Wielkie zmiany w życiu Oliwii Bieniuk! Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka podczas relacji na InstaStories pokazała swoje nowe mieszkanie i zdradziła, kto pomaga jej podczas przeprowadzki. Okazuje się bowiem, że młoda gwiazda ze względu na studia i pracę w serialu "Gliniarze" musiała wyprowadzić się z rodzinnego domu w Gdyni i znaleźć nowe gniazdko w Warszawie. Teraz pokazała, jak się urządza!

Reklama

Oliwia Bieniuk przeprowadza się do nowego mieszkania

Kilka miesięcy temu Oliwia Bieniuk dostała się do szkoły aktorskiej. Szybko okazało się jednak, że to nie koniec zmian w życiu córki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Ostatnio media informowały bowiem, że młoda gwiazda dołączyła również do obsady serialu "Gliniarze". W związku z nauką i nową pracą Oliwia Bieniuk musiała podjąć ważną decyzje o przeprowadzce do Warszawy. Do tej początkująca aktorka mieszkała w domu rodzinnym w Gdyni, ale teraz nadszedł czas na wyprowadzkę.

Oliwia Bieniuk podczas relacji w sieci pokazała nagranie z przeprowadzki do nowego mieszkania w stolicy!

Zobacz także: "Gliniarze": Oliwia Bieniuk dołącza do obsady 14. sezonu! Mamy zdjęcia z planu

Instagram @oliwia.bieniuk

Zdjęcie z przeprowadzki opublikował również Jarosław Bieniuk, który pomaga córce zadomowić się w nowym mieszkaniu. Dumny ojciec skręcał meble w apartamencie Oliwii Bieniuk.

Zobacz także

No to do roboty. Przeprowadzka dziecka- napisał krótko podczas relacji na InstaStories.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk nie mogła ukryć łez po projekcji filmu "Ania" na Festiwalu Filmowym w Gdyni. ZDJĘCIA

Instagram @jaretpalmer

Mocno trzymamy kciuki za Oliwię Bieniuk i mamy nadzieję, że wkrótce pokaże w sieci, jak urządziła się w nowym mieszkaniu!

Zobacz także: Oliwia Bieniuk przeszła ogromną metamorfozę! Teraz jest jeszcze bardziej podobna do mamy

Instagram @oliwia.bieniuk
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama