...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner