Oliwia Bieniuk pokazała wzruszające zdjęcie z Anną Przybylską "Już 6 lat nie mogę świętować z tobą Dnia Matki"
Instagram

Oliwia Bieniuk zdradziła, co dziś chciałaby powiedzieć swojej mamie, Ani Przybylskiej. Poruszające słowa nastolatki! 

Oliwia Bieniuk pokazała wzruszające zdjęcie z Anną Przybylską "Już 6 lat nie mogę świętować z tobą Dnia Matki"
Instagram

Oliwia Bieniuk w poruszającym wywiadzie dla magazynu Viva! zdradziła, co dziś chciałaby powiedzieć swojej mamie. O czym opowiedziałaby Annie Przybylskiej? Słowa nastolatki wzruszają do łez. Córka zmarłej aktorki już za kilka tygodni skończy osiemnaście lat, a sześć lat temu w jej życiu doszło do ogromnej tragedii... Teraz Oliwia Bieniuk szczerze odpowiedziała na pytanie, co powiedziałaby mamie, gdyby ją teraz spotkała.

Wzruszające wyznanie Oliwii Bieniuk

W październiku minie sześć lat od śmierci Anny Przybylskiej. Odejście uwielbianej przez widzów aktorki wstrząsnęło wszystkimi, ale to jej najbliżsi przeżyli największy dramat. Oliwia Bieniuk w rozmowie z magazynem Viva! po raz pierwszy opowiedziała, jak zapamiętała dzień, w którym zmarła jej ukochana mama. Córka aktorki miała wtedy zaledwie dwanaście lat.

Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie. Tamtego dnia nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom- wspominała w rozmowie z Vivą!

Oliwia Bieniuk zdradziła również, co dziś chciałaby powiedzieć swojej mamie. Poruszające słowa nastolatki.

Powiedziałabym: „Mamo, jestem szczęśliwa, chociaż nie tak stuprocentowo. Jeszcze kilku rzeczy mi brakuje. Gdy je spełnię, będę szczęśliwa już bez zakłóceń”. Powiedziałabym też, że tata wierzy we mnie i wspiera w tym, co robię. Na przykład przycisnął mnie, abym chodziła na lekcje śpiewu, choć ja śpiewać nie bardzo lubię i nie umiem. Ale nauczyciel ocenił, że mam słuch i czysty głos, więc będzie w porządku, gdy się trochę podszkolę- wyznała córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. 

Zobacz także: Jakie było ostatnie życzenie Ani Przybylskiej przed śmiercią? "Zamartwiała się tylko tym"

Oliwia Bieniuk zdradziła, co dziś chciałaby powiedzieć swojej mamie.

Oliwia Bieniuk pokazała jak dba o sylwetkę
Instagram

Już wkrótce minie 6 lat od śmierci Anny Przybylskiej.

Anna Przybylska
EastNews

 

Więcej na temat Anna Przybylska Oliwia Bieniuk
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01