Olga Kalicka w ciąży, ostatnie zdjęcia Olga Kalicka w ciąży, ostatnie zdjęcia Olga Kalicka w ciąży, ostatnie zdjęcia Olga Kalicka w ciąży, ostatnie zdjęcia Olga Kalicka w ciąży, ostatnie zdjęcia
Olga Kalicka w ciąży, ostatnie zdjęcia
Gratulacje!
1/6
Olga Kalicka w ciąży, ostatnie zdjęcia

 

To jedno z największych zaskoczeń ostatnich tygodni w polskim show biznesie. Olga Kalicka, prowadząca program "World of Dance" w Polsacie oraz aktorka znana m.in. z "M jak miłość" oraz "rodzinki.pl" już wkrótce zostanie mamą! Okazuje się, że 25-letnia gwiazda jest już w piątym miesiącu ciąży! Jak możliwe, że ukryła to tak długo przed wszystkimi? Może chodzi o jej ciążowe krągłości, których... w ogóle nie widać? Przejrzeliśmy dla Was ostatnie zdjęcia Olgi Kalickiej z Instagrama czy z eventów, na których się pojawiła! Czy dostrzegliście brzuszek? 

 

Zobaczcie!

 

Zobacz także: Olga Kalicka i jej chłopak znają się od... 12 lat! Jak zaczęła się ich miłość?

2/6
Olga Kalicka w ciąży, ostatnie zdjęcia

 

Olga Kalicka na swoim Instagramie napisała:

Jutro rozpoczyna się rok szkolny. Dla wielu to nowy etap życia, nowa droga, więc życzę by była owocna i piękna! Ja też zaczynam nowy etap. Zostanę wkrótce po raz pierwszy Mamą i za parę lat również wrócę do szkoły, ale już w innej roli 😊Póki co pokazuję Wam zdjęcie z perspektywy Małego Człowieka, który rośnie w moim brzuszku ♥️ Czekamy na Ciebie... 😍😍 Rodzice! 👪

Szczęśliwym tatą jest zaś Cezary, z którym znają się już od 12 lat! Zaczęło się w szkole, gdzie ściągali od siebie. Ukochany Olgi, skończył studia biznesowe w Stanach. Teraz chce przeprowadzić się do Polski:

Mogę tylko powiedzieć, że ten związek jest dla mnie dowodem, że długoletnia przyjaźń może przerodzić się w miłość – twierdziła Olga. 

Jak Olga wygląda w ciąży? Powyższe zdjęcie zostało zrobione w weekend w Konstancinie pod Warszawą podczas czytania Szekspira! Ciążowego brzuszka nie widać! ;)

 

Zobacz: CIĄŻA BLIŹNIACZA- JAK WYBRAĆ LEKARZA?

3/6
Olga Kalicka w ciąży, ostatnie zdjęcia

 

Olga Kalicka na ramówce Polsatu (28 sierpnia) zachwycała w pięknej, czarnej sukni, która i tak jednak opinała jej biodra. Nikt nie domyślił się, że gwiazda jest w ciąży! :)

 

Zobacz: TO NIE CIĄŻA ANI WZDĘCIE... TAK MOŻE SIĘ OBJAWIAĆ POPULARNA CHOROBA

 

4/6
Olga Kalicka w ciąży, ostatnie zdjęcia

 

Czy ta torba przewieszona na biodrach miała nam dać coś do myślenia? :) Zdjęcie pochodzi sprzed 5 dni, a brzuszka ani śladu!

 

5/6
Olga Kalicka w ciąży, ostatnie zdjęcia

 

Na ramówce TVP Olga Kalicka swoją świetną figurę podkreśliła paskiem! Nikt nie miał prawa zauważyć, że aktorka jest w ciąży! :)

 

Zobacz: SUKIENKI NA WESELE DLA KOBIET W CIĄŻY

6/6
Olga Kalicka w ciąży, ostatnie zdjęcia
Więcej na temat Olga Kalicka