Oliwia Bieniuk w sukience z Sinsay za 70 złotych. To najmodniejszy model na jesień 2020
EastNews

Oliwia Bieniuk o aborcji w Polsce! Jej słowa poruszyły Instagram

Oliwia Bieniuk w sukience z Sinsay za 70 złotych. To najmodniejszy model na jesień 2020
EastNews

Decyzją Trybunału Konstytucyjnego przerywanie ciąży ze względu na trwałe i nieodwracalne uszkodzenia płodu zostało uznane za niezgodne z konstytucją. To orzeczenie wywołało niespotykaną dotąd falę protestów w całym kraju i mnóstwo gwiazd i znanych osób zaangażowało się w pomoc kobietom w walce o ich prawa. W protestach bierze też udział najmłodsze pokolenie kobiet, a głos w sprawie postanowiła zabrać też Oliwia Bieniuk. Córka Anny Przybylskiej niedawno skończyła 18-lat i teraz jasno wyraziła swoje poglądy. Zobaczcie, jaki wpis opublikowała w mediach społecznościowych!

Oliwia Bieniuk zabrała głos w sprawie strajku kobiet!

Decyzja Trybunału Konstytucyjnego wywołała w Polsce falę strajków, w które angażują się nie tylko kobiety i mężczyźni z dużych miast, ale również z mniejszych miejscowości. Coraz częściej kobiety o różnych poglądach politycznych i religijnych jednoczą się pod hasłem: „wolny wybór”. Teraz do tego grona dołączyła Oliwia Bieniuk, która na Instastories opublikowała wpis, w którym przedstawiła swoje poglądy:

Tu nie chodzi o to, czy jesteś za aborcją, czy przeciw. Tu chodzi o to, żeby każda kobieta sama decydowała o swoim ciele, zdrowiu i życiu. Nie oceniaj innych. Nie decyduj za innych. Nie możesz! Nie jesteś nią - napisała Oliwia Bieniuk na Instagramie.

Oliwia Bieniuk podobnie jak większość kobiet mówi głośno, że nie chodzi o popieranie aborcji, ale o wolny wybór dla kobiet.

Zobacz także: Czy Oliwia Bieniuk zagra swoją mamę, Annę Przybylską!? "Wiem, że są na nią ogromne naciski" - mówi znany reżyser! 

Oliwia Bieniuk o zaostrzeniu prawa aborcyjnego
Instagram

Oliwia Bieniuk opublikowała też zarządzenie premiera w sprawie użycia żołnierzy Żandarmerii Wojskowej do udzielenia pomocy Policji. 

Oliwia Bieniuk o zaostrzeniu prawa aborcyjnego
Instagram

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

nie mam czego wstawiać :-( #throwback

Post udostępniony przez @ oliwia.bieniuk

 

 

 

Więcej na temat Oliwia Bieniuk
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51