Łukasz całuje Oliwię ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na pierwszym spacerze z dzieckiem. Jaki wózek wybrali?

Łukasz całuje Oliwię ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno zostali rodzicami. Od kiedy na świecie pojawił się Franek w ich życiu wiele się zmieniło, co widać w relacjach publikowanych na Instagramie. Świeżo upieczeni rodzice są zakochani w swoim synku, a Łukasz doskonale odnalazł się w roli taty i angażuje się w opiekę nad synkiem. Teraz uczestnik hitowego programu pochwalił się zdjęciem z pierwszego spaceru z Franciszkiem. Dumny tata prowadzi wózek z synkiem!

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na pierwszym spacerze z dzieckiem

Oliwia i Łukasz poznali się przed ołtarzem w czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Po zakończeniu emisji programu okazało się, że para nie tylko nadal jest razem, ale Oliwia spodziewa się dziecka. Ich synek przyszedł na świat 26 maja, a teraz młodzi rodzice, korzystając z doskonałej pogody wybrali się z Frankiem na pierwszy spacer. 

Para wybrała klasyczny model wózka w granatowym kolorze z brązowymi elementami. Idealny i ponadczasowy wzór świetnie sprawdzi się nie tylko dla chłopca, ale i dla dziewczynki.  Sami spójrzcie! 

Zobacz także: Poważna różnica zdań u Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Trudna decyzja dotyczy ich synka

Łukasz Kuchta Ślub od pierwszego wejrzenia spacer z synem
Instagram

Łukasz jest bardzo zaangażowany w opiekę nad dzieckiem. Uczestniczył przy porodzie Oliwii, a teraz dba o mamę i dziecko. W relacjach na Instastories często chwali się potrawami, które przygotowuje dla swojej żony. 

Instagram

Razem z Oliwią tworzą udane małżeństwo. 

Instagram

 

 

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36