Oliwia Bieniuk została modelką
Instagram/Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk zajmie w show-biznesie miejsce Anny Przybylskiej? "Ma bagaż doświadczeń i cała Polska patrzy na jej każdy ruch"

Oliwia Bieniuk została modelką
Instagram/Oliwia Bieniuk

Jeszcze do niedawna Oliwia Bieniuk stroniła od mediów społecznościowych i unikała rozgłosu. Ostatnio się to jednak zmieniło i nastolatka w internecie coraz śmielej dzieli się zdjęciami i relacjami na żywo ze swojego życia prywatnego. Jej profil na Instagramie śledzi już niemal 140 tysięcy ludzi, dodatkowo dziewczyna założyła tam swój fanpage. Każdy nowy wpis Oliwii nie tylko wywołuje emocje wśród rówieśników, którzy zachwycają się jej nieprzeciętną urodą, ale i wzbudza zainteresowanie prasy. Nic dziwnego, bo na wielu ujęciach Oliwia przypomina swoją zmarłą sześć lat temu mamę Anne Przybylską. Córka gwiazdy przyznała, że zawsze marzyła, by pójść w jej ślady, ale także poważnie myśli o studiach w szkole teatralnej. Nie ukrywa, że chciałaby też profesjonalnie zająć się modelingiem, który coraz bardziej ją fascynuje. Czy Oliwia Bieniuk, tak, jak kiedyś jej mama, połączy te dwie dziedziny i zrobi błyskotliwą karierę w show-biznesie?

Czy Oliwia Bieniuk podbije polski show-biznes?

Jak czytamy w nowym "Fleszu", na podjęcie decyzji dotyczącej swojej przyszłości Oliwa Bieniuk ma jeszcze rok. Wtedy bowiem kończy liceum i zdaje maturę.

Oliwka ma świadomość, że spoczywa na niej wielka odpowiedzialność, bo ciężar nazwiska mamy trzeba udźwignąć w mądry sposób. To kochana i wrażliwa dziewczyna, ale jak każda nastolatka jest mocno podatna na wpływy - zdradziła w rozmowie z "Fleszem" przyjaciółka rodziny Bieniuków.

O to, by nastolatce woda sodowa nie uderzyła do głowy, oprócz taty, Jarosława Bieniuka, dba także babcia, Krystyna Przybylska, która często opiekuje się wnukami.

Oliwka ma wszelkie predyspozycje, by zawojować show-biznes. Oby tylko miała mądrych doradców – dodaje znajoma Bieniuków.

Sama Oliwa na razie stara się robić to, co daje jej najwięcej radości. Wspólnie z braćmi: Jankiem i Szymonem uwielbiają spędzać czas z najmłodszym braciszkiem Kazikiem – synem Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej. Jeśli nastolatka poważnie będzie myśleć o przyszłości w show-biznesie, na pewno może liczyć na pomoc Natalii Siwiec, która jest przyjaciółką rodziny Bieniuków. Znajomość z jedną z najbardziej popularnych influencerek może się Oliwce przydać i ułatwić zdobycie nowych kampanii reklamowych na Instagramie. Jakie rady ma dla nastolatki Natalia Siwiec?

Oliwka jest w trakcie podejmowania decyzji o tym, co naprawdę pragnie robić w przyszłości. W tak młodym wieku to szczególnie trudne. Tym bardziej, że ma za sobą ogromny bagaż doświadczeń i cała Polska patrzy na jej każdy ruch, co nie ułatwia decyzji. We wszystkim, co postanowi, w nas i tacie będzie miała stuprocentowe wsparcie – mówi "Fleszowi" Siwiec.

Więcej informacji o planach Oliwii Bieniuk znajdziesz w nowym "Fleszu".

Anna Mucha z partnerem na okładce "Flesza"

Oliwia Bieniuk idzie w ślady mamy, Anny Przybylskiej.

Oliwia Bieniuk w stylizacji na wiosnę 2020
Instagram

 

 

Więcej na temat Oliwia Bieniuk
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43