Oliwia Bieniuk z ojcem oraz młodszymi braćmi wybrała się na rodzinne wakacje. Mimo tego, że nie zdradziła dokąd się udali, chętnie relacjonuje swój wyjazd w sieci. Sporo rodzinnych nagrań pojawia się również u Jarosława Bieniuka. Wraz z córką postanowili odtworzyć jedno ze starych rodzinnych zdjęć. Oryginał został zrobiony aż 13 lat temu! Efektem pochwalili się w sieci. Wzruszający obrazek! Koniecznie musicie to zobaczyć.

Reklama

Zobacz także: Oliwia Bieniuk zastąpi Annę Przybylską? "Zawojuje show-biznes. Oby tylko miała dobrych doradców"

Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk odtworzyli rodzinne zdjęcie sprzed lat

Oliwia Bieniuk oraz jej młodsi bracia mają doskonałą relację z ojcem. Jarosław Bieniuk 6 lat temu, po tragicznej śmierci Anny Przybylskiej, musiał stawić czoła samotnemu rodzicielstwu. Jego trzy pociechy to niewątpliwie powód do dumy, a ich więź z ukochanym ojcem tylko się umocniła. Bieniukowie właśnie spędzają wspólne wakacje w rajskim otoczeniu.

Oliwia Bieniuk chętnie dzieli się zdjęciami z wakacji na swoim Instagramie. Spędzając wspaniały czas z bliskimi postanowiła wraz z ojcem odtworzyć rodzinne zdjęcie sprzed lat. Oryginał powstał jeszcze w 2007 roku. Oliwia Bieniuk miała wówczas zaledwie 4 lata! Tylko spójrzcie jak się zmieniła! A Jarosław Bieniuk? Czas jest dla niego bardzo łaskawy! Uwielbiamy tę fotkę! Zarówno oryginał jak i wersję z 2020 roku!

Zobacz także: Oliwia Bieniuk pierwszy raz o śmierci mamy Anny Przybylskiej: "Chciałabym ci powiedzieć, jak bardzo cię kocham!"

Zobacz także

Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk odtworzyli rodzinne zdjęcie sprzed 13 lat.

Instagram Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk oraz jej bracia mają doskonały kontakt ze swoim ojcem, co widać na zdjęciach, które od czasu do czasu pojawiają się na ich portalach społecznościowych.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama