Olga Kalicka - Bieg po nowe życie Ciężarna Olga Kalicka wzięła udział w biegu Ciężarna Olga Kalicka wzięła udział w biegu Ciężarna Olga Kalicka wzięła udział w biegu
Olga Kalicka - Bieg po nowe życie
ONS.pl
1/4
Olga Kalicka - Bieg po nowe życie
ONS.pl

 

Olga Kalicka w ciąży nie zwalnia tempa! Przypomnijmy, że gwiazda "Rodzinka.pl" niedawno ogłosiła, że ona i jej partner spodziewają się dziecka.

"Jutro rozpoczyna się rok szkolny. Dla wielu to nowy etap życia, nowa droga, więc życzę by była owocna i piękna! Ja też zaczynam nowy etap. Zostanę wkrótce po raz pierwszy Mamą i za parę lat również wrócę do szkoły, ale już w innej roli", napisała na Instagramie Olga Kalicka.

Aktorka jest bardzo aktywna w ciąży - gra w serialu "Rodzinka.pl", prowadzi nowe taneczne show Polsatu, ale znajduje też czas, żeby wesprzeć swoją obecnością ważne wydarzenia. Tak też było teraz! Jak prezentowała się podczas "Biegu po nowe życie" ciężarna Olga? Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii!

Polecamy: Wieniawa komentuje ciążę Kalickiej: "Nie jest już nastolatką, żeby..."

2/4
Ciężarna Olga Kalicka wzięła udział w biegu
ONS.pl

Olga Kalicka wzięła udział w "Biegu po nowe życie". Aktorka i prowadząca "World of dance", mimo deszczowej pogody w stolicy, zjawiła się na biegu, którego celem jest wsparcie polskiej transplantologii.

Zobacz: Olga Kalicka weźmie ślub jeszcze przed porodem? Znamy plany gwiazdy "Rodzinka.pl"

3/4
Ciężarna Olga Kalicka wzięła udział w biegu
ONS.pl

Olga miała na sobie długą, pomarańczową bluzę, którą zasłoniła ciążowy brzuch. Zresztą fani aktorki już na imprezie ramówkowej Polsatu zauważyli, że brzuch ciążowy Olgi jest tak mały, że prawie niewidoczny. Dzięki temu udało jej się tak długo ukryć ciążę!

Zobacz: To już piąty miesiąc, a brzuszka nie widać! Zobaczcie ostatnie zdjęcia Olgi Kalickiej

4/4
Ciężarna Olga Kalicka wzięła udział w biegu
ONS.pl

Olga Kalicka wzięła udział w biegu wraz z Ulą Dębską oraz Karoliną Szostak. 

Więcej na temat Olga Kalicka